Savaitės horoskopas – kovo 20–26 d.

Laimės pasaga  / Fotolia nuotr.
Laimės pasaga / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-03-19 19:30
AA

Šios savaitės pradžia sutaps su pavasario lygiadieniu – Saulės perėjimu į pirmąjį Zodiako ženklą Aviną. Veršitės pirmyn, tačiau įsitraukę į naujus darbus įsitikinkite, ar pakaks parako juos greitai įvykdyti. Dėl delčios entuziazmas ges ir stokosime energijos pabaigti didelius sumanymus. Savaitgalį kils noras dar kartelį pavergti širdis tų, kurie anksčiau mums buvo abejingi.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Žavūs, drąsūs ir šnekūs. Savaitė startuos puikiai. Saulė jūsų ženkle, tad kai kurie iš jūsų jau šiomis dienomis švęs savo gimtadienį. Visiems kitiems tai ženklas nusimesti visa, kas trukdo būti savimi (kaukes, baimes, nuoskaudas), ir parodyti savo išskirtinumą bei galią.

Sugriauti vadovų įtarumo sienas gali būti nelengva, tačiau jūsų oratoriniai įgūdžiai parodys kelią. Raskite sąjungininkų ir veikite išvien su jais, užuot konkuravę tarpusavyje. Tiesa, partnerių paskatinti kartais pasakysite kiek daugiau, nei buvote numatę, tačiau šįkart tai geriau, nei prikąsti liežuvį.

Savaitgalį, nelaukdami, kol jus pastebės ir įvertins, paskleisite savo žavesio kerus tam, kad įrodytumėte, kokie esate nepakartojami. Be to, galvoje kirbės milijonai unikalių idėjų, kurių nevalia pasilikti tik sau.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Apmąstymuose. Pavasario lygiadienis jums – ženklas, kad reikia stabtelėti ir susitvarkyti savo vidinę erdvę. Praleidę ne vieną valandą vienui vieni ir nugrimzdę į apmąstymus, suprasite, kas jums reikalinga, o kas ne tam, kad ateityje pavyktų atskleisti save. Nesijauskite pamiršti, nes atsiras neakivaizdžių būdų atsiskleisti.

Tiesa, kils abejonių, bandant kitiems šį tą paaiškinti. Veikiau būsite nutildyti visokiausių visažinių, užuot gavę leidimą išsakyti savo nuomonę ar poziciją. Beje, kolegos gali išpešti iš jūsų informaciją, kurios visai nenorėjote paviešinti.

Jei savaitgalį jums pasipainios asmuo, kuriam anksčiau puoselėjote jausmus, vargu ar atsilaikysite. Be to, būsite pirmi, kai reikės kam nors atlikti neatlygintiną paslaugą. Kai ką svarbaus suvoksite, analizuodami savo sapnus ar praeitį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kas jūs – vieversys, pelėda ar balandis? Chronotipas lemia jūsų sveikatą!

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Komandos kapitonai. Grupės lyderio vairas jums bus prieš akis dėl Saulės Avine. Jums tereikės ryžtingai jį čiupti ir neabejoti, jog galite vesti kitus paskui save. Jūsų bendražygiams mažiau rūpės, kokią kryptį jiems pasiūlysite ir kokiu būdu telksite savo komandą. Daug svarbesnis bus jūsų entuziazmas ir energija.

Keblumų kils norint kam nors įrodyti, kad jumis ar visa jūsų komanda derėtų pasitikėti. Kažin ar tai sustabdys nuo poreikio išsiaiškinti informaciją, kuri jums reikalinga, ir gauti tas lėšas, kurių užsigeidėte. Diskutuodami su bičiuliais, rizikuosite pasakyti per daug.

Savaitei baigiantis, atsiras pakartotina galimybė ne tik įspūdingai praleisti laiką, bet ir kilstelėti savo vertės kartelę tarp draugų ar bendraminčių. Ne tik juos, o ir save nustebinsite, šį tą naujo ir netikėto jiems pasiūlę.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Išradingi karjeristai. Jei svajojate apie svaiginančias karjeros aukštumas, imkitės darbo, nes Saulė jums padės jų siekti. Daugiausia nuveiksite dėl savo dabarties ir ateities, žinodami, ko norite. O turint tikslą, nesigręžioti atgal, nesigilinti į aplinkybes ir ignoruoti kitų žmonių nuomonę.

