Iškilmingi pramogų pasaulio apdovanojimai „Žmonės 2017“ subūrė ryškiausias garsenybes

Katažina ir Deivydas Zvonkai, Natalija Bunkė, Indrė ir Mantas Stonkai, Austėja Jablonskytė / Juliaus Kalinsko ir Irmanto Gelūno nuotr.
Katažina ir Deivydas Zvonkai, Natalija Bunkė, Indrė ir Mantas Stonkai, Austėja Jablonskytė / Juliaus Kalinsko ir Irmanto Gelūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-01-22 18:36
AA

2017-ųjų pradžią paženklino naujas įspūdingas renginys – Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimai „Žmonės 2017“. Sostinės koncertų salė „Compensa“ tiek išsipusčiusių svečių dar nebuvo mačiusi.

Per iškilmingą ceremoniją, kurią organizuoja žurnalas „Žmonės“ ir LNK, bus apdovanoti ryškiausi pramogų pasaulio atstovai – dainininkai, aktoriai, televizijos laidų vedėjai, stilingiausios garsenybės ir netgi socialinių tinklų žvaigždės.

Ryškiausi šalies scenos vardai specialiai apdovanojimams „Žmonės 2017“ paruošė išskirtinius numerius, o sceniniu jų įvaizdžiu rūpinosi garsiausi Lietuvos dizaineriai.

Apdovanojimų „Žmonės 2017“ ceremonija žada ne tik puikų reginį scenoje, bet ir „Oskarų“ vertą raudono kilimo žvaigždžių paradą. Daugiau nei pusė tūkstančio kviestinių svečių paruošė puošniausius apdarus.

Asta Valentaitė renginiui pasipuošė Juozo Statkevičiaus kurta suknele, kurią gerbėjai anksčiau galėjo pamatyti per naujausios jo kolekcijos pristatymą.

Stilistė neslėpė džiaugsmo atvykusi į tokius apdovanojimus. „Manau, tai smagi proga pasimatyti. Kai kurie žmonės yra įvertinami, pagerbiami nominacijomis. Tai smagus renginys“, – kalbėjo A.Valentaitė.

Asta Valentaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Ji neabejoja, kad pramogų pasaulio atstovus reikia apdovanoti: „Manau, tai yra asmenybės, visi skirtingi žmonės. Manau, jei žmogus tampa žinomu, jis turi kažkokio žavesio, traukia kitus, priverčia atsisukti. Manau, tai neeiliniai žmonės, jie kažką savyje turi.“

Įspūdinga „Inži“ mados namų suknele ypatingam vakarui pasipuošė ir Natalija Bunkė. Drabužis išryškino dailią atlikėjos figūrą ir atidengė jos tatuiruotę ant kairės kojos.

Asta Valentaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Pasak Natalijos, nėra tiek daug progų, kai Lietuvoje galima išties pasipuošti ir skirti dėmesio savo įvaizdžiui, todėl smagu, kad šis vakaras – šventinis.
„Labai smagu, kad yra tokių renginių. Kad turime progą pasipuošti. Labai laukiu šių apdovanojimų, tai šventė mums visiems“, – 15min kalbėjo ji.

Iš minios išsiskyrė ir Oksana Pikul-Jasaitienė. Ji šiai progai pasirinko vilkėti dizainerio Liutauro Salasevičiaus kurtą suknelę.

„Panašių renginių yra nemažai, tačiau ne visi jie yra tokie šaunūs, dideli ir nuostabūs kaip šis. Čia galime pasižvalgyt vieni į kitus, pasigrožėti vieni kitų aprangomis ir galiausiai gerai praleisti laiką“, – 15min kalbėjo Oksana.

Atlikėja įsitikinusi, kad vadinamų raudonojo kilimo renginių niekada nebus per daug – juk reikia žmones palinksminti, o ir patiems pasilinksminti smagu.

Asta Valentaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Viena labiausiai akį savo stiliumi traukusių viešnių – stilistė Austėja Jablonskytė. Pasipuošusi Juozo Statkevičiaus drabužiais ji tapo stilinga balerina.

Asta Valentaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Oi, kaip smagu, kad yra tokie renginiai yra, o kaipgi kitaip tuos penkiolika sijonų pakedenti?“ – juokėsi ji. Austėja sako, kad aprangos kodo Lietuvoje dažnai nėra paisoma, todėl „tikrų raudonojo kilimo renginių“ turėtų būti bent keli – o jų neva trūksta.

