Sausio mėnesio horoskopas

Šventinė kompozicija. / Fotolia nuotr.
Šventinė kompozicija. / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-01-02 10:20
AA

Ko tikėtis iš pirmojo naujų metų mėnesio? Dvasinio tobulėjimo centro „Sadhana“ įkūrėjos astrologės Lanos Kutkytės prognozės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pats metas nukreipti visą savo energiją ir laiką į karjerą, socialinį statusą bei asmeninį uždarbį. Meilės reikalus teks atidėti ateičiai, kadangi šiuo laikotarpiu tai nebus itin aktuali tema jūsų gyvenime. Visgi kai kuriems asmeniniai santykiai gali persipinti su darbiniais. Tai metas, kuomet ryšį su meilės partneriu gali sustiprinti bendri profesiniai tikslai, poreikis realizuoti save socialiniame gyvenime, pasiekti populiarumo savo sferoje.

Darbe būtinai laikykitės nustatytų taisyklių ir neprieštaraukite vadovams, kuomet tai nėra būtina. Ramiai ir kantriai dirbkite savo darbą ir nevenkite užtrukti darbo vietoje ilgiau nei reikėtų – ateityje už tai sulauksite apdovanojimo.

Sėkmingiausios dienos: 1, 14, 15, 23.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Vienaip ar kitaip galėsite sau leisti daugiau nei paprastai. Tai metas, kuomet atrodys, jog gyvenimas suteikia, ką gali geriausio šiuo metu. Palankus laikas plėtrai, kelionėms, ypač nuo sausio 10 d. Sausio mėnuo žada visapusišką sėkmę, pripažinimą tiek darbiniame, tiek ir asmeniniame gyvenime.

Tai laikotarpis kai gali pasirodyti, jog visi žmonės aplink jus tik geranoriški ir malonūs. Augs jūsų autoritetas bei pasitikėjimas savimi, tačiau svarbu stebėti save ir neleisti sau elgtis arogantiškai, žeminti kitų ar užmigti ant laurų, manant, jog sėkmė yra savaime suprantamas dalykas – likimas netrūktų pademonstruoti, jog esate neteisūs.

Sėkmingiausios dienos: 3, 8, 11, 25.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Iki sausio 10 d. pasistenkite nepradėti svarbių darbų, ypač jeigu tai yra visiškai nauji projektai. Verčiau peržiūrėkite senus dokumentus, pataisykite klaidas ten, kur to reikia, atnaujinkite senus kontaktus bei apsižvalgykite, galbūt jūsų jau turima technika reikalauja remonto – tai būtų savalaikiai veiksmai.

Sausis jums nevienareikšmiškas laikas – galite sulaukti netikėtų ir malonių pokyčių, bet tuo pat metu svarbu pasiruošti priimti skausmingą apsivalymą nuo to, kas jau nebeefektyvu ir atgyveno savo laiką. Mėnesio pabaigoje galite jausti poreikį padaryti kažką, kas išplėstų jūsų ribas, leistų patirti ir sužinoti kažką naujo – tai pavyks nesunkiai.

Sėkmingiausios dienos: 1, 5, 14, 18.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kas laukia 2017 metais? Sėkmingiausi ir nepalankiausi periodai

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Vienas lauke ne karys – šis posakis bus aktualus visą mėnesį. Sėkmingiausi bus tie Vėžio ženklo atstovai, kurie geba harmoningai prisiderinti prie kitų, nebijo atvirai bendrauti ir bendradarbiauti. Sausį geriau saugoti santykius, tad jei turite meilės ar verslo partnerį, tuomet svarbu bus jo laikytis bei žiūrėti atsargiai į naujas pažintis.

Paskutinią dekadą gali atsirasti kažkoks fatališkas žmogus, dėl kurio bus priimti svarbūs asmeniniai arba darbiniai sprendimai, kurie iš esmės pakeis gyvenimą. Taip pat tai metas, kai aktualia tema gali tapti finansai, investicijos, paskolos, palikimo reikalai. Įdomus laikas tiems, kuriems patinka likimo staigmenos, – jų netrūks.