Tai, ką pasakysite ar ką išgirdite iš kitų, taip pat turės tiesioginę įtaką jūsų rezultatams. Tiesa, jei kas nors iš kolegų nepalaimins jūsų sumanymų ar projektų, tai dar ne kelio galas. Atkaklumas gelbės, tačiau bandymai paviešinti asmeninius dalykus – ne.

Savaitgalį nestabdykite, kai atsiras sąlygų pasiekti kuo platesnę auditoriją. Tegul visi sužino apie jūsų pastangas ir pasiekimus. Negana to, gims minčių, padėsiančių patobulinti savo įvaizdį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Eruditai. Jums taip reikalingos Saulės padaugės kartu su lygiadieniu. Sustiprės ne tik noras pasižvalgyti po platesnes apylinkes, bet ir atsiras tam galimybių. Vieni bus nublokšti ten, kur nebuvo, o kiti išmoks ir sužinos tai, ko iki šiol nežinojo.

Jūsų žinios bus skeptiškai išklausytos darbo vietoje. Regis, kai kas teigs geriau žinantys kaip su viskuo susidoroti. Tai gali iškelti į paviršių paslėptas povandenines sroves darbo vietoje. Sprendžiant visus šiuos nesusipratimus gali būti nelengva atsirinkti kuo tikėti: faktais ar nuomonėmis.

Savaitgalį dalinkitės tuo, ką žinote ir kuo tikite, nes tai didins norinčią jūsų klausytis auditoriją, padės įtikinti kitus, pirkti ir parduoti. Jei kitų nesužavėsite savo erudicija, jūsų ausis pasieks stebinančių žinių, plečiančių šias jūsų galimybes.


MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Per kančias į žvaigždes. Saulė, šią savaitę pradėjusi judėti Avino ženklu, pakvies jus perlipti per save. Matydami, jog kažko svarbaus netenkate, nesistenkite to žūtbūt pasilikti sau. Regis, šiek tiek luktelėję suprasite, kad krizės ir praradimai jums atveria naujų galimybių duris.

Praradimų ir atradimų bus apsčiai. Pavyzdžiui, kaip jausitės ir kaip elgsitės supratę, kad kažkas turi informaciją, kurią laikėte paslaptyje? O kaip reaguosite tuomet, kai jūs dėl to paties būsite apkaltinti? Nebandykite iš to išplaukti, pasitelkę vien savo lėšas ar gebėjimus.

Savaitgalį jūsų padangė pragiedrės, kai šalia atsiras dosnių geradarių. Išdrįskite atvira širdimi ir išskėstomis rankomis priimti jų dovanas. Įžvalgumas, pajudinęs vieną akmenį, išjudins daugybę paslėptų dalykų, kuriuos matydami, lengviau ryšitės keistis ir atsinaujinti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kompanionai. Pavasario lygiadienis jums – saviraiškos santykiuose laikas. Geriausiai suprasite save, žvelgdami ne į veidrodį, o akylai stebėdami savo partnerius. Nieko nepešite elgdamiesi savaip, todėl liaukitės priešinęsi jums neįprastiems elgesio modeliams. Imdami pavyzdį iš kolegų ar oponentų, sustiprėsite.

Tai nepalengvins jūsų dalios bendraujant su šeimos nariais ar sprendžiant asmenines problemas. Jūsų bandymai žaisti diplomatijos žaidimus ir pastangos juose įgyti bendrininkų situaciją tik dar labiau komplikuos.

Savaitgalį prigesę santykiai tiesiog pražįs. Jei turite tikslą pavergti kieno nors širdį, nestabdykite. Beje, labai svarbu atidžiai klausytis, kas kalbama kitoje barikadų pusėje. Šie pasiūlymai gali palankiai paveikti jūsų santykių eigą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Darbščiosios bitutės. Darbų traukinys šią savaitę jūsų nelauks, todėl, nenorėdami į jį pavėluoti, lipkite nedelsdami, antraip savo svarbiausios misijos liksite neįvykdę. Kasdienes darbo, buities ir sveikatos problemas įveikite su užsidegimu: be skrupulų, gilių apmąstymų ar nesigilindami į nereikšmingas smulkmenas.

Šis karštakošiškumas gali pakišti koją, bandant gauti tam tikrą jums kasdienėse situacijose reikalingą informaciją. Be to, altruistiškais veiksmais ir žodžiais be jūsų leidimo pasinaudos tie, kuriems tai naudinga.

