Savaitės horoskopas – sausio 2–8 d.

Žiema / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Kaip prasidės pirmoji 2017-ųjų savaitė?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitės pradžioje jausmų planeta pereis į Žuvų ženklą, dėl ko kils rizika pasiklysti savo jausmuose, aukotis dėl meilės ar įsimylėti tą, kurio mylėti nevalia. Antradienį darbe jausite į ką įvynioti savo iki šiol neišpildytus lūkesčius, kad jie būtų sutikti išskėstomis rankomis.

Savaitės viduryje bendravimo planetos sugrįžimas į Šaulio ženklą, pasiūlys jums pasikartoti žinias ar grąžins jus prie minčių apie planuotą, bet neįvykusią kelionę.

Savaitei baigiantis žinodami, kuriuos punktus iš savo naujų metų darbų sąrašo įvykdyti, nestokosite valios, disciplinos ir tikėjimo savo galiomis. Panašu, kad užuot kam nors užleidę kelią, lipsite per galvas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitės pradžioje jūsų ženklo valdovei atsidūrus Žuvų ženkle, jūsų džiaugsmo vieta taps jūsų komanda ir draugų grupė. Be to, jums šiomis dienomis bus gera su bičiuliais ar bendražygiais dalintis savo jausmais, šiluma, gerumu ar praėjusios šventės įspūdžiais.

Savaitės viduryje Merkurijus sugrįš į Šaulio ženklą, dėl ko kai kuriems teks iš naujo įnikti į temas, kurios liko iki galo neištyrinėtos, buvo nuo jūsų nuslėptos arba pakvies pasikalbėti apie bendras lėšas ir jų panaudojimą.

Prieš savaitgalį panorėsite tapsite guru, kuris nuolat stiprina savo žinias ir su kitais jomis dalinasi, neleisdamas niekam jomis suabejoti. Regis, jūsų reklamuojamos prekės ar jūsų pažiūros tikrai neliks šešėlyje.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitės pradžioje prasidėjusi Veneros kelionė Žuvų ženklu suteiks autoritetingų žmonių simpatijas ir pagalbą darbe. Jūsų profesiniame kelyje jums paruošta dovanų ir priežasčių dėl to mažumėlę pasiaukoti.

Antradienį taiklios frazės padės šį tą gauti ar net pagerins jūsų profesinį įvaizdį. Nuo trečiadienio Merkurijui sugrįžus į Šaulio ženklą, jums bus priežasčių dėl kažkokių neišspręstų problemų pasitarti su savo partneriais.

Savaitei baigiantis galite iš naujo atrasti ir sustiprinti ryšį su tais, su kuriais jis nutrūko ar nebuvo pakankamai stiprus. Tam, regis, reikės kuo aiškiau ir įtaigiau išreikšti savo pasitikėjimą ar atsidavimą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitės pradžioje malonumų planeta įžengs į Žuvis, dėl ko norėsite praplėsti savo akiratį, savo žiniomis pasidalinti su aplinkiniu pasauliu, su malonumu kitus mokyti ar daryti įtaką jų sprendimams. Išbandyti žinias galėsite nedelsiant, tačiau tik po to, kai kitus išklausysite.

Savaitei įpusėjus Merkurijus sugrįš į Šaulio ženklą, o jūs turėsite susirasti informacijos kasdienėms ar sveikatos problemoms spręsti, apie tai pasikalbėti su kolegomis ar specialistais.

Savaitgalį susidursite su jos ar jo bandymais jums nurodyti gyvenimo gaires. Nepasiruošusiems išmintingų pamokų išmokti ir vertingų pasiūlymų priimti, jie nueis šuniui ant uodegos.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje dėl Veneros jūsų intymumo ir bendrų vertybių srityje būsite apdovanoti tų, kuriais pasitikėsite. Jei su dėkingumu priimsite kas jums siūloma ir griausite sienas, užuot jas statę, gausite daugiau, nei tikėjotės. Regis, antradienį turėsite priežastį pasipraktikuoti ir sulaukti rezultatų.

Savaitės viduryje Merkurijui sugrįžus į jūsų vaikų, kūrybos ir romantikos sritį, jūsų laukia pokalbiai su vaikais anksčiau neišbaigta tema ar susitikimas su sena meile.

Prieš savaitgalį jums bus vieni niekai rasti sudėtingos darbo, buities ar sveikatos problemos sprendimą ar gauti jį iš savo srities specialisto. Bet kuriuo atveju, net kebliausią situaciją bus įmanoma suvaldyti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitės pradžioje jausmų planeta pradės kelionę jūsų partnerystės sritimi ir kai kam iš jūsų tai priežastis apsidairyti ieškant antrosios pusės, o kitiems – pasidžiaugti šalia esančiu žmogumi. Šiomis dienomis esamus ar naujus santykius gardins romantiški pokalbiai.

Savaitės viduryje Merkurijus dar kartelį apsilankys jūsų šeimos srityje, kviesdamas jus dar kartelį padiskutuoti apie šeimynines aktualijas ir galbūt galų gale dėl šio to susitarti.

