S. Burbaitė: Plaukai – tai nematoma karūna, kurios moteris niekada nenusiims

Simona Burbaitė / Andriaus Burbos nuotr.
Simona Burbaitė / Andriaus Burbos nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-06-25 13:47
AA

Apie ilgus plaukus bent keliskart gyvenime esame pasvajojusi kiekviena. Tik štai vienoms pavyksta juos užsiauginti – sveikus bei gražius, o kitoms – ne. Galbūt yra kokių nors paslapčių? Pažiūrėjus į mados tinklaraštininkę bei modelį Simoną Burbaitę atrodo, kad jų yra. Nors Simona kukliai šypteli: nieko ypatingo jiems nedarau.

„Mano plaukus prižiūri mano draugas kirpėjas Mantas Tautvaišas, – pasakoja Simona. – Svarbiausia plaukus nuolat šukuoti, plauti, nepamiršti aliejų ar kitų juos stiprinančių priemonių.“

25-erių Simona priduria, kad plaukų sveikatai labai svarbu ir subalansuota mityba. Mados tinklaraštininkė bei modelis sveikai maitinasi, klauso savo kūno. Svarbiausia – saikas. Vaisius, kruopas, duoną valgo pirmoje dienos pusėje, o antroje renkasi šviežias arba garintas daržoves. Maistą stengiasi gaminti namie, susikurti sveikų ir gardžių receptų.

Mergina neseniai pašviesino visus plaukus sruogelėmis – tai dabar labai madinga. Paklausta, ar kaip nors pasikeitė plaukų priežiūra ir jų būklė po tokio dažymo, Simona pasakoja, kad jokių problemų nekilo. Pasitikėjo savo kirpėju ir žinojo, kad plaukų nesugadins. Merginos teigimu, plaukai dabar netgi labiau spindi.

Keli Simonos patarimai, kurių laikosi pati:

  • leisti plaukams natūraliai išdžiūti;
  • galvos masažas – galima masažuoti skalpą pirštais arba specialiu galvos masažuokliu, taip skatinamas plaukų augimas;
  • vartoti maisto papildų plaukams;
  • reguliariai pakirpti plaukų galiukus;
  • rasti plaukų meistrą, kuris pabrėš gražiausius bruožus ir nuolat puoselės plaukus.
Simona Burbaitė / Monikos Dovidaitės nuotr.

„Apskritai man plaukai – tai nematoma karūna, kurios moteris niekada nenusiims“, – apibendrina Simona.