Saugirdas Vaitulionis 40-mečio proga Jogailai Morkūnui dovanojo „Jogailą Antrąjį“

Saugirdo Vaitulionio dovana Jogailai Morkūnui / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Saugirdo Vaitulionio dovana Jogailai Morkūnui / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-10-26 21:33
AA

Šeštadienio vakarą Vilniaus oro uoste, FLTechnics angare renginių organizatorius ir televizijos laidų vedėjas Jogaila Morkūnas šventė savo 40-metį. Drauge pažymėti jubiliejų į neįprastą vakarėliui vietą atskubėjo artimiausi vyro bičiuliai, stebinę J.Morkūną netikėtomis dovanomis. Vieną įspūdingiausių dovanų žinomam vyrui įteikė žurnalistas Saugirdas Vaitulionis – realaus dydžio kartoninį J.Morkūno atvaizdą, kuriuo vakaro metu stebėjosi kone visi svečiai.

Saugirdo Vaitulionio dovana Jogailai Morkūnui / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

„Jogaila Antrasis“, – taip savo dovaną J.Morkūnui šmaikštaudamas pavadino S.Vaitulionis. Anot žurnalisto, tokia dovana yra netik kelianti šypseną, tačiau ir stebėtinai praktiška.

„O jūs ar esate gavę dovanų save patį? Juk ypatinga proga, tad ir dovana neturėtų būti standartinė. O be to, Jogaila yra labai užimtas, pastoviai keliauja, daug dirba. Tad kai nespės kur – galės pasiųsti savo antrąjį aš“, – portalui Žmonės.lt sakė S.Vaitulionis.

Paklaustas, kodėl parinko būtent tokią dovaną, žurnalistas nedaugžodžiavo: „Juk nedovanosiu Jogailai bankucheno ar lėkščių silkei.“

Atskleisti, kiek kainuoja tokia originali dovana, S.Vaitulionis nepanoro. „Nejau manote, kad Jogailą galimą įkainoti?“ – gudriai išsisuko jis. 

Tiesa, tikroji J.Morkūno gimtadienio data jau praėjo – 40 metų žinomam vyrui suėjo dar antradienį, spalio 22 d. Vis dėlto didelį ir audringą vakarėlį jis nutarė nukelti savaitės galui.

Į J.Morkūno šventę susirinko būrys žinomų žmonių – dizaineriai Viktorija Jakučinskaitė, Aleksandras Pogrebnojus, Rolandas Skaisgirys, Aistė Stonytė, Marius Gelažnikas, Džiugas Siaurusaitis ir kiti. 

Šventės būta išties ypatingos ir neįprastos – kadangi vakarėlis vyko oro uosto teritorijoje, visai šalia pakilimo tako, kiekvienas svečias buvo nuodugniai patikrinamas oro uosto apsaugos, turėjo pateikti tapatybę žyminčius dokumentus. 

Jogaila Morkūnas 40-ąjį gimtadienį triukšmingai atšventė oro uoste (56 nuotr.)
+50

Dovanas vakarėlio svečiai paliko neįžengę į vakarėlio teritoriją – tokiu būdu išvengta apsaugos patikrinimo, kasgi slepiasi po dovanų popieriumi. Jas J.Morkūnas susirinks po vakarėlio.

21 val. susirinkę svečiai vaišinosi užkandžiais ir gėrimais, jo teritorijoje stovėjo du lėktuvai. Susirinkusiems savo dainas dovanojo grupė „Pop Ladies“, vieną iš dainų kartu su merginomis atliko ir pats jubiliatas.

Oficialioji renginio programa prasidėjo tik apie 23 valandą.