Šarūnas Kirdeikis nusiskuto eurovizinę barzdą

Šarūnas Kirdeikis / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šarūnas Kirdeikis / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-05-12 14:36
AA

Vėlyvą sekmadienio vakarą iš „Eurovizijos“ dainų konkurso, kuris vyko Danijoje, Kopenhagoje, grįžęs šokėjas Šarūnas Kirdeikis jau pirmadienio popietę pasirodė pakeitęs įvaizdį – jis nusiskuto barzą, kurią buvo užsiauginęs specialiai dėl „Eurovizijos“ konkurso.

Naują įvaizdį Š.Kirdeikis pademonstravo pirmadienio popietę vykusios Vilijos Matačiūnaitės spaudos konferencijos metu. Be barzdos Š.Kirdeikis atrodo visai kitaip – valiūkiškas, atjaunėjęs. Į spaudos konferenciją jis atėjo pasipuošęs akiniais ir kepure nuo saulės. 

„Kai šiandien ryte pradėjau ją skusti supratau, kad tai gal ir buvo klaida“, – juokavo Š.Kirdeikis, prisiminęs barzdotą „Eurovizijos“ nugalėtoją Conchitą Wurst. Šio transeksualo barzda konkurso užkulisiuose sukėlė dvejopas reakcijas – vieni tučtuojau tapo barzdų gerbėjais, kiti barzdoms akimirksniu tarė „ne“. 

„Juk be barzdos vaikščiojau iki “Eurovizijos„, dabar vėl ją nusiskutau. “Eurovizijoje„ supratau, kad barzda gali būti labai svarbi įvaizdžio dalis“, – sakė Š.Kirdeikis.