Rūtai Meilutytei 17-ojo gimtadienio proga močiutė Aldona linki sveikatos ir svajonių išsipildymo

Rūta Meilutytė su močiute Aldona / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Trečiadienį pasaulio bei Europos plaukimo rekordininkė, olimpinė ir pasaulio čempionė Rūta Meilutytė švenčia 17-ąjį gimtadienį. Jį sportininkė praleis Plimute, Jungtinėje Karalystėje, kur mokosi ir treniruojasi. Lietuvoje likusi mylinti močiutė Aldona Meilutienė (79) R.Meilutytę pasveikins skambučiu – į gimtąjį Kauną plaukikė grįžti planuoja tik per Velykas.

Žmonės.lt A.Meilutienė tikino ypatingų sveikinimų R.Meilutytei neplanuojanti. „Toks čia ir sveikinimas – paskambinsiu, pakalbėsime. Paskutinį kartą kalbėjome sekmadienį – tada ir pažadėjo, kad atvažiuos Velykoms. Tada ir atšvęsime – dabar juk nėra galimybės“, – apgailestavo A.Meilutienė.

Tačiau nors anūkė pažadėjo grįžti į Lietuvą artimu metu, A.Meilutienę kamuoja abejonės, ar toks planas tikrai pavyks. „Turiu vilties, kad ji parvyks“, – tikisi močiutė.

Plaukikė Rūta Meilutytė (67 nuotr.)
+61

Anot močiutės, net ir Lietuvoje R.Meilutytė specialios gimtadienio šventės nerengs – atskirai progos nežymės. „Rūta gimtadienio tikrai nešvęs. Tik kai atvyks trumpai kartu pabūti, paminėsime. Jokių renginių, vakarėlių ji neplanuos – tam neturės laiko. Juk visąlaik galvoja tik apie treniruotes. Vieną dieną atvažiuoja pas mus į Kauną, kitą dieną jau treniruotis skuba“, – sportininkės pareigingumą pabrėžė A.Meilutienė.

O ir tikrąją gimtadienio dieną, močiutės žiniomis, R.Meilutytė nešėlios: „Gal tik savaitgalį kažkur išeis, jei išvis eis.“

Anot A.Meilutienės, nors kitiems paaugliams gimtadienis tampa visų metų įvykiu, R.Meilutytė – visai kitokia. „Mūsų Rūta yra išskirtinė. Nors dabar jos toks amžius, kad gimtadienį pažymėti reiktų, ji šios šventės nesureikšmina. Retai visa mūsų šeima susitinka, todėl kiekvienas kartas, kai būname kartu, tampa švente – nesvarbu, ar kieno nors gimtadienis“, – svarsto močiutė.

Paklausta, ko 17-ojo gimtadienio proga linki anūkei, A.Meilutienė ilgai nesvarstė: „Linkiu, kad išsipildytų visos jos svajonės. Kad pasiektų viską, ko siekia. Kad sveikata būtų gera. O ko dar daugiau reikia? Rūta visai ne toks žmogus, kuriam rūpėtų dovanos, pinigai ar dar kas... Mums svarbiausi yra jos laimėjimai.“

Rūta Meilutytė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

 

Skaitykite daugiau