Rytis Cicinas apie ryšį su mama: „Mes iki šiol kartu atostogaujam, švenčiame visas šventes“

Rytis Cicinas ir jo mama Rasa / Viganto Ovadnevo, asmeninio archyvo nuotr.
Rytis Cicinas ir jo mama Rasa / Viganto Ovadnevo, asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-01-11 18:21
AA

Rytis Cicinas (43) pripažįsta, kad jųdviejų su mama Rasa (69) ryšys – itin stiprus. Jiedu ne tik kartu atostogauja, keliauja po užsienį, švenčia šventes, bet ir kiekvieną dieną susiskambina: „Ji gyvena viena, tai norisi, kad tas šeimos ryšys nedingtų“, – šypsosi jis.

Rytis Cicinas socialiniuose tinkluose dažnai dalijasi savo mamos Rasos nuotraukomis, šalia prirašydamas gražiausius žodžius.

„Mūsų tiesiog labai glaudus ryšys, norisi tuo pasidalinti“, – 15min sakė dainininkas.

Kaunietis atlikėjas sako, kad su Kazlų Rūdoje gyvenančia mama jie nesimato taip dažnai, kaip norėtųsi, tačiau artimą ryšį stengiasi palaikyti kasdien bendraudami telefonu: „Iš tiesų, su mama ne vieną kartą per dieną susiskambiname, pasišnekame.“

Nors iš mamos namų Rytis išsikraustė dar būdamas paauglys, jos niekada nepamiršo. „Iš namų išvažiavau savarankiškai gyventi būdamas 16 metų, bet tas ryšys taip ir nenutrūko. Aš visada žinojau, kad galiu grįžti pas mamą, bet kada galiu į ją atsiremti. Mama pakankamai gerai gyvena ir buvau tikras, kad bet kokią situaciją mes galime išspręsti“, – teigė jis.

Rytis Cicinas su mama Rasa / Asmeninio albumo nuotr.

Tad vykdamas atostogauti su šeima, Rytis visada pasiima ir mamą: „Mes iki šiol važiuojam kartu ir atostogauti, ir visas šventes švenčiame pas mus. Ji gyvena viena, tai norisi, kad tas šeimos ryšys nedingtų.“

69-erių Rasa, pasak dainininko, iki šiol spinduliuoja energija: „Ji dirba vaikų darželyje, niekad vietoj nesėdi, sukasi vis“, – šypsojosi Rytis.

Be to, akylai seka jo karjerą ir visuomet pasako, ką galvoja. „Ji sako, kada yra gražu, bet ir pastabų negaili, jei kažkas nepatinka. Tik visą laiką pabrėžia, kad čia tik jos nuomonės, kurios nesistengia įbrukti. Aišku, mama savo vaiko žiauriai nekritikuos, ji visada būna didžiausia palaikymo komanda“, – pasakojo R.Cicinas.

Rytis Cicinas su mama Rasa / Asmeninio albumo nuotr.

Ar kartais atsižvelgia į komentarus? „Kaip sakoma: „Motulės klausau – savo darau“, – juokėsi dainininkas. – Visada išklausau pastabas, nes ją gerbiu, bet vis tiek, kai tai yra mano darbas, žinau visus niuansus, tai ir geriausiai žinau, kaip elgtis.“

Kadangi artėja mamos jubiliejus, dainininkas prasitarė, kad jau ruošia jai staigmeną. „Kai dabar užaugau, kai daug pasiekiau, noriu jai padėkoti už vaikystę, už tą laiką, kurį buvome kartu, todėl ją vežuosi kartu atostogauti į Dominikos salą, kitas šalis, dovanoju keliones su kruizu. Dabar artėja jos 70-metis, tai ruošiu jai staigmeną, galbūt jau ne po Europą keliaus, o į kokį Las Vegasą. Noriu padovanoti jai gražią šventę“, – 15min pasakojo Rytis Cicinas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Rytis Cicinas sūnų Adą pirmąkart išlydėjo į mokyklą: „Visada jam ištiesime ranką“

Ryčio Cicino ir Neringos Kavaliauskaitės sūnus Adas žengė į 1-ąją klasę (4 nuotr.)
Asmeninė nuotr.
+1