S.Urbonavičiui-Samui – 60: kaip BIX'as tapo Dj Gerbiamu ir „misija“, kurios dar neįvykdė

Saulius Urbinavičius-Samas / V.Černiausko ir asmeninio albumo nuotr.
Saulius Urbinavičius-Samas / V.Černiausko ir asmeninio albumo nuotr.
Beatričė Staniūnaitė
Šaltinis: Žmonės
2023-09-16 13:26
AA

„Aš dar toks pats smalsus ir neišsprendęs kai kurių egzistencinių klausimų, kaip 19-metis“, – šypteli prodiuseris, muzikantas, grupės BIX įkūrėjas Saulius Urbonavičius-Samas. Ir nors širdyje „niolika“, rugsėjo 16-toji Samui priminė apie aplankiusį 60-ąjį gimtadienį. Su portalu Žmonės.lt žinomas šalies šoumenas dalijasi savo mintimis žengus per septintojo dešimtmečio slenkstį ir sako, kad amžius – tikrai ne rodiklis. Ir juo lengva patikėt!

Nors sukaktis išties neeilinė, užbėgdamas įvykiams už akių Saulius Urbonavičius-Samas patikina, kad grandiozinės šventės šiam jubiliejui iškelti tikrai neketina.

„Gimtadienius reikia švęsti, kai tau 10 metų – pasikviesti kiemo draugus, prisipūsti balionų ir suvalgyti tortą. O kai jau 60-imt – tas gimtadienis man reikšmės visai nesudaro“, – šypteli Saulius, savo jubiliejų planuojantis sutikti tik šeimos rate.

Visgi atminty jam iškyla prieš penkerius metus paskutinį kartą grandioziškai švęstas gimtadienis. Tąkart jis užkūrė tikrą vakarėlį draugams ir pasirodė kitame amplua – stojo už diždėjaus pulto, prisistatydamas dj Gerbiamo vardu.

„Pasikviečiau draugų ir padariau visiems diskoteką. DJ Gerbiamas – mano slapyvardis, kuris gimė jau seniai. Buvau pradėjęs didžėjaus