Sauliaus ir Karinos Skambinų planuose – gyvenimas Ispanijoje

Karina ir Saulius Skambinai / „Mojo Lounge“ nuotr.
Karina ir Saulius Skambinai / „Mojo Lounge“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-01-11 16:59
AA

35-ąjį gimtadienį lygiai prieš savaitę iki paryčių viename Kauno naktinių klubų su draugais audringai atšventęs profesionalus šokėjas Saulius Skambinas šią savaitę lankėsi pirmosios Kaune uždaros smėlio arenos „Rio“ atidaryme.

„Esu tiesiogiai susijęs su sportu, taip pat žaidžiu ir tinklinį. Mėgstu visas vasaros atrakcijas – paplūdimio tinklinį, vandens pramogas. Apskritai, mėgstu vasarą. Čia yra ideali vieta žmonėms, kurie nenori paleisti vasaros. Čia šilta, gera, net norisi iš karto šokti į „plavkes“ ir eiti kamuolį pamėtyti“, – sakė S.Skambinas.

Gyvenimas Ispanijoje – mūsų ateities planuose. Mes apie tai galvojame.

Žmonės.lt paklaustas, kad jei jau taip mėgsta vasarą ir paplūdimio pramogas, gal norėtų apsigyventi Ispanijoje ar kitame Pietų krašte, garsus šokėjas išsidavė: „Gyvenimas Ispanijoje – mūsų ateities planuose. Mes apie tai galvojame“, – savo ir sutuoktinės dainininkės Karinos Krysko-Skambinės (31), su kuria augina sūnų, planus atskleidė S.Skambinas. Tačiau konkrečiau jų komentuoti nepanoro.

Smėlio arenos „Rio“ atidaryme garsus šokėjas nenuobodžiavo – bendravo su pažįstamais, dalijo interviu, pozavo su merginų paplūdimio tinklinio komanda, tačiau organizatorių siūlomomis vaišėmis – vynu ir pica – S.Skambinas nesusigundė.

Saulius Skambinas / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.