Sausakimšoje Vilniaus arenoje „Nepadorų koncertą“ surengę Lilas ir Innomine stebino siurrealistiniu šou
Paskutinis lapkričio šeštadienis hiphopo duetui „Lilui ir Innomine“ įsimins ilgam. Surinkę pilnutėlę Vilniaus „Siemens“ areną muzikantai čia pristatė grandiozinį šou, pavadinę jį „Nepadoriu koncertu“.
Kad tai bus didžiausias iki šiol vykęs Lilo ir Innomine koncertas duetas žadėjo jau seniai. Tūkstantinei gerbėjų miniai koncertavę atlikėjai susirinkusius savo pasirodymu panardino į siurrealistinį filmą – grupė muzikos ir vizualizacijų kalba papasakojo istoriją, kurioje netrūko konceptualių žinučių ir netikėtų detalių.
O susirinkusiems reikėjo būti atidiems jau vos įžengus į areną – visa kūrėjų sumanyta istorija atsiskleidė tik surinkta kaip dėlionė, jų pasakojimas prasidėjo dar koridoriuose, prie baro ir kitose arenos vietose.
Pasak Lilo, režisuojant pasirodymą, pirmiausią norėjosi vientisumo ir subtilumo, todėl visą programą jie supynė į bendrą istoriją.
„Pasirodymą statom kaip keistą, šiurpoką beveik dviejų valandų filmą. Nenorėjom spalvoto maskarado su atskiru šou kiekvienai dainai, todėl stengėmės viską sustatyti taip, kad koncertas būtų vienas bendras kūrinys, o ne jų kratinys“, – dar prieš šou kalbėjo Lilas.
Koncerte daug dėmesio yra skiriama muzikos skambesiui – Innomine dar likus keliems mėnesiams iki pasirodymo kaip juvelyras nuo ryto iki vakaro užsidaręs studijoje krapštė kiekvienos dainos kiekvieną garsą.
Koncerte netrūko nestandartinių sprendimų, todėl, pasak Lilo, pasirodymas ir be fejerverkų ir konfeti gali drąsiai vadintis įspūdingu.
Režisūriniai sprendimai buvo suderinti ir su grupės kūriniais, tuo rūpinosi muziką kuriantis Innomine. „Nepadoraus koncerto“ metu buvo galima išgirsti ir naujos dueto kūrybos. Prieš metus išleidę albumą „Tu – naktis“, šį rudenį vaikinai vėl grįžo į įrašų studiją ir ruošia kūrinius, kurie klausytojų ausis pasieks kitais metais.
Dauguma kūrinių „Siemens“ arenoje suskambo naujai. Ne tik dėl jų skambesio, kuris taip pat buvo pakeistas, bet ir dėl kūrinių aranžuočių. Tačiau Innomine pasistengė, kad gerbėjai išgirstų tuos pačius kūrinių leitmotyvus.