Sandra Lukšytė-Šernė: „Nesidomėjau futbolu, kol nesusipažinau su Darvydu“

Sandra Lukšytė-Šernė ir Vaida Grikšaitė-Česnauskienė / Viganto Ovadnevo nuotr.
Sandra Lukšytė-Šernė ir Vaida Grikšaitė-Česnauskienė / Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-07-01 12:10
AA

Lenkijoje, Liubino „Zaglębie“ komandoje, žaidžiantis Darvydas Šernas (27) visai neseniai Nidoje atšoko vestuves su tituluota gražuole, konkurse „Mis Lietuva 2010“ pelniusia „Mis elegancijos“ titulą Sandra Lukšyte-Šerne (23). Mergina atvirai pripažino, kad tik susipažinusi su Darvydu ėmė domėtis futbolu, o iki tol jį žiūrėdavo, kad netektų žiūrėti krepšinio.

„Visiškai nesidomėjau futbolu iki susipažinau su Darvydu. Tiksliau, tas domėjimasis buvo labiau prieštaravimas visiems. Lietuvoje žmonės paniškai domisi krepšiniu, o aš buvau toks žmogus, kuris eina prieš viską. Tam, kad nereikėtų žiūrėti krepšinio varžybų, nors ir būdavo labai neįdomu, žiūrėdavau futbolą“, – pasakojo Sandra.

Moteris pripažino, kad ir dabar ji nežiūri visų rungtynių. Dažniau stebi tas, kurios jai įdomios arba kuriose žaidžia jos numylėta komanda.

„Nesu iš tų, kurios grįžusios namo įsijungia televizorių ir žiūri futbolą. Turiu mintyje, nežiūriu bet kokių rungtynių. Jei žaidžia ispanai, kurie man labai patinka, ar anglai, tuomet žiūriu. Trumpiau tariant, ypatingai didele fanatike netapau, tačiau jei žiūri vyras arba reikia eiti į varžybas – progos nepraleidžiu ir aš“, – portalui Žmonės.lt pasakojo ji.

Sandra patikino, kad vyras pakeitė jos požiūrį į futbolą. Darvydo dėka sužinojusi apie šį sportą daugiau moteris patikino, kad žiūrėti rungtynes tapo daug įdomiau. „Nežinojimas – didžiausia Lietuvos žmonių problema. Kodėl šalyje mažai futbolo mėgėjų, kodėl niekas nežiūri rungtynių ir nepalaiko rinktinės? Pas mus nėra tokios tradicijos ir supratimo, kad futbolas – pati populiariausia sporto šaka pasaulyje“, – mintis dėstė tituluota gražuolė.

Sandra su šypsena patikino, kad nepraleidžianti nei vienų rungtynių, kuriose žaidžia jos sutuoktinis. Maža to, jei nėra galimybės Darvydo palaikyti iš tribūnos stadione, ji būtinai žiūrinti varžybas per televizorių. Nenumaldomai artėja sekmadienį vyksiantis „Euro 2012“ finalas, kuriame susitiks Italijos ir Ispanijos rinktinės. Ką gi šiame lemtingame mače palaikys Sandra? Nė nesudvejojusi moteris atsako, kad iki paskutinio plauko yra Ispanijos rinktinės gerbėja, todėl labai džiaugėsi šiai vienuolikei patekus į finalą ir be jokios abejonės laikys špygas už juos.

„Šiame čempionate aš sergu už Ispanijos rinktinę, visuomet ją palaikau. Darvydas – už anglus. Finale žais mano mėgiama komanda, o vyras, tikiuosi, palaikys man kompaniją ir žiūrėsim rungtynes kartu, – juokėsi Sandra ir pripažino, kad stebėdama rungtynes ji tampa beveik nevaldoma. – Aš esu labai impulsyvi ir kai žiūrime rungtynes, kuriose žaidžia man patinkanti komanda, mane tikrai reikia raminti. Savo komandą aš palaikau garsiai ir aistringai, Darvydas vis tik šiek tiek ramesnis“, – pokalbį baigė ji.