Ryškioji Diana Martinėlė svajoja apie TV laidos vedėjos kėdę

Diana Martinėlė / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kaunietė Diana Martinėlė jau nebenori būti vien tik pramogų pasaulio vakarėlių liūte. Ji trokšta tapti ekrano žvaigžde, pavyzdžiui, televizijos laidos vedėja.

„Nedainuoju, nešoku, bet vis dėlto esu žinoma. Esu drąsi ir savo išvaizda, ir elgesiu, visada turiu savo nuomonę bei niekam nepataikauju“, – savo privalumus D.Martinėlė dėstė  laidos „SuperL.T.“ žurnalistams.

Tačiau ar šių savybių jai užteks norint sėsti į TV laidos vedėjos kėdę?  Ieškodama atsakymo į šį klausimą ir patarimo D.Martinėlė pati parašė prodiuseriui Martynui Tylai, kuris išgarsino Selą, Donatą Montvydą, merginų grupę „Pinup Girls“, Atlantą ir kitus lietuvius. Tokie prašymai žinomam prodiuseriui – ne naujiena.

„Gaunu juokingų žinučių ar laiškų, bet negali pykti ant žmonių, jie kažko siekia ir kai kurie pasiruošę padaryti bet ką“, – atvirai kalbėjo M.Tyla. Į prodiuserį ne kartą yra kreipęsi ir solidūs vyrai, kurie siūlė dideles sumas už tai, kad jis paverstų jų mylimąsias pramogų pasaulio žvaigždėmis.

Tačiau M.Tyla sako, kad jei nėra ugnelės žmogaus akyse, geriau net neprasidėti.

Kokį eksperimentą D.Martinėlei parengė žurnalistai ir ar išsipildys ryškios kaunietės svajonė padirbėti televizijoje, sužinosite ketvirtadienį, 18 val. 45 min., laidoje „Super L.T.“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Skaitykite daugiau