Sinéad O'Connor savo vaikams nurodė, kaip elgtis jos mirties atveju: saugojosi vieno dalyko

Sinéad O'Connor / Scanpix ir Vida Press nuotr.
Sinéad O'Connor / Scanpix ir Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-08-01 15:34
AA

Praėjusią savaitę mirusi garsi airių dainininkė, hito „Nothing Compares 2 U“ atlikėja Sinéad O'Connor savo vaikams buvo davusi labai konkrečius nurodymus, kurių jie turėtų laikytis jos mirties atveju.

2021 m. Sinéad O'Connor, reklamuodama savo memuarus „Rememberings“, davė interviu žurnalui „People“ ir prasitarė savo vaikams davusi nurodymus jos mirties atveju. Airių dainininkė ir kūrėja pasakojo, kad jai mirus, atžalos, prieš skambindami pagalbos tarnyboms, privalo pirmiau paskambinti jos buhalteriui.

„Matote, kai menininkai yra mirę, jie yra daug vertingesni nei gyvi. Tupacas po mirties išleido daug daugiau albumų nei būdamas gyvas, todėl tai, ką daro įrašų kompanijos, yra gana bjauru“, – dalijosi atlikėja.

Sinead O‘Connor / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ji tęsė: „Dėl šios priežasties nuo pat mažens savo vaikams sakiau: jei jūsų mama staiga mirtų, prieš skambindami į policiją, paskambinkite mano buhalteriui ir įsitikinkite, kad įrašų kompanijos nepradės leisti mano įrašų ir neslėps pinigų.“

Nepaisant to, kad išleido 10 studijinių albumų, Sinéad O'Connor geriausiai žinoma dėl 1990 m. perdainuotos Prince'o dainos „Nothing Compares 2 U“. 2016-aisiais ji taip pat piktinosi įrašų kompanijų elgesiu, Prince'o diskografiją po jo mirties naudojančių komerciniais tikslais.

„Mane labai žeidžia ir pykdo faktas, kad yra prievartaujama jo kūrinių saugykla, – apie Prince'o dainų, kurios neturėjo išvysti dainos šviesos, leidybą kalbėjo S.O'Connor. – Visi muzikantai turi dainų, dėl kurių tikrai gėdijasi, kurios yra šūdas. Nenorime, kad jas kas nors išgirstų. Dabar Prince'as yra žmogus, kuris išleido visas savo kada nors įrašytas dainas, tačiau jei jis varginosi kurdamas saugyklą, vadinasi, jis tikrai nenorėjo, kad šios dainos būtų išleistos. Aš negaliu pakęsti, kad žmonės, kaip aš sakau, prievartauja tą saugyklą“.

Žmonės.lt primena, kad apie 56-erių dainininkės Sinéad O'Connor mirtį trečiadienį pranešė jos šeima. Ji buvo rasta be sąmonės savo namuose pietų Londone.

Kaip rašė mirror.co.uk, policija į atlikėjos namus buvo iškviesta trečiadienio rytą, gavus pranešimą apie moterį be gyvybės ženklų. Deja, nieko nebebuvo galima padaryti – dainininkė iškart pripažinta mirusia.

Vis tik policija pabrėžė, kad Sinéad O'Connor mirtis nelaikoma įtartina.

Sinéad O'Connor / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Liepos 26 d., trečiadienį, 11.18 val., policija sureagavo į pranešimą apie nereaguojančią moterį gyvenamajame name SE24 rajone. Pareigūnai nuvyko. Įvykio vietoje konstatuota 56 metų moters mirtis.

Apie tai buvo pranešta artimiesiems giminaičiams. Mirtis nelaikoma įtartina. Byla bus paruošta koroneriui (teismo pareigūnas, nustatantis mirties priežastį – red. past.)“, – skelbiama policijos pareiškime.

Dubline gimusi S.O'Connor per savo karjerą išleido 10 albumų ir labiausiai išgarsėjo 1990 metais perdainavusi Prince'o dainą „Nothing Compares 2 U“. „Billboard“ muzikos apdovanojimuose kūrinys buvo pripažintas pirmuoju pasauliniu singlu.

Fotogalerija:

Sinead O‘Connor (36 nuotr.)
+30