Santuokos 10-mečio proga – nematytos princo Williamo ir Kate Middleton šeimos gyvenimo akimirkos

Princas Williamas, Kate Middleton su vaikais / Stop kadras
Šaltinis: Žmonės
AA

Balandžio 29-oji Kembridžo hercogienei Catherine ir princui Williamui yra ypatinga – pora mini 10-ąsias vestuvių metines. Šia proga sutuoktiniai džiaugiasi su visu pasauliu ir dalijasi nematytomis šeimos gyvenimo akimirkomis.

Vestuvių metinių proga Kembridžo hercogienė ir princas Williamas oficialioje instagramo paskyroje pasidalijo mielu vaizdo įrašu. Savo kasdienio gyvenimo akimirkas atskleidusi pora dėkojo gerbėjams už sveikinimus. 

„Ačiū visiems už mielas žinutes mūsų vestuvių metinių proga. Esame nepaprastai dėkingi už palaikymą 10 metų trunkančiame šeimyniniame kelyje“, – rašoma po vaizdo įrašu.

Trumpame vaizdo įraše matomi ne tik santuokos metines minintys Kate Middleton ir princas Williamas, bet ir jų trys vaikai – septynerių princas George'as, penkerių princesė Charlotte ir trejų metų princas Louisas.

Dėvintys kasdienius drabužius, bet pasipuošę ypač plačiomis šypsenomis – atrodo, karališkosios šeimos nariai mėgaujasi kiekviena akimirka drauge. 

Mielas vaizdo įrašas – ne vienintelė karališkosios šeimos staigmena, kuria jie pasidalijo 10-ųjų vestuvių metinių proga. Dar ryte Kate Middleton ir princas Williamas pasidalijo dviem nematytomis nuotraukomis, kurias praėjusią savaitę Kensingtono rūmuose užfiksavo garsenybių fotografas Chrisas Floydas.

Naujausiose nuotraukose Williamas ir Kate užfiksuoti besišypsantys, susikibę už rankų ir prisiglaudę vienas prie kito.

Socialiniuose tinkluose paviešintos nuotraukos sulaukė tūkstančių komentarų ir sveikinimų sukakties proga.

Princas Williamas ir Kate Middleton susituokė Vestminsterio abatijoje 2011 metų balandžio 29-ąją.

Po dešimties metų dabar jie yra septynerių metų princo George'o, penkerių princesės Charlotte ir trejų metų princo Louiso tėvai.

Vestuvių metines mininti pora susipažino, kai abu būdami 20-mečiai studijavo Šv. Andriaus universitete Škotijoje. 

Tuo metu jaunuolių neslėgė visuomenės spaudimas ir perdėtas dėmesys, tad jie galėjo pasimėgauti ramiu, studentišku gyvenimu, pažinti bei pamilti vienas kitą. Neapsieita ir be klaidų, iš kurių jie pasimokė.

Princas Williamas ir kembridžo hercogienė Catherine (18 nuotr.)
+12

Kate Middleton, vyriausia vidurinės klasės verslininkų duktė iš nedidelio miestelio, su princu Williamu susipažino 2001-aisiais studijuodama Šv. Andriaus universitete.

Iš pradžių jiedu buvo tik draugai, tačiau ilgainiui draugystė ir abipusė simpatija peraugo į romantiškus santykius – neoficialiais duomenimis, pora jiedu tapo 2002-iaisiais.

Pirmą kartą Kate Middleton vardas plačiau nuskambėjo, kai ji ir dar du princo bendramoksliai apsigyveno kartu viename bute. Williamas ir Kate kartu su bendrais draugais dalyvavo tuose pačiuose semestrų užbaigimo vakarėliuose, mėgdavo valgyti picą (yra informacijos, kad ir sąskaitą jiedu dalydavosi perpus) ar žaisti tenisą.

Princo Williamo ir Kate Middleton vestuvės (21 nuotr.)
+15
Skaitykite daugiau