Saulius Petreikis pristato dainos „Bruoli“ vaizdo klipą: filmavimas tapo išbandymu

Sauliaus Petreikio klipo filmavimas / Asmeninio albumo nuotr.
Sauliaus Petreikio klipo filmavimas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-07-25 21:00
AA

Muzikantas Saulius Petreikis ir klipo režisierė Laura Tamošiūnaitė pristato naują muzikinį kūrinį ir įspūdingą dainos vaizdo klipą.

Tai muzikinis vaizdo klipas apie susitelkimą ir atsakomybę už savo jausmus. Apie tai, ką transliuoji į bendrą kolektyvinį lauką. Šiuo vaizdo klipu, anot Lauros Tamošiūnaitės, liudijama tiek žmogaus vidinė ugnis, tiek ir vidinės šviesos galingumas.

„Filmavimas vyko gegužės pradžioje, Baltijos jūroje. Vandens temperatūra siekė gal penkis laipsnius. Nepaisant stingdančio šalčio situaciją gelbėjo Melnragės pirtis, kariniai naro kostiumai ir abiejų aktorių užsidegimas“, – sako operatorė Elvina Nevardauskaitė.

Sauliaus Petreikio klipo filmavimas / Asmeninio albumo nuotr.

Anot Sauliaus Petreikio, brolis šioje dainoje pirmiausia yra vienybės simbolis. Dainos tekste yra daug veiksmo – bėga, neria, ieško – tai ta vyriškoji energija, kuri nuolat vyksmo trokšta.

„Pasauly yra labai daug veiksmo, proto, sąmonės, tikslų siekimo, racionalių sprendimų, neretai materialių. Visgi, kad veiksmas nebūtų beprasmiškas, visa turi apjungti meilė. Meilė apgaubta dažnai moteriškos energijos – tai ta tamsioji pusė, kur viskas vyksta ramiau ir iš ituityvumo atsiranda prasmė. Prasmė veiksmui“, – sako Saulius Petreikis.