Sėkmingiausios dienos: 3, 4, 12, 20.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pirmąsias dvi dekadas Liūtams užeis kritiškumo kitiems, priekabumo ir nenoro palaikyti harmoningus santykius periodas. Dažniau nei paprastai konfliktuosite, būsite linkę į barnius ir nesutarimus dėl visiškai nereikšmingų smulkmenų, kurių įprastai nepastebite. Galimai atrodys, kad atviri pokalbiai su aplinkiniais gali į gera pakeisti situaciją bei išspręsti susikaupusias problemas.

Bet toks sprendimas klaidingas ir sukels nemažai aplinkinių nepasitenkinimo. Pasistenkite kuo mažiau aiškinti kitiems, ką ir kaip jie turėtų daryti, o verčiau kibkite į darbus ir patys negalėsite patikėti, jog per trumpą laiko tarpą šiuo laikotarpiu sugebate tiek daug nuveikti.

Sėkmingiausios dienos: 5, 14, 19, 23.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Sausį suplanuokite reikalus taip, kad svarbiausius darbus bei susitikimus galėtumėte skirti nuo sausio 10 d. Iki to laiko pradėti svarbūs darbai gali strigti, sunkiai judėti į priekį bei reikalauti daugiau energijos nei to iš tikrųjų reikėtų. Sausį, o ypač pirmąsias dvi dekadas, bus ypač svarbi savirealizacijos tema, tad jeigu norite gerai jaustis ir džiaugtis gyvenimu, tuome ryžtingai apsispreskite antrąją dekadą imtis reailių veiksmų, kurie priartins jus prie jūsų svajonių realizacijos.

Antroji dekada jums sėkmingiausia tiek darbiniame, tiek ir asmeniniame gyvenime. Galite sulaukti malonaus kvietimo į šventę arba pasimatymą. Trečiąją dekadą teks leisti daugiau laiko darbe.

Sėkmingiausios dienos: 3, 11, 20, 25.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Sudėtingos gali būti pirmos dvi dekados – būsite emociškai jautrūs, nervingi, o darbe nenuoseklūs ir nedisciplinuoti. Bus svarbu gerai išsimiegoti, daugiau laiko leisti ramioje aplinkoje, vengti streso ir didelių darbo apimčių, patartina padidinti fizinį krūvį ir stebėti mitybą.

Šiuo metu tikėtinos svarbios permainos, kurios bus susijusios su jūsų šeima arba gyvenamąja vieta. Jeigu planuojate pokyčius šioje sferoje, tuomet patartina juos įgyvendinti antrąją dekadą. Trečiąją sausio dekadą gali užplūsti romantiškos nuotaikos, kurios pritrauks į jūsų gyvenimą nemažai priešingos lyties atstovų dėmesio. Sausis ypač vaisingas tiems, kurie svajoja susilaukti vaikų.

Sėkmingiausios dienos: 1, 9, 10, 18.

TAIP PAT SKAITYKITE: 50 geriausių visų laikų filmų, pasak „Metacritic“ kritikų (I dalis)

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pirmąją dekadą galimai erzins nerami aplinka, vis pasikartojančios klaidos darbe ir dokumentuose, triukšmingas šurmulys bei seniai nutraukti ryšiai, kurie ir vėl atsinaujino. Bus daug veiksmo, bendravimo bei smulkių projektų, tačiau mažai poilsiui skirtų akimirkų. Patartina stebėti šią situaciją tarsi iš atstumo ir pasukti galvą, kaip iš to galėtumėte kažko naudingo pasimokyti bei išpešti sau naudos ateityje.

Antroji dekada nusimato lygiai tokia pat aktyvi, kaip ir pirmoji, tačiau tarsi savaime pavyks susilaukti žymiai daugiau sėkmės bei aplinkos palaikymo. Trečioji dekada atneš puikių galimybių, susijusių su nekilnojamuoju turtu.