Meilė darbui upeliais liesis net savaitgalį. Tiesiog pražysite, galėdami kuo geriau ir gražiau visas savo užduotis atlikti. Netikėtai jūsų ausis pasiekusi informacija atskleis naujų būdų susidoroti su kasdieniais iššūkiais.

DAUGIAU PANAŠIOS INFORMACIJOS RASITE: Kaip gerai uždirbti pagal savo Zodiako ženklą?..

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Hedonistai. Saulė Avine jums primins ir leis kitiems priminti, kad gyventi dera smagiai. Skirkite laiko tam, kad atskleistumėte savo kūrybiškumą, pabūtumėte su vaikais, papramogautumėte, užsiimtumėte hobiu ir kitaip pabraidytumėte po gyvenimo malonumus.

Tiesą sakant, šią kryptį pasirinkus, bus pašnekesių, sukeliančių pasitikėjimo savimi krizę. Kita vertus, tai paskatins perdėlioti vertybių sistemą ar perskaičiuoti savo pinigus. Tačiau net gavę įspėjimų, kad jūsų žodžiai nemažai atsieis, kažin ar palaikysite liežuvį už dantų.

Savaitgalį jus tiesiog užtvindys džiaugsmas, malonumai, pramogos, vaikų juokas ir romantika. Atžalos, kūryba ar kultūriniai renginiai jus nustebins ir nudžiugins iki pat širdies gelmių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeimos galva. Saulė Avino ženkle jums kels pagundą slėptis namuose ar savo šeimos nariams už nugarų. Tačiau slapstymasis nepadės, nes daug daugiau naudos bus, jei paimsite šeimos vairą į rankas. Prasideda laikotarpis, kai po namų stogu vyksta įvykiai, kuriuose jūsų aktyvus dalyvavimas būtinas.

Per šeimyninius pokalbius kils nesklandumų. Regis, jūsų pačių nepasitikėjimas, įtarumas ir trikdantys klausimai gali lemti tai, jog tarp artimųjų bus nenorinčių atvirauti. Jei vis dėl to perlenksite lazdą, privati informacija pateks ne į tas ausis.

Pakili savaitgalio nuotaika garantuota, jei namuose surengsite šventę. Pavyzdžiui, tą, kuriai vis nelikdavo laiko. Pavyks sutelkti šeimos narius neįprastam tikslui ir gims idėjų, atpučiančių į jūsų namus naujų vėjų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Naujienų srautas. Nuo šios savaitės pradžios Saulei viešint Avino ženkle, privalėsite spręsti problemas, iškylančias čia ir dabar. Tam reikės daug ryšių ir daug žinių. Aktyviai leisitės į kasdienius nuotykius, kuriuose apstu netolimų išvykų, bendravimo, mokymosi ir įvairiausios naujos informacijos.

Pasistenkite, kad šiame bendravimo, rašymo, kalbėjimo, mokymosi ir kitos intelektinės veiklos sūkuryje visko nesupainiotų ir neapkartintų praeityje neišspręsti klausimai ar nuoskaudos. Labiau pasitikėti faktais, o ne požiūriu, būtų neprastas pasirinkimas.

Tobulai įvaldę bendravimo meną, savaitgalį pasieksite bet kurią širdį. Šnekėkite, rašykite ir derėkitės, tikėdami savo žodžių patrauklumu ir galia. Ruoškitės susitikimams, pokalbiams ir naujienoms, kurios ne tik pamalonins ausį, bet ir paskatins nustebti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Neatskleisti lobiai. Vos savaitei startavus, Saulė pasakys „sudie“ jūsų ženklui ir pradės naują Zodiako ciklą. Atėjo metas įvertinti save, aktyviai naudoti savo gabumus, stiprinti pasitikėjimą savimi ir sulaukti įvertinimo iš aplinkinių. Ne vien skaičiukai banko sąskaitoje parodys, ar sėkminga ši jūsų kelionė.

Pašnekėti apie pinigus norėsite ir darbe, tačiau čia gali kilti keblumų. To priežastis – nepatogūs kolegų ar draugų klausimai ir prašymai, susiję su pinigais ir kitomis vertybėmis. Tegul jūsų savivertės nesumenkina norintieji įrodyti, kad turi ir gali daugiau už jus.

Savaitgalis jums bus tikrų tikriausia dovana, nes galų gale laikysite rankose tai, ką patys užsitarnavote. Be to, galvoje gimusios keistos mintys turės galių pagerinti jūsų materialinę padėtį.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė