„Saulėlydžio“ žvaigždė Ashley Greene susižadėjo: žiūrėkite romantiškų piršlybų video

Ashley Greene ir Paulas Khoury / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Saulėlydžio“ („Twilight“) sagos filmuose išgarsėjusi aktorė Ashley Greene (29 m.) susižadėjo – per atostogas Naujojoje Zelandijoje jai pasipiršo mylimasis Paulas Khoury (41 m.).

Džiugia naujiena su gerbėjais pasidalijo pati Ashley Greene – ji savo „Instagram“ paskyroje net įkėlė vaizdo įrašą iš romantiškosios akimirkos.

Pora Kalėdas sutiko Australijoje, Paulo Khoury tėvynėje, o prieš šventes jiedu pasinaudojo proga apsilankyti šalia esančioje Naujojoje Zelandijoje – čia aktorės ir laukė mylimojo staigmena.

Ashley Greene ir Paulas Khoury / „Instagram“ nuotr.

Australijoje garsus Paulas Khoury, kuris yra muzikantas, televizijos žvaigždė ir įvairių renginių vedėjas, Holivudo aktorei pasipiršo prie Bridal Veil krioklio – simbolinės vietos, turint omeny, kad jo pavadinimas reiškia „Nuotakos nuometas“.

„Tai pati nuostabiausia akimirka, kokios kada nors galėjau tikėtis, – pasidalijusi vaizdo įrašu su gerbėjais džiaugėsi aktorė. – Tu sėkmingai padarei mane pačia laimingiausia moterimi žemėje. Nekantrauju tau rodyti savo tvirtą, neišmatuojamą meilę visą likusį mūsų gyvenimą.“​

Vėliau Ashley Greene įkėlė ir nuotraukų koliažą, kuriame matyti įspūdingas žiedas su didžiuliu briliantu: „Esu TOKIA laiminga ir TAIP džiaugiuosi, kad visą savo gyvenimą galėsiu praleisti su savo geriausiu draugu. Bet ir (turėti) žiedą neskauda. Tai pats gražiausias daiktas, kurį esu mačiusi.“

This is the woman I'm going to spend the rest of my life with. ????

A photo posted by Paul Khoury (@paulkhoury) on

Skaitykite daugiau