Rygoje atidarytoje didžiausioje dizaino parduotuvėje – ir lietuvių darbai

BOLD / Sergejs Laskins nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Neseniai Rygoje buvo atidaryta didžiausia dizaino koncepcijos parduotuvė Baltijos šalyse „BOLD“. 260 kvadratinių metrų užimančioje erdvėje yra ir garsių lietuviškų prekės ženklų asortimento.

„BOLD“ pavadinimą reikėtų šifruoti kaip „The Best of Local Design“. Išvertus iš anglų kalbos, tai reikštų „Geriausias vietinis dizainas“. Butikas išsidėstęs per du aukštus, parduotuvės vadovai teigia, kad jame surinkti patys kokybiškiausi, ekskliuzyviniai Baltijos šalių dizainerių bei prekės ženklų darbai: moteriški bei vyriški drabužiai, aksesuarai, baldai, interjero puošybos detalės.

Į šią didelę erdvę surinkta daugiau nei šešiasdešimt kūrėjų.

BOLD / Sergejs Laskins nuotr.

Iš lietuvių čia pakviesti „D.Effect“ (dizainerė Eglė Žiemytė), dizainerė Sandra Straukaitė, „FUMparFUM“ (kvepalų kūrėjas Aistis Mickevičius), prekės ženklai „TADAM!“, „PURE?“, „House of Naive“ ir „labàdienà“.

BOLD / Sergejs Laskins nuotr.

Ateityje ketinama sukurti konkurencingą erdvę pasauliniame kontekste – planuojama išplėsti dizaino parduotuvės koncepciją ir įtraukti į tai meno, mados ir dizaino renginius, rengti parodas, kolaboracijas su menininkais, pristatinėti dizainerius ir naujus jų produktus.

BOLD / Sergejs Laskins nuotr.
Skaitykite daugiau