Rytis Zemkauskas grįžta į eterį su naujomis „Mano kiemo“ serijomis

Rytis Zemkauskas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Rytis Zemkauskas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-09-02 09:47
AA

Populiari „Info TV“ laida, apdovanota „Pragiedrulių“ premija, sugrįžta naujam sezonui. „Septynios serijos, šeši miestai, trys senamiesčiai, du oro uostai ir vienas labai pavojingas mikrorajonas – toks šįkart „Mano kiemas“. Kaip visuomet – su labai gera muzika, katinais, kaimynais ir pažeme sklendžiančiomis kameromis“, – pasakoja laidos siela Rytis Zemkauskas.

Naujame sezone – Lietuvos miestiečių džiaugsmai ir rūpesčiai. Televizijos prodiuseris Arūnas Valinskas ir kaip jis skabo agurkus savo šiltnamyje. Džiazo muzikantas Vitalis Vidikas ir jo pasakojimas apie mikrorajoną, į kurį visi bijojo įkelti koją, bet užtai ten buvo labai jauku gyventi.

Televizijos laidų vedėjas Algis Greitai ir jo kelias namo. Dėdulė, kuris tvirtai žino, kad dėl visko kaltas Kubilius. Muzikos legenda Andrius Kulikauskas ir ką jis kažkada grojo gimtojo miesto bažnyčioje per mišias.

Laidose, be kitų, gros ir dainuos: grupė „Nervas“, DJ HQ Chemistry Sound, prof. Kazys Stonkus, Eglė Sirvidytė. Visi jie specialiai „Mano kiemo“ paprašyti, trumpam tapo gatvės ar savo kiemo muzikantais.

Naujasis „Mano kiemo“ sezonas –penktadieniais 21.00 per „Info TV“.

Rytis Zemkauskas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.