Prieš savaitgalį kai kuriuos tiesiog užvaldys kūrybiniai ar rizikingi sumanymai ir jūsų bus neįmanoma perkalbėti. Regis, neklysite ir įdėmiau pasigilinę į savo vaikų poelgius. Galimas daiktas, jog jie jus stebins savo įžvalgomis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje dėl jūsų ženklo valdovės Žuvų ženkle, rūpintis kitais ir aukoti save darbui taps be gali svarbu. Darbe bus gera dėl malonumo dirbti, dėl smagios atmosferos darbe ir dėl tų, su kuriais darbuojatės. Ne mažiau malonu bus atlikti namines užduotis, ypač pasitarus su šeima.

Savaitės viduryje Merkurijus pakartos dalį savo žygio po Šaulio žvaigždyną tam, kad jūs susitiktumėte su tais, su kuriais buvo lemta vėl susidurti, ar pasikartotumėte jums aktualią informaciją.

Prieš savaitgalį jums reikės auksinės kantrybės namuose, nes kai kas čia be jūsų žinios bandys įvykdyti perversmą ar įvesti savąją tvarką. Tiesą sakant, gal viso to kaip tik jums ir trūko.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitės pradžioje jausmų ir malonumų planeta pereis į Žuvis. Jums tai romantinių akimirkų, smagių pomėgių, žaidimų su vaikais, malonesnio laisvalaikio ir kūrybinio džiaugsmo laikas.

Savaitės viduryje Merkurijus sugrįš į Šaulio ženklą, turbūt tam, kad jūs aptartumėte savo asmeninių finansų temas su tais, kurie turi išgirsti jūsų poziciją ar įrodyti reikalingiems asmenims, ką sugebate.

Prieš pat savaitgalį savo galias bandysite įrodyti turimų žinių pagalba, o jei jų stokosite, nevengsite gilintis į rūpimas temas ir išgauti informaciją, kurios jums reikia ar pasiekti žmones, be kurių negalite išsiversti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitės pradžioje Venera perėjusi į Žuvų ženklą suteiks jums daugiau malonumo leidžiant laiką namuose, daugiau priežasčių gražinti namus ir pasistengti, kad visiems juose būtų gera gyventi. Nenuostabu, jei šiomis dienomis gražinimo tikslais namuose atsiras naujų daiktų.

Savaitės viduryje bendravimo planeta vėl trumpam užsuks į jūsų ženklą. Regis, kažkas liko neišsakyta ir jūs privalėsite tai padaryti dabar, antraip, kažkoks jūsų asmeninis tikslas taip ir liks nepasiektas.

Prieš savaitgalį jums bus visos sąlygos ištraukti laukan kokį nors savo užslėptą talentą ir jį panaudoti tam, kad pasijustumėte praturtėję ar bent labiau vertinami.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitės pradžioje į Žuvų ženklą perėjus jausmų planetai, romantiškos pažintys, pokalbiai, susitikimai, pasidalinimai naujienomis ir naujos žinios taps kasdienybe, praskaidrinančia jūsų žiemiškas dienas ir vakarus. Antradienio vakarą praskaidrins jaudinantis susitikimas.

Savaitės viduryje Merkurijus grįžęs į Šaulio ženklą, kvies jus pasikartoti kažkokias praeityje neišmoktas pamokas. Daugiau žodžių suksis jūsų galvoje, o ne lūpose.

Prieš savaitgalį jūsų asmenybės įtaigoms mažai kas atsispirs. Ir tik jūs vieni žinosite, kokius metodus naudoti, kad visi paklustų jūs valiai be pasipriešinimo.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitės pradžioje finansų, grožio ir malonumų planeta įsikurs Žuvų ženkle ir tai priežastis gauti papildomų pajamų, sulaukti dovanų ar išleisti šiek tiek tam, kas gražu ir leidžia jums labiau pasitikėti savimi. Labai tikėtina, kad išsipildys kažkokia sena jūsų svajonė.

Savaitės viduryje dėl Merkurijaus sugrįžimo į Šaulio ženklą turėsite priežastį padiskutuoti su draugais ar bendražygiais apie jums aktualius ateities planus.

Prieš savaitgalį, kai jus aplankys praeities prisiminimais pagrįstos įžvalgos, jų kol kas negalėsite viešai pranešti. Laimėsite radę netiesioginių būdų pasiekti savo tikslą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitės pradžioje Venera įsikurs jūsų ženkle, todėl savo žavesiu kitus kiek užgožti bus tiesiog privalu. Tiesa, labai tikėtina, kad jūs tai darysite ne dėl savęs, o dėl to, kuris virpina jūsų širdį. Beje, jog šiomis dienomis išgirsite malonių dalykų iš draugų ar kolegų.

Savaitės viduryje į jūsų karjeros sritį sugrįžęs Merkurijus yra ženklas, kad jums reikia kažką išsiaiškinti su savo darbdaviais ar pasitikslinti savo profesinius tikslus.

Prieš savaitgalį teks pasidėti ambicijas į šalį ir paklusti savo bendražygių valiai. Turbūt galų gale pripažinsite, kad taip pasielgti buvo teisingiausia.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Skaitykite daugiau