S.Skorupskaitė keliauja po vyro gimtinę Kroatiją: stulbino atvira suknelė ir brangūs automobiliai

Sandros Skorupskaitės kelionė po Kroatiją / Asmeninio albumo nuotr.
Sandros Skorupskaitės kelionė po Kroatiją / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-07-16 21:45
AA

Verslininkai Sandra Skorupskaitė su vyru, kroatu Dario Budimlicu ir draugais nusprendė leistis į dviejų mėnesių kelionę. Kurį laiką apsistoję Kroatijoje, kompanija mėgaujasi prabanga, o Sandra su sekėjais socialiniuose tinkluose dalijasi net tik įspūdingais sportiniais automobiliais, bet ir demonstruoja nepriekaištingą įvaizdį.

Portalui Žmonės.lt Sandra Skorupskaitė pasakojo, kad kelionė truks du mėnesius, kadangi tiek laiko trunka jos vaikų atostogos.

„Dubajuje vasarą būna per karšta, todėl išvykstame dviems mėnesiams, kol vaikai atostogauja“, – pasakojo S.Skorupskaitė.

Šiuo metu Kroatijoje apsistojusi Sandra pasakojo, kad čia veiklos netrūksta – jie su vyru buvo išvykę į net 6 dienas trukusį kasmetinį sportinių automobiliu susitikimą.

Sandros Skorupskaitės kelionė po Kroatiją / Asmeninio albumo nuotr.

„Na, o dabar būsime čia ir tiesiog mėgausimės mūsų namais Kroatijoje iki rugpjūčio vidurio“, – portalui Žmonės.lt sakė S.Skorupskaitė ir atskleidė, kad iš Kroatijos atskris tiesiai į Lietuvą.

Su sekėjais instagrame besidalijanti kelionės akimirkomis, Sandra stebina ir savo kelionės įvaizdžiais. Ypatingo dėmesio sulaukė viena iš jos dėvėtų suknelių, kuri išryškino nepriekaištingas verslininkės formas.

Sandra Skorupskaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Portalui Žmonės.lt Sandra atskleidė, kad visų išgirta juoda, prie kūno prigludusi suknelė, nėra jokio žinomo dizainerio ar prekės ženklo šedevras.

„Ši suknelė „no name“ – pamačiau, patiko, užsidėjau“, – šyptelėjo pašnekovė.

„Ne viskas turi būti brangu, kad atrodytų gražiai“, – pridūrė ji.

Fotogalerija:

Sandros Skorupskaitės kelionė po Kroatiją (13 nuotr.)
+7

Primename, kad į namus Dubajuje įsikėlę Sandra ir Dario jau augina dukrą Dariją ir sūnų Damianą bei naujagimę Dajaną.

2021-aisiais Italijoje S.Skorupskaitė ir D.Budimlicas po dešimtmečio draugystės iškėlė milijono eurų vertės vestuvės, kurių planavimas truko beveik trejus metus. Prie šventės dirbo dvi vestuvių planuotojos Gintarė Dapkutė Rodriguez ir Andrea Naar Alba, dizaineriai Mantas Petruškevičius, Robertas Kalinkinas ir kiti, iš viso net 96 žmonės.

Bene įspūdingiausias išskirtinių vestuvių faktas tas, kad šventė vyko italų aristokratų šeimos viloje, kuri niekada nebuvo nuomojama renginiams – tik Holivudo kino filmams.

Sandros vestuvinė suknelė siūta net keletą metų. Ji rankomis išsiuvinėta mažai blizgančiais akmenėliais ir svėrė beveik 40 kilogramų. Nuotakos dukrytė dėvėjo to paties modelio suknelę, tik savo dydžio, svėrusią 10 kilogramų. Vyrai puošėsi rankomis siūtais „Dolce&Gabbana“ kostiumais, specialiai pagamintais tik jiems.

Sandros Skorupskaitės milijono vertės vestuvės (85 nuotr.)
+79

Būdama 14-os, S.Skorupskaitė su šeima paliko Lietuvą ir išvyko į Berlyną. Iš pradžių buvo sunku, tačiau vėliau ji svečioje šalyje prigijo ir ten sutiko savo gyvenimo meilę Dario.

Sandros ir Dario pažintis įvyko labai paprastai: jie susitiko ten, kur abu mėgsta lankytis, – klube. „Net nepastebėjome, kaip metai prabėgo“, – 15min yra pasakojusi moteris.

Sandra Skorupskaitė su šeima (16 nuotr.)
+10