Sasekso hercogai prieš Velso princą ir princesę: kas laimės informacijos karą?

Williamas ir Catherine, Harry ir Meghan / Getty nuotrauka
Williamas ir Catherine, Harry ir Meghan / Getty nuotrauka
Ieva Basokė
Šaltinis: Žmonės
2022-12-18 20:20
AA

Tikros ar menamos Sasekso hercogų ir Velso princo bei princesės varžytuvės perėjo į naują lygį. Princai Williamas (40) ir Harry (38) su žmonomis Catherine (40) ir Meghan (41) skuba prie finišo koja kojon – tik neaišku, koks pažadėtas prizas.

Juolab kai kurie įvykiai tiesiog nulemti istorijos ir atsitiktinumo. Po šio rudens monarchų kaitos Kembridžo hercogas neišvengiamai palypėjo laipteliu aukštyn – ir štai pasaulis turi naują Velso princo ir princesės porą. O Sasekso hercogas Harry taip ir liko atsiskyręs karališkosios šeimos narys, iš kurio niekas negali atimti pagal kraują gauto princo titulo. Bet ir neprivalo parūpinti pageidaujamo finansinio išlaikymo.

Veiklūs „Montesito hercogai“, kaip Harry ir Meghan pagal gyvenamąją vietą Kalifornijoje kandžiai praminė žiniasklaida, stengiasi patys ir šį rudenį pagaliau pristatė seniai žadėtus darbus. Gruodžio 8-ąją pasirodė „Netflix“ šešių dalių dokumentinis miniserialas „Harry ir Meghan“. O sausio 10-ąją išeina princo Harry atsiminimų knyga „Spare“ (pavadinimą galima versti kaip „atsarginis“, „atliekamas“).

Pusiau juokais kalbama, esą tai dar viena „dovanėlė“ Velso princesės gimimo dienos proga. Anksčiau princo Williamo žmonos gimtadienį jau užgožė Harry ir Meghan pareiškimas apie pasitraukimą iš karališkosios šeimos.

O kur dar Kate ir Meghan stiliaus dvikova, neseniai įvykusi Velso princui ir princesei lankantis JAV. Kuri labiau atitiko anytos princesės Dianos stiliaus standartą?

Kate ir Meghan pasirodė skirtinguose viešuose renginiuose kelių dienų skirtumu, tačiau kaip mat buvo paskelbta, kuo abi puošėsi ir kiek kainavo: