Š.Jasikevičius su šeima poilsiauja Pietų Europoje: žmona A.Douka pasidalijo įspūdingais kadrais

Šarūno Jasikevičiaus šeimos atostogos Pietų Europoje / „Instagram“ nuotr.
Šarūno Jasikevičiaus šeimos atostogos Pietų Europoje / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-07-23 16:01
AA

Vasara – geriausias atostogų metas. Tai puikiai žino ir krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius, neseniai atsisveikinęs su klubo „Barcelona“ vairu. Po įtempto „Eurolygos“ sezono Šaras su šeima mėgaujasi užtarnautu poilsiu – atostogomis Pietų Europoje. Kelionės akimirkomis sutuoktiniai gausiai dalijasi socialiniuose tinkluose.

Birželio gale su krepšinio klubo „Barcelona“ vyriausiojo trenerio pareigomis atsisveikinęs Šarūnas Jasikevičius liepą skyrė poilsiui su šeima – žmona Anna Douka, dukra Aila ir sūnumi Luku.

Pirmiausia Anna Douka su vaikais išvyko į savo tėvynę Graikiją, tačiau atostogoms rinkosi ne gimtąją Korfu, o Paros salą.

„Vasara turi būti tik Graikijoje..!!!“ – šalia vieno iš kadrų rašė A.Douka.

Vis tik Graikija šeimos atostogos neapsiribojo – linksmybes jie pratęsė Italijoje, Sardinijos saloje. Jasikevičiai pasirinko Porto Cervo, mažą prabangų miestelį šiaurinėje salos dalyje. Šeima jachta aplankė ir kitą žymią Viduržemio jūros salą – Prancūzijai priklausančią Korsiką.

Akimirkomis iš Sardinijos ir Korsikos instragrame dalijosi ne tik Anna Douka, bet ir pats Šarūnas Jasikevičius. Jie džiaugėsi čionykščiais stebuklais – įstabia gamta, žydru vandeniu, šviežiomis jūros gėrybėmis, o svarbiausia – gera draugija.

„Korsika, atvykstame!“, – šalia nuotaikingų šeimos nuotraukų rinkinio rašė Š.Jasikevičius.

Anna Douka nuotraukose ne tik pademonstravo prižiūrėtą figūrą ir įmantrių maudymosi kostiumėlių kolekciją, bet ir išbandytą vasaros pramogą – plaukiojimą irklente.

Fotogalerija:

Šarūno Jasikevičiaus šeimos atostogos Pietų Europoje (22 nuotr.)
+16

Primename, kad birželio pabaigoje pranešta, jog Šarūnas Jasikevičius atleidžiamas iš vyriausiojo krepšinio klubo „Barcelona“ trenerio pareigų. Šią žinią paskelbė įtakingas sporto žurnalistas Gerardas Romero, o netrukus ją oficialiai patvirtino ir „Barcelona“ klubas.

„Barca“ ir Š.Jasikevičius nusprendė išsiskirti po 3 sezonų“, – skelbė katalonai.

„Barcelona“ norėtų viešai padėkoti Šarūnui Jasikevičiui už profesionalumą, atsidavimą, pasišventimą ir visada teigiamą bei artimą elgesį su visais „Barcelona“ šeimos nariais. Linkime sėkmės. „Barca“ visada bus tavo namai“, – teigiama klubo pranešime.

Vos išsiskyrusi su Š.Jasikevičiumi „Barcelona“ pristatė ir jį pakeisiantį specialistą. Juo tapo 44-erių Rogeris Grimau, buvęs ilgametis klubo krepšininkas, pastaruoju metu dirbęs su jaunaisiais „Barca“ talentais.

47-erių Š.Jasikevičius per trejus metus Barselonoje tris kartus atvedė komandą į Eurolygos finalo ketvertą, sykį žaidė finale, dukart laimėjo Ispanijos čempionatą ir dukart Ispanijos Karaliaus taurę.