Sauliaus Baradinsko projekte – „Homechestra“ solistė ir daina apie meilę bei nemokėjimą paleisti

Saulius Baradinskas ir Dominyka Kriščiūnaitė / Pauliaus Butkaus nuotr.
Saulius Baradinskas ir Dominyka Kriščiūnaitė / Pauliaus Butkaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-10-17 18:17
AA

Sauliaus Baradinsko tęstinis projektas „Sapiens Music“ ir portalas Žmonės.lt pristato muzikinę premjerą. Šį kartą tai – grupės „Homechestra“ daina „Rooster“.

„Homechestra“ narė Dominyka Kriščiūnaitė pasakoja, kad jų grupė turi ilgą priešistorę, todėl būtų labai sunku nurodyti, kiek tiksliai metų ji gyvuoja.
 
„Seniau grupė egzistavo pavadinimu „rok&dom“. Pradžioje grupę sudariau aš ir Rokas, vėliau prie mūsų pradėjo jungtis kiti komandos nariai ir viskas po truputį įgavo aiškesnes formas, kol tapome „Homechestra“. Todėl sakyčiau, kad grupė gyvuoja apie 3 metus, bet iš tiesų – beveik „milijoną“ metų“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo ji.
 
Grupės „Homechestra“ narė Dominyka Kriščiūnaitė / Pauliaus Butkaus nuotr.
Šiuo metu grupę sudaro Dominyka, kuri atlieka solistės vaidmenį, o kartu su ja – dar keturi vaikinai: Rokas Jasiūnas – bosinė gitara, Šarūnas Dignaitis – būgnai, Ignas Staškevičius – gitara, Pijus Ganusauskas – klavišai.
 
Pristatydama dainą „Rooster“ grupė pabrėžia, kad tai kūrinys apie draugystę ir nuovargį, meilę ir nemokėjimą paleist, bandymą susitaikyti. 
 
Grupės „Homechestra“ narė Dominyka Kriščiūnaitė / Pauliaus Butkaus nuotr.
Grupės solistė atskleidžia, ką reiškia dainos vaizdo klipo pabaigoje užrašyti žodžiai – „My God how weirdly the world ends?“.
 
„Tai yra mūsų albumo paskutinės dainos, paskutinė eilutė. Pasaulis baigsis ir nieko čia tokio, bet iš esmės visas šitas gyvenimo procesas yra labai keistas dalykas... Turiu tiek daug klausimų ir kartais taip pavargstu bandyti suprasti, apie ką čia viskas“, – atvirauja D.Kriščiūnaitė.
Saulius Baradinskas ir Dominyka Kriščiūnaitė / Pauliaus Butkaus nuotr.

Primename, kad projekto „Sapiens Music“ iniciatorius, režisierius Saulius Baradinskas, prieš tai kūręs didelio populiarumo sulaukusį projektą „Vilnius Temperature“, žengia dar arčiau atlikėjų, siekdamas įamžinti talentingų kūrėjų pasaulį iš arčiau.

„Pasitelkdami muziką, mes kartu su komanda kalbame apie emocinę sveikatą, įkvėpiame nebijoti savo pažeidžiamumo. Juk dažnai į muzikos atlikėjus, ypač į tuos didelius, populiarius, žvelgiame tarsi iš tolo – jie mums atrodo stipresni, sėkmingesni, laimingesni negu mes patys. Mūsų projekte priartėjame prie jų, suteikiame žiūrovams galimybę užmegzti kontaktą su atlikėjų širdimi“, – teigia Saulius.

Grupė „Homechestra“ projekte „Sapiens Music“ (16 nuotr.)
+10