Sandra Daukšaitė-Petrulėnė mokosi vizažo paslapčių – įvertinkite jos darytą makiažą

Sandra Daukšaitė-Petrulėnė / Roko Baltakio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Garsiai Lietuvos aktorei Sandrai Daukšaitei-Petrulėnei nepriimtinas tingus gyvenimo būdas, o nuolatinis naujų žinių troškimas ją verčia išmokti vis ką nors naujo. Šiuo metu serialo „Tobula kopija“ tęsinyje vaidinanti aktorė nusprendė praplėsti savo žinių bagažą – ėmė mokytis vizažo paslapčių.

Ne viena žinoma Lietuvos scenos moteris prie savo veiklos neretai derina ir vizažo meistrės darbą. Tai ir Natalija Bunkė, ir Oksana Pikul-Jasaitienė, ir Monika Šedžiuvienė. Galbūt ir Sandra sumanė imtis papildomos veiklos?

„Ne, profesionalia vizažiste tapti neketinu, mokausi tik dėl savęs. Makiažas yra mano darbo kasdienybė, aš visuomet stebėdavau, kaip dirba profesionalios grimuotojos, todėl ir pati nusprendžiau to išmokti. Iki šiol mane grimuodavo kiti, o dabar aš galiu tai daryti ir pati. Kiekviena moteris nori atrodyti gražiai. Ir svarbiausia, ne tik gražiai, bet ir teisingai gražiai. Šie kursai man tai ir davė – aš išmokau taisyklingai ir gražiai dažytis“, – pasakoja S.Daukšaitė-Petrulėnė.

Sandra Daukšaitė-Petrulėnė / Roko Baltakio nuotr.

Ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje dirbančią aktorę šiuo metu žiūrovai gali išvysti serialo „Tobula kopija“ tęsinyje. Pirmajame serialo sezone aktorei teko dirbti už du. Ji vienu metu kūrė net du – seserų dvynių Brigitos ir Džanetos – vaidmenis.

Serialo tęsinyje netikėtai pasisukus siužetui ir vienai iš sesių pasidarius veido plastinę operaciją, kaunietei aktorei liko tik vienas – dvynės Brigitos – vaidmuo. Atsiradus daugiau laisvo laiko S.Daukšaitė-Petrulėnė ėmėsi mokytis vizažo paslapčių ir lankyti specialias pamokas.

„Vizažo paslapčių nusprendžiau mokytis ir dėl savęs, ir dėl profesijos. Aš norėjau tai išbandyti pati ir supratau, kad tai yra menas ir rimtas darbas. Reikia  žinoti, kur, kokia spalva brėžti, kokį teptuką naudoti, išsiaiškinti, kas tinka, o kas ne. Man tai labai įdomu. Be to, aš labai mėgstu mokytis ir plėsti savo žinias“, – pasakojo aktorė.

Sandra Daukšaitė-Petrulėnė / Roko Baltakio nuotr.

Aktorė pasirinko Kaune įsikūrusios „Carolina make-up“ organizuojamus kursus. Ši studija jau daugybę metų veikia Vilniuje, turi daug klientų, o visai neseniai studijos įkūrėja Karolina Taraškevič kartu su verslo partnere, taip pat vizažo meistre, Sandra Svirčinskaite sumanė atidaryti studiją ir Kaune. Žinomos meistrės Kaune, kaip ir Vilniuje, taip pat ruošia tiek profesionalias vizažistes, tiek organizuoja kursus toms, kurios nori išmokti gražiai pasidažyti pačios.

„Kursai sau yra skirti kiekvienai merginai ar moteriai, kuri nori išmokti pasidažyti pati, o galbūt papuošti ir draugę. Manau, noras būti gražiai yra labai natūralus moteriškas poreikis. Gerai padarytas makiažas padeda moteriai atskleisti gražiausius savo bruožus. To šiuose kursuose ir mokome – taisyklingai ir gražiai pasidažyti, kad kiekviena moteris žinotų, kaip pabrėžti savo privalumus ir kaip paslėpti trūkumus. Kursuose mokome ne tik makiažo paslapčių, bet ir ugdome sąmoningumą – aiškiname, kokios priemonės yra geros, kokį makiažą rinktis pagal progas, kaip kasdien neįdedant daug pastangų atrodyti puikiai“, – pasakoja studijos direktorė, vizažo meistrė Sandra Svirčinskaitė.

Įvertinti žinomos aktorės sugebėjimus galite pažiūrėję nuotraukų galeriją – Sandra pozavo ir visiškai nepasidažiusi, ir su pačios sau padarytu makiažu.

Sandra Daukšaitė-Petrulėnė mokosi vizažo paslapčių (5 nuotr.)
Roko Baltakio nuotr.
+2
Skaitykite daugiau