Santuokos metines mininčiai D. Ibelhauptaitei pasaulinė pandemija priminė gūdžius studijų laikus

Dalia Ibelhauptaitė ir Deksteris Flečeris / Ed Reeve
Šaltinis: Žmonės
AA

Kovo 14 dieną „Vilnius City Opera“ trupės įkūrėja, režisierė Dalia Ibelhauptaitė kartu su vyru britų aktoriumi ir režisieriumi Dexteriu Fletcheriu paminėjo 23-iąsias vestuvių metines.

Šeštadienį režisierė Dalia Ibelhauptaitė savo socialinio tinklo Facebook paskyroje pasidalijo žinute apie prieš 23 metus Londone įvykusias jos ir Dexterio vestuves.

Moteris pasakojo, kad pora buvo ką tik bankrutavusi, todėl Dexteriui kostiumą iš lino siuvo jos a.a. dėdė, o pati Dalia dėvėjo dar darbo praktikos laikais pirktą juodą šilko suknelę.

„Per 23 metus buvo visko, bet nebuvo nei vienos dienos kada nesikalbėjome, pykomės, nepasitikėjome vienas kitu... Visada žinau, kad jis man pats geriausias, mylimiausias, talentingiausias ir gražiausias. Žinau, kad niekas manęs gyvenime niekada nemylės labiau už Dexterį. Tikra dovana žinoti, kad kiekviena diena praleista kartu – pripildyta tikrų jausmų, juoko ir beprotiškai svaigių svajonių", – rašė D. Ibelhauptaitė.

Dalia Ibelhauptaitė ir Dexteris Fletcheris mini 23 metų vestuvių metines / Asmeninio archyvo nuotr.

Dalia pasakojo, kad Dexteris yra jos „vienintėlis artimas šeimos narys“, kadangi be jo ji daugiau nieko neturi: mama ir tėtis jau mirę, o brolių ir seserų nėra.

Garsi režisierė palietė ir šių dienų aktualiją – pasaulinę koronaviruso krizę. Publikuotame įraše D. Ibelhauptaitė pasakojo, kaip tuščios maisto prekių lentynos ir ilgos eilės parduotuvėje jai priminė senus laikus.

„Šiandien buvo tokia gera diena – pusvalandį stovėjome eilėje prie maisto ir tiek įvairiausių prisiminimų užplūdo. Taip animuotai kalbejomės apie tuos laikus, kai 1987 m. mokiausi Maskvoje, kai nebuvo ko valgyt, ir to paties tualetinio popieriaus nebuvo, ir kai su drauge Audra eilėse stovėjome net nežinodamos ko „išmes į lentynas“, kai nešiojome butelius priduoti, kad vėl pinigėlių būtų".

Dalia Ibelhauptaitė ir Dexteris Fletcheris / Dmitrijaus Matvejevo nuotr.

Primename, kad prieš tris metus visame pasaulyje išgarsėjusi pora atšventė savo santuokos sukaktuvių dvidešimtmetį. Nuostabią sukaktį Dalia ir Dexteris kartu su kitais aštuoniasdešimt penkiais svečiais, tarp kurių pasitaikė garsių pasaulio žmonių bei jaunystės draugų, atšventė Toskanoje,  nuostabaus grožio Batignano vienuolyno kieme. 

„1994-aisiais būtent čia, XVII amžiaus Batignano vienuolyno kieme, britų prodiuserio Adamo Pollocko festivalyje „Musica nel Chiostro“ pastačiau savo pirmąją operą – Wolfgango Amadeus Mozarto „Don Žuaną“, – tuo metu pasakojo Dalia Ibelhauptaitė.

„Norėjosi pakviesti daugiau žmonių, bet pasirinkome ne kiekybę, o kokybę. Taip jau yra, kad kai kurie brangūs žmonės negalėjo atvažiuoti. Nebuvo atsitiktinių, užtat atmosfera – fantastiška“, – tada prisiminimais dalijosi Dalia ir Dexteris.

Dalios Ibelhauptaitės ir Dexterio Fletcherio vestuvių metinių puota Toskanoje (78 nuotr.)
+72
Skaitykite daugiau