Rūta Ščiogolevaitė: „Mieliau į sceną eičiau kaip Verka Serdiučka, nei kaip Mariah Carey“

Rūta Ščiogolevaitė / Luko Kodžio, Fotodiva, Dariaus Kučio nuotr.
Rūta Ščiogolevaitė / Luko Kodžio, Fotodiva, Dariaus Kučio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-12-24 11:12
AA

„Muzikinė kaukė“ priartėjo prie finišo tiesiosios – šeštadienio vakarą bus išrinktas šou nugalėtojas. Dėl šio vardo varžosi Tadas Rimgaila, Valentinas Krulikovskis, Tadas Juodsnukis ir Rūta Ščiogolevaitė. Pastaroji – viena tų, kurią laidoje ne kartą įkūnijo kitos šalies garsenybės.

„Man labai smagu, kai mane įkūnija. Tiesą sakant, manęs net parodijos negąsdina, labai mėgstu humorą ir iš savęs pasijuokti“, – tikina R.Ščiogolevaitė. Dainininkė finalinėje laidoje įsikūnijo į Mariah Carey ir atlio jos hitą „All I Want For Christmas Is You“.

Ne paslaptis, kad dainininkė Rūta Ščiogolevaitė seniai laukė pasiūlymo užimti dalyvės, o ne komisijos narės kėdę. „Aš stebėjau visus projekto sezonus, esu didelė šou „Muzikinė kaukė“ gerbėja“, – sako Rūta ir prisimena, jog pačiai teko pasisiūlyti dalyvauti BTV šou. Panašu, kad garsiai moteriai puikiai sekasi įsikūnyti į kitus personažus, kadangi viso projekto metu R.Ščiogolevaitė laikėsi lyderės pozicijoje.

„Čia atėjau su mintimi, kad teks daug dirbti. Neturėjau minties ateiti ir daryti bet kaip. Daug dirbom, buvo daug jaudulio ir streso, bet visa tai atsipirko geriausiomis emocijomis“, – prisipažino atlikėja.

Rūta Ščiogolevaitė / Luko Kodžio, Fotodiva, Dariaus Kučio nuotr.

Paklausta apie įsimintiniausius virsmus, Rūta Ščiogolevaitė išskyrė kelis pasirodymus: „Labiausiai save nustebinau įsikūnijusi į Jazzu – tikėjausi absoliučiai priešingo rezultato. Aš buvau pasiruošusi paskutinei vietai, bet tą kartą laimėjau pirmą vietą. Kitas svarbus pasirodymas – virsmas į Maria Callas. Tai dėl asmeninės patirties ir dėl dėstytojos. Norėjau jai parodyti, kad neapleidau ir prisimenu jos pamokas.“

R.Ščiogolevaitė prisiminė ir itin linksmus įsikūnijimus, kurie daugelį privertė nusijuokti. „Buvo labai smagu įsikūnyti į Verką Serdiučką ir „Rednex“. Gal ir nepavyko tiksliai padaryti, bet pats procesas man patiko. Divos įvaizdis nėra tas įvaizdis, kurį aš sąmoningai rinkčiausi. Tiesiog taip susiklostė. Aš mieliau į sceną eičiau kaip V.Serdiučka, nei kaip Mariah Carey“, – tikina dainininkė.

Dainininkė Rūta Ščiogolevaitė viso projekto „Muzikinė kaukė“ metu pasirodė net dvylika kartų. Garsi moteris vienam vakarui įsikūnijo į Beyonce, Laimą Vaikulę, Justę Arlauskaitę-Jazzu, atlikėją Toni Braxton, virto Tina Turner, grupe „Rednex“ ir atliko hitu tapusią dainą „Cotton Eye Joe“, Nijole Tallat-Kelpšaite, Shania Twain, įkūnijo „Eurovizijos“ atstovę Verką Serdiučką, Maria Callas, grupę „Kaoma“ ir rusų atlikėją Alioną Apiną. Balsuodami trumpuoju telefono numeriu tik projekto žiūrovai šį šeštadienio vakarą nuspręs kuris dalyvis vertas „Muzikinės kaukės“ nugalėtojo vardo – komisija šios teisės neturės.

„Muzikinėje kaukėje“ šeštadienio vakarą netrūks įspūdingų pasirodymų ir netikėtų svečių. Net šeši projekto dalyviai – Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, Vytenis Kaluškevičius, Arvydas Vilčinskas, Donata Gutauskienė-Laisva, Karolina Juškaitė-Carol, Anžela Adamovič – susibūrė į tris žinomus duetus. „Muzikinėje kaukėje“ suskambėjo Žilvino Žvagulio ir Irenos Starošaitės, „Baccara“, Al Bano ir Romina Power dainos. BTV šou finale svečių teisėmis taip pat pasirodė „Muzikinės kaukės“ antro sezono laimėtojas Ruslanas Kirilkinas ir finalininkas Viktoras Malinauskas.

Rūta Ščiogolevaitė laidoje „Muzikinė kaukė“ (51 nuotr.)
+45