Elegantiška žalia „Aimi“ suknele pasipuošė su vyru Evaldu į apdovanojimų renginį atvykusi Liepa Norkevičienė. „Nesame didelė šalis, nėra tiek daug žinomų žmonių, žinomų veidų, todėl vieną, du kartus per metus vykstančių renginių tikrai užtenka“, – svarstė ji.

Asta Valentaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Tačiau sudalyvauti tokiuose renginiuose jai šventė ir proga ne tik pasipuošti, bet ir susitikti su bičiuliais. „Jei tokie vakarėliai vyktų labai dažnai, tai dingtų visas jų žavesys, jis nublanktų“, – šyptelėjo Liepa.

Ypatingu įvaizdžiu, kurį jai sukūrė mados namai „Inži“, dėmesį traukė aktorė Karina Stungytė. Ji irgi pasakojo esanti labai patenkinta dėl to, kad gavo kvietimą į apdovanojimus.

Asta Valentaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Manau, šis renginys labai reikalingas. Man atrodo, savo lygmeniu šie apdovanojimai net kiek primena Auksinių gaublių apdovanojimus. Tikrai manau, kad tai jau toks lygis, kuris atitinka pasaulinį“, – kalbėjo K.Stungytė.

Specialiai šiam vakarui Lauros Dailidėnienės jai kurta suknele pasipuošė Gintarė Gurevičiūtė. „Labai smagu, kad Laura taip pasistengė ir atradom kartu, kas man tinka“, – sakė ji. Gintarė sako ne kartą pati sau iškėlusi klausimą, ar reikia tokių renginių, ar tokios šventės nėra tik vadinama „tuštybių mugė“, tačiau vėliau vis tik grįždavo prie požiūrio, kad – reikia ir jie žmonėms svarbūs.

Asta Valentaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Žmonės puošiasi, ruošiasi ištisas savaites tam, kad, kelias valandas atrodytų pritrenkiančiai. Tačiau tuo pačiu – juk kartais smagu tiesiog pasipuošti. Yra tų renginių, jų pakanka. Ir daugiau gal nereikia, nes jei jau būtų kas antrą dieną, tai... į bankrotą nueitume“, – juokėsi Gintarė.

Specialiai šiam vakarui drabužius rinkosi Kšištofas ir Tatjana Lavrinovičiai. „Labai smagu, kai gali paprasčiausiai išeiti į žmones, parodyti save, pabendraut, pailsėti nuo buities, nuo rūpesčių“, – 15min sakė Kšištofas.

Asta Valentaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Šįkart jam pačiam pavyko išderinti laiką tarp treniruočių ir varžybų, todėl abu su žmona nusprendė mielai apsilankyt. „Man kaip tik laisvadienis, Tatjana labai norėjo, nusibodo namie su vaikais sėdėt“, – juokėsi krepšininkas.

Verslininkės Dainos Bosas įvaizdį vakarui sukūrė Juozas Statkevičius. „Manau, jei jau yra tokie žurnalai, tai kodėl gi nereiktų ir tokio renginio? Taip, kažkas gali sakyti, kad apdovanoti nereikia. Bet žmonės visada dėl kažko puola. Įvairių suranda priežasčių. Aš pati nelinkusi gilintis“, – kalbėjo D.Bosas sakydama, kad kiekvieną nuomonę reikia gerbti.

Asta Valentaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Į klausimą, kurios garsenybės gerbėja pati yra, D.Bosas šypsodamasi atsakė, kad savo vyro. O vėliau pridūrė: „Žaviuosi visomis protingomis asmenybėmis.“

Puošnią melsvą suknelę vakarui pasirinko laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė, jos vakaro įvaizdžiu rūpino bičiulę, stilistė Ingrida Rutkauskaitė. „Nesu tas žmogus, kuris domisi mada. Nesu nei stiliaus ikona, nei mados ikona, pati sau esu ikona“, – 15min sakė Rūta.

