Santuokos metines švenčiantys Agnė ir Simonas Grigaliūnai dovanų gavo privatų „Eurovizinį“ pasirodymą

Agnės ir Simono Grigaliūnų penktųjų santuokos metinių šventė tęsėsi ir antrą dieną / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Marškinėliai su skaičiumi 5, karališka žuvienė, kelionė į Pietų Prancūziją – penkerių metų santuokos sukaktį švenčiantys komunikacijos agentūros  „Olive“ bendraturtė Agnė Grigaliūnienė (36) su vyru  Simonu Grigaliūnu (35) draugams dovanojo šventę Nidoje ir patys sulaukė įkvepiančių dovanų.

Pradėję švęsti Medines vestuves penktadienio vakarą, Agnė ir Simonas su būriu draugų tęsė linksmybes ir šeštadienį.

Pas juos į Nidą atvyko stilistai Agnė Jagelavičiūtė, Kęstas Rimdžius, renginių organizatorius Jogaila Morkūnas su žmona Indre.

Atvyko ir aktorius Gytis Ivanauskas. Šeštadienį viešbučio „Nidus“ terasoje švenčiantiems jis pasirodė kaip „Eurovizijos“ dainų konkurso personažas Lolita Zero ir atliko savo garsiąją dainą „Get Frighten“ – su visu įspūdingu aukso kostiumu ir raudonais ragais.

Lolitos Zero pasirodymas Agnės ir Simono santuokos metinių šventėje Nidoje / Stop kadras

Tradicija triukšmingai kasmet švęsti vestuvių metines tęsiasi nuo pat Grigaliūnų vestuvių prieš penkerius metus. Kaip sakė Agnė, buvo taip linksma, kad visa svita juokėsi keturias paras. Panašu, kad ta nuotaika tęsiasi iki šiol. Štai, pavyzdžiui, garsenybių būrys net sumanė pademonstruoti sutuoktiniams bendrą šokį paplūdimyje.

Agnės ir Simono Grigaliūnų penktųjų santuokos metinių šventė tęsėsi ir antrą dieną (11 nuotr.)
+5
Agnės ir Simono Grigaliūnų 5 metų santuokos metinių šventė Nidoje (36 nuotr.)
+30

Skaitykite daugiau