Sandra Daukšaitė-Petrulėnė – naujoji serialo „Motina ir sūnus“ aktorė

Sandra Daukšaitė-Petrulėnė / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Sandra Daukšaitė-Petrulėnė / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-01-02 15:41
AA

TV3 situacijų komedija „Motina ir sūnus“ trečiadienio vakarą bus labai neįprasta. Greta puikiai pažįstamų personažų – daug triukšmo dėl niekų keliančios motušės Kristinos (akt. Aldona Janušauskaitė) ir jos numylėtinio sūnelio Andriaus (akt. Vaidotas Martinaitis) atsiras nauja herojė – dailia suknele ir prabangiais kailiniais pasipuošusi netikėta viešnia Vaiva, į kurios vaidmenį įsijaus TV3 infošou „Be komentarų“ vedėja Sandra Daukšaitė-Petrulėnė.

„Visa serialo komanda pasirodė labai šauni ir patyrusi. Puikiai praleidome laiką – dirbti buvo vienas malonumas, ypač su ponia Aldona ir Vaidotu“, – tikina naujoji „Motina ir sūnus“ herojė.

„Sulaukusi pasiūlymo iš serialo režisieriaus Sigito Račkio, sutikau iš karto. Mes puikiai sutariame nuo senų laikų. Jis – pirmasis mano režisierius. Vaidinau jo kuriamame kultiniame seriale „Moterys meluoja geriau“, – pasakoja Sandra.

TV3 eterio veidui aktorystė – ne naujiena. S.Daukšaitė-Petrulėnė vaidino populiariuose televizijos serialuose „Nemylimi“, „Svetimi“ ir kt.

„Motina ir sūnus“ virs kone detektyvu. Ponia Kristina iš savo gerbėjo Juliaus sulauks pasiūlymo ištisą mėnesį praleisti kruize! Netikėtai ant durų slenksčio išdygsianti Vaiva (akt. S.Daukšaitė-Petrulėnė) atskleis tiesą apie pono Juliaus didelius gerus norus ir kur kas mažesnes galimybes juos įgyvendinti...

Intriguojanti situacijų komedijos „Motina ir sūnus“ serija – trečiadienį 20.30 val. per TV3.