S.Maslobojevas – apie karjeros pradžią: iš atminties iki šiol neiškrenta viena klaidinga mintis

Sergejus Maslobojevas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Sergejus Maslobojevas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-05-24 13:45
AA

Televizijos laidoje susitiko du kovotojai – pasaulio kikbokso čempionas Sergejus Maslobojevas-Kuvalda ir imtynininkas, pasaulio čempionas Eljotas Zaremba. Ir nors pastarasis, kaip ir Sergejus, turi begales medalių, paaiškėjo neįtikėtinas faktas – E.Zarembai yra vos 5-eri!

Daugybę laimėjimų pasiekęs berniukas sportuoja jau ne vienerius metus, o jo laimėjimai kalba patys už save. Visai kitaip prasidėjo vieno žinomiausių šalies kovotojų S.Maslobojevo kelias. Pasirodo, kad kovos menus žinomas vyras atrado būdamas jau 18!

Eljotas Zaremba / TV3 stopkadras

Stebina ir kitas faktas – kaip pasakojo pats kovotojas, iki tol jis svajojo būti žinomas visai kitoje srityje, rašoma TV3 televizijos pranešime spaudai.

„Visuomet norėjau būti krepšininku. Buvau pažaidžiantis savamokslis, didelis entuziastas ir fanatikas – vienas iš tų vaikų, kurie slapčia naktimis keldavosi žiūrėti NBA apžvalgų ir rungtynių“, – laidoje „Gero vakaro šou“ pasakojo jis.

Sergejus Maslobojevas, Eljotas Zaremba / TV3 stopkadras

O išbandęs kovos menus, žinomas vyras galiausiai suprato, kad būtent tai ir yra jo kelias.

„Kovos menai mane taip pat traukė – norėjau juos išbandyti. O kai nuėjau į pirmą treniruotę, sau pasakiau, kad mane iš ten turės nebent išlupti“, – prisiminė jis.

Ir nors kartais gailisi, kad šio sporto neatrado anksčiau, S.Maslobojevas tame įžvelgia ir privalumų.

Sergejus Maslobojevas / TV3 stopkadras

„Kai pradėjau savo kelią ir vis ėjau į priekį, galvojau, kad buvau kvailas, jog leidau kitiems žmonėms man į galvą įkišti mintį, jog kovos menai yra blogis, agresija, pyktis ir skausmas. Galvojau, kaip gaila, kad čia neatsiradau anksčiau, nes tai – mano vieta, čia jaučiuosi savimi. Iš kitos pusės, daug talentingų sportininkų pradėjo jauni, bet tai jiems greitai atsibosta, ir jie nebesugeba atskleisti pilno savo potencialo. O tada kovos menus numeta, nes jiems nebeįdomu – jų nebeveža tai, ką jie daro. Svarbu suprasti, kad visiems būna ir baltų, ir juodų dienų, tačiau reikia laikytis savo kelio“, – patarimais pasidalijo jis.

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 20 val. per TV3.