Šaldytuvas – nuotraukoms, pėdkelnėms ir... 10 jo panaudojimo būdų

Šaldytuvas / Shutterstock nuotr.
Šaldytuvas / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2014-02-04 09:00
AA

Ar žinojote, kad šaldytuvas ne tik ilgam išsaugo šviežią maistą? Visai pravartu šį technikos stebuklą pasitelkti kitiems praktiškiems darbams atlikti. Nustebsite sužinojusios, kuriose srityse jis gali praversti!

1. Pailginkite žvakių gyvenimą. Tik akimirka ir ant stalo jau matote vaško balutę? Vadinasi, jums tikrai reikia šaldytuvo. Prieš uždegdamos žvakes, palaikykite jas šaldymo kameroje. Pamatysite, žvakės degs ilgiau. Be to, net ir panaudotoms žvakėms sugrąžinsite dailią jų išvaizdą. Tam užtenka bent poros valandų šaldiklyje, ir apibėgę vaško likučiai nusivalys akimirksniu.

2. Kukurūzų spragėsiai – idealus užkandis, pagardinantis net prasčiausią filmo scenarijų. Norite, kad pavyktų tobulai? Siūlome dar neparuoštus auksinius kukurūzų grūdelius laikyti šaldymo kameroje ir ruošti neatšildytus. Tuomet jie spragės kur kas dažniau, t. y. šio gardėsio turėsite pilnut pilnutėlę lėkštę.

3. Atsikratykite nemalonių kvapų. Kad ir kas dvoktų, šiuo atveju šaldymo kamera mažų mažiausiai stebukladarė. Tik turėkite atskirą stalčių, kad sutalpintumėte daiktus, skleidžiančius ne pačius geriausius kvapus. Pavyzdžiui, sena knyga kaipmat nusimes nemalonų kvapo drabužį, jeigu pernakt palaikysite ją šaldymo kameroje.

4. Atskirkite sulipusias nuotraukas. Pasitaiko, kad žmonės jas laiko ne tvarkingai sudėliotas albumuose, bet krūvelėmis. Na, o jeigu jos sulimpa, atplėšti būna ne taip ir paprasta. Be to, fotografijas galima  sugadinti. Čia ir vėl į pagalbą skuba šaldytuvas, kurio šaldymo kameroje kiek pabuvusios nuotraukos atsiskiria kur kas lengviau. Blogiausiu atveju tereikia aštresnio peilio.

5. Pajuodę ir pabrinkę paakiai – kiekvienos moters siaubas. Ką daryti ankstyvą rytą, kai laukia svarbus susitikimas ar romantiški pusryčiai? Šaldiklyje laikykite kelis šaukštelius, kurie taps puikia greitąja pagalba ir sugrąžins dailią išvaizdą. Priglaudusios prie paakių vėsius šaukštelius, palaikykite juos nuo 10 sek.  iki 1 minutės. 

PLAČIAU APIE PAAKIŲ ODOS PRIEŽIŪRĄ SKAITYKITE STRAIPSNYJE „PAAKIŲ ODA IŠDUODA MOTERS AMŽIŲ“

6. Kramtomoji guma prilimpa taip, kad paprastai nenukrapštysi jos. Dėkite sugadintą drabužį į šaldymo kamerą ir palikite jį ten kelioms valandoms. Praėjus nurodytam laikui, kramtomąją gumą lengvai nugrandysite peiliu. Beliks drabužį išplauti. Tuo pačiu būdu nesunkiai pašalinsite ir vašką.

7. Moteriškoms pėdkelnėms irgi nepakenks šaldymo kamera. Jos ne tik ilgiau tarnaus, bet ir lengviau aptemps kojas ir bus kiek tampresnės. O juk šio „drabužėlio“ visada pritrūksta ne vietoje ir ne laiku! Kodėl gi nepasinaudoti patarimu?

8. Pailginkite kosmetinių priemonių galiojimo laiką. Tiesa, šiuo atveju jas reikėtų laikyti ne šaldiklyje, bet pačiame šaldytuve. Šis patarimas puikiai tinka įvairiausiems kremams, tonikas, losjonams, kaukėms, šveitikliais ir tai kosmetikai, kurią pasigaminote pačios. Šviesa ir šiluma skatina bakterijų dauginimąsi, ką jos nuveikia akimirksniu, todėl verčiau nesnauskite.

IŠSAMŲ STRAIPSNĮ APIE KOSMETIKOS GALIOJIMĄ RASITE ČIA

9. Pratampykite batus iki reikiamo dydžio. Jeigu jūsų arba mažylio batai spaudžia, neskubėkite išmesti jų, o išbandykite štai tokį triuką: supilkite vandenį į tvirtus polietileninius maišelius ir įdėkite juos į batus. Palaikykite viską šaldymo kameroje vieną parą. Kadangi šaldamas vanduo plečiasi, tikėtina, jūsų batai gali padidėti vienu dviem dydžiais.

10. Mėgaukitės gardesne kava. Nors kavą galima laikyti ir paprasčiausioje spintelėje, tačiau jeigu kasdien negeriate jos, malonus kvapas išgaruoja kaip dūmas. Kad ji išliktų kuo ilgiau kvapni, dėkite ją į šaldytuvą arba užšaldykite kavos pupeles. Vėliau tereikės sumalti ir skanauti dieviško aromato gėrimą...