Sėkmingiausios dienos: 3, 8, 11, 20.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šauliui sausio mėnuo bus palyginti geras ir ramus, nors ir netrūks smulkių rūpesčių ir kasdienių darbų. Pirmąją dekadą prisiminti senus planus bus malonus bei naudingas užsiėmimas, kadangi galite suprasti, ko jums trūksta gyvenime ir ką vis planuojate padaryti, tačiau nerandate laiko ir ryžto.

Protinga būtų pasinaudoti šiuo laikotarpiu, pamiršti nerimą ir skirti dėmesio konkretiems ateities planams, kurie leis jums sukurti tokį gyvenimą, apie kurį visada svajojote. Pasvarstykite, kur ir kokį norite matyti save ateityje bei sugalvokite kaip to pasiekti, o tuomet imkitės atitinkamų ir konkrečių veiksmų. Ką pradėsite sausio antrąją dekadą, tą pavyks sėkmingai tęsti.

Sėkmingiausios dienos: 5, 9, 14, 23.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Gera pradžia – pusė darbo. Šis mėnuo turėtų būti skirtas naujų darbų, projektų pradžiai, savirealizacijai bei veiksmams, kurie gali iš esmės pakeisti jūsų gyvenimą į gera. Nešvaistykite šio laiko smulkmenoms, o verčiau nuveikite kažką, kam jau ilgai kaupiate drąsą. Gali ateiti ir nauji pasiūlymai, kuriems jau esate pasiruošę, net jeigu to dar ir nesuvokiate sąmoningai.

Vis dėlto protingiausia būtų svarbių darbų pradžią skirti nuo sausio 10 d., tai atneš daugiau plėtros galimybių bei leis veikti greičiau. Iki sausio 10 d. peržiūrėkite jau turimus planus bei pagalvokite, kur ir ką reikėtų pakoreguoti ar užbaigti, kurkite lanksčią strategiją.

Sėkmingiausios dienos: 8, 14, 20, 25.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Pirmoji dekada yra sunkiausias laikotarpis sausį, kadangi bus ypatingai sunku susikaupti ir nuveikti kažką konkretaus. Norėsis svajoti, ilsėtis, dirbti sau palankiu ritmu ir kuo mažiau bendrauti. Būtų išties puiku, jei šiuo laikotarpiu turėtumėte galimybę atostogauti arba bent jau sumažinti darbų apimtį ir skirti daugiau laiko ramiam poilsiui, kadangi jūsų energijos resursai bus išties nedideli.

Antrąją dekadą galite pasijusti jau žymiai geriau, tačiau vis dar norėsite daugiau laiko leisti vienumoje, tad darbe bei asmeniniame gyvenime gali vyrauti nepasitenkinimas. Trečioji dekada jau visai kitokia: atsigausite, jausitės bei atrodysite puikiai, pasitikėsite savimi.

Sėkmingiausios dienos: 1, 9, 10, 18.

TAIP PAT SKAITYKITE: 50 geriausių visų laikų filmų, pasak „Metacritic“ kritikų (II dalis)

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pirmąją dekadą likimas gali suvesti su tais, su kuriais jūsų santykiai jau užbaigti. Teks atnaujinti seną ryšį ir galimai prisiminti senus pažadus arba užmirštus įsipareigojimus. Tai skolų atidavimo laikas, tačiau šis procesas nebūtinai turės būti negatyvus, kadangi galite pastebėti, jog jaučiatės apsivalę nuo senų ir nebereikalingų programų.

Antroji dekada atneš daug idėjų, kurias bus lengva įgyvendinti, ypač jeigu turite bendraminčių, kurie mielai sutiktų dalyvauti jūsų projektuose. Puikiai sutarsite su draugais bei kolegomis, jausite jų palaikymą. Trečioji dekada nėra tinkama sunkiems darbams, kadangi dažnai stokosite jėgų bei optimizmo, tad svarbiausius reikalus tvarkykite antrąją dekadą.

Sėkmingiausios dienos: 3, 12, 20, 25.

Horoskopą sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt)​