Asta Valentaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Pasak jos, tokių renginių reikia vien dėl moterų. „Leiskime joms pasipuošti ir pademonstruoti Lietuvoje prašmatnias gražiais sukneles, parodyti savo kojas, gražias figūras, pusės metų įdirbį tų, kurios laikėsi kokių nors specialių dietų, kurios sportuoja. Tai yra humoras, tačiau to reikia, taip formuojasi tam tikra kultūra. Ir kuo anksčiau mes turėsime savas tradicijas, tuo geriau. Kodėl ne?“ – retoriškai klausė Rūta.

Tarp vakaro svečių buvo galima sutikti ir drauge su vyru Andriumi Šedžiumi į Vilnių atvykusią Moniką Šedžiuvienę. Sūnų palikę Monikos tėčio globai jie atskubėjo į šventinį renginį.

Asta Valentaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Vakarui pasirinkau paprastą juodą suknelę, kuri visuomet atrodo gerai. Pasipuošti tenka ne kasdien, todėl smagu atitrūkti nuo kasdienio gyvenimo. Tai proga susitikti su draugais, senais pažįstamais“, – sakė Monika. Į Vilnių pora atvyko dar diena anksčiau, Monika ruošiasi naujam TV projektui, todėl spėjo sudalyvauti ir pirmuose filmavimuose.

Nors dauguma vakaro svečių vilkėjo juodus drabužius, baltai it gulbė ant raudono kilimo suspindo modelis Karolina Toleikytė. Specialiai šiam vakarui ji pasirinko mados namų „Mas924“ kostiumėlį. „Manau jis puikiai atitinka vakaro temą ir aprangos kodą“, – šyptelėjo Karolina.

Asta Valentaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Pasak jos, tokių renginių Lietuvoje labai reikia. „Kiekvienas toks renginys kelia kartelę kitiems renginiams. Noriu padėkoti organizatoriams, kad apskritai yra tokių švenčių ir tuo pačiu palinkėti kaskart vis labiau tobulėti, juk tie renginiai labai skirtingi, o kuo jų daugiau, tuo smagiau“, – pasakojo Karolina.

Iš vakaro svečių savo įvaizdžiu išsiskyrė balerina Kristina Tarasevičiūtė, ji pasirinko sidabru žėrinčią salono „Santa“ suknelę. „Ši savaitė nebuvo tokia užimta, todėl pirmą kartą galėjau tikrai pasistengti atrodyti tikrai stulbinamai metų šventėje“, – 15min kalbėjo ji.

Asta Valentaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Šokėja įsitikinusi, kad tokių renginių Lietuvoje trūksta, o raudonojo kilimo kultūra – neugdoma. „Pykstu ant žmonių, kurie į teatrą ateina su džinsais ir megztiniais. Jeigu ši kultūra būtų ugdoma – žmonės puoštųsi. Puošnios suknelės yra kultūros dalis“, – sakė Kristina.

Baltą suknelę šventiniam vakarui pasirinko ir Inga Stumbrienė, ją puošė dizaineris Liutauras Salasevičius.

Asta Valentaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Moteris vis tiek yra moteris – visos nori gerai atrodyti, pasipuošti, o Lietuvoje tikrai yra mažai progų, kur galima pasirinkti vilkėti vakarinį drabužį. Manau, kad tikrai reikia daugiau tokių renginių – tuomet žmonės daugiau šypsosi, dažniau juokiasi ir mieliau vieni su kitais bendrauja“, – įsitikinusi Inga.

Kiek kitokį įvaizdį pasirinko modelis, mados tinklaraštininkė Simona Burbaitė. Jai vakaro stilių suformuoti padėjo gera jos bičiulė, stilistė Irina Cybina. „Norėjosi kažko žaismingesnio, įdomesnio, norėjosi pabūti šiek tiek kitokiai“, – sakė ji.

Asta Valentaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Pasak Simonos, nėra tiek daug progų, kad būtų galima žengti raudonuoju kilimu, todėl norisi ir pasistengti jam pasiruošti. „Tačiau norint atrodyti išskirtinai nereikia didelių investicijų. Tam, kad susikurtum savitą stilių užtenka šiek tiek kūrybiškumo. Nereikia bijoti atrodyti kitaip“, – kalbėjo Simona.

Apdovanojimų „Žmonės 2017“ svečiai:

„Žmonės 2017“ apdovanojimų svečiai (165 nuotr.)
+159
Apdovanojimų „Žmonės 2017“ ceremonija (127 nuotr.)
+121