Rytų ekspresu keliavęs Mantas Petruškevičius: „Jaučiausi, lyg aukščiausios klasės viešbutyje. Tik šis riedėjo“

Mantas Petruškevičius / Asmeninio albumo nuotraukos
Mantas Petruškevičius / Asmeninio albumo nuotraukos
Remigija Paulikaitė
Šaltinis: Žmonės
2023-11-16 18:58
AA

„Labai norėjau tą patirtį pakartoti“, – prisipažįsta garsiausias šalies dekoratorius Mantas PETRUŠKEVIČIUS (39), po kelerių metų pertraukos vėl leidęsis į išskirtinę kelionę legendiniu traukiniu „Venice Simplon-Orient-Express“, dažniausiai vadinamu tiesiog Rytų ekspresu.

Mantas žinojo, kad „Venice Simplon-Orient-Express“ nenuvils: prieš ketverius metus, minėdamas trisdešimt penktąjį gimtadienį, šiuo traukiniu iš Venecijos į Londoną važiavo su bičiule šviesaus atminimo verslininke Irena Maroziene. Tai buvo draugų staigmena jam.

Dabar, nusprendęs atgaivinti įspūdžius, paprašė išskirtinių kelionių dizainerės Ajos suplanuoti kelionę iš Paryžiaus į Veneciją. Šįsyk jis norėjo pajusti švenčiančio traukinio atmosferą, tad Aja pasirūpino, kad Mantas patektų į visame pasaulyje prašmatnius viešbučius, restoranus, laivus bei traukinius valdančios kompanijos „Belmond“ organizuotą išskirtinį reisą. Prisijungė ir pati.

Daugelis apie šį traukinį girdėjo kaip apie Agathos Christie romano „Žmogžudystė Rytų eksprese“ siužeto vietą. „Ten būdamas iš tikrųjų jautiesi tarsi filme! Tas įspūdis ypač sustiprėja naktį, kai istorinis interjeras apgalvotai apšviečiamas“, – prisipažįsta Mantas.

Neeilinės kelionės nuotraukos ir M.Petruškevičiaus įspūdžiai – Žmonės.lt prenumeratoriams.

Į specialų renginį riedančiame traukinyje susirinko neeiliniai keleiviai: žvaigždės iš Prancūzijos, Italijos