Savaitės horoskopas – sausio 9–15 d.

Moteris / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Pradedame dar vieną savaitę – ar palankios bus prognozės jūsų sumanymams?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitės pradžioje jums gali kilti noras vyti šalin visus, kurie neatitinka jūsų kriterijų ar nepaklūsta jūsų valiai, o dar laužyti taisykles, kurias sugalvojo darbdaviai.

Savaitės viduryje įvyksianti pilnatis Vėžio ženkle jums išryškins šeimos ir asmeninio gyvenimo svarbą. Net jei darbai ir pažadai partneriams jums lips ant kulnų, nepalikite savo asmeninio pasaulio savieigai. Tik jausdamiesi saugūs ir mylimi, susidorosite su profesinio ir socialinio gyvenimo iššūkiais.

Beje, jūsų svajonės ir jūsų aukos gali būti nesuprastos ir neįvertintos, kas vers jus nukabinti nosį. Neskubėkite taip elgtis, nes kai ką iš to įmanoma pritaikyti darbe.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitės pradžioje turėsite savą įsivaizdavimą, kaip viskas turi būti, tačiau jis gali mažai kam rūpėti. Jums bus be galo sudėtinga įtikinti kitus, kad turi būti taip, kaip jums atrodo.

Savaitės viduryje gali kilti abejonių dėl to, ar jums pavyks išlaikyti savo pasirinktą kryptį ir nesiblaškyti į visas puses. Juo labiau bus tokių, kurie landžios su visokiausiomis naujienomis, prieštaraujančiomis jūsų įsitikinimams ar užduotimis ir verčiančiomis jus nusileisti ant žemės.

Beje, su malonumu pildysite savo bičiulių užgaidas. Tiesa, ne viską pajėgsite suprasti ir pritaikyti, jei tam nepanaudosite savo anksčiau įgytų žinių.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitės pradžioje išvengsite beprasmių išsiskyrimų, jei iš savo draugų, kolegų ar bendražygių nereikalausite to, ko jie negali (ar nenori) jums duoti.

Savaitės viduryje dėl pilnaties Vėžio ženkle daugiau dėmesio bus pareikalauta jūsų asmeninėms vertybėms ir jūsų asmeniniams resursams. Regis, bus priežasčių kiek daugiau nei reikia išleisti pramogoms ir noro įtraukti į tai kitus, tikintis, kad už malonumus nebus sumokėta vien iš jūsų kišenės.

Įsivaizdavimų bus ir daugiau, dėl ko jūs išties žvalgysitės toli, užsibrėšite nepasiekiamus tikslus ir bandysite save įtikinti, kad jie realūs. Ne pro šalį būtų įsitikinti, ar turite tam pagrindą ir palaikymą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitės pradžioje jums prastai seksis derinti savo profesines ambicijas su savo partnerių poreikiais. Kažin ar bus įmanoma juos kokiu nors būdu perkalbėti.

Savaitės viduryje dėl pilnaties Vėžio ženkle jums bus priežasčių priminti sau, kad jūsų poreikiai yra pirmiau nei visų tų, kurie kažko iš jūsų reikalauja. Tik atstatę savo autoritetą ir būdami tvirti, turėsite ką pasiūlyti kitiems. Regis, tai nebus paprasta, ypač dėl burbulo, kurį išpūs kažkas iš jūsų šeimos.

Beje, jus lengvai įtrauks visokie netikri guru, žinantys geriau už jus, kaip jums galvoti ir kaip elgtis. Artimas žmogus gali būti tas ramstis, į kurį bus galima atsiremti, išsiaiškinant, kas yra kas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje darbe gali būti neįmanoma pritaikyti to, kuo jūs tikite ar ką žinote. Bandymai kuo sparčiau pakeisti įprastą darbo ritmą pasibaigs fiasko.

Savaitės viduryje pilnatis panardins jus į vienatvės, svajonių ir prisiminimų pasaulį. Regis, atlikę žygdarbius savo viduje (atleidimas, dvasinės praktikos ar tiesiog geras poilsis), atversite duris į sėkmingą kasdienybę ir gerą sveikatą, o ne atvirkščiai, kaip jus gali bandyti įtikinti kažkokie neva patikimi šaltiniai.

Be to, jums bus svarbu rasti žmonių, norinčių jums pritarti ar jumis patikėti. Noriai tikėsite pažadais ir mėgausitės netikromis vertybėmis, jei ignoruosite tikrus ženklus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitės pradžioje nebus prasminga neapgalvotai rizikuoti, tikintis kažko malonaus. Kažin ar visa tai tęsis ilgai, tačiau grąžinti to, kas prarasta, negalėsite.

Savaitės viduryje jus užtiks pilnatis Vėžio ženkle, jūsų komandos srityje. Jūsų komandos nariai ar bičiuliai jums suteiks tiek emocinio palaikymo, kiek jums reikia. Tačiau ar tai priimsite, nebandydami jiems įrodyti, kad komandos dvasia jums nė motais ir su viskuo galite susitvarkyti vieni?

Be to, jūsų partneriai dums jums akis, tikėdamiesi, kad jūs į juos pažvelgsite atsidavusiu žvilgsniu. Tikėkite žodžiais, bet tik tais, kurie paremti konkrečiais įrodymais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje jūsų santykių eiga, jūsų antrosios pusės pasiūlymai ar elgesys gali sujaukti ramų jūsų šeimos gyvenimą, tačiau kažin ar bus iš ko rinktis.

Savaitės viduryje bandysite save ir kitus įtikinti, kad jums laimės teikia blaškymaisi nuo vieno objekto prie kito: darbas – namai ir bandymai abiem pusėms tobulai įtikti. Iš tiesų, susitelkimas į darbą ir profesines pergales dabar jums padės atrasti trokštamą ramybę ir pusiausvyrą, nusipelnyti artimųjų pagarbą.

Meilės darbui, atsidavimo jam ir savo kolegoms jums bus galima pavydėti. Deja, kai kas tame pastebės būdą jumis pasinaudoti. Verčiau atraskite kūrybiškų, bet racionalių būdų patobulinti savo kasdienybę.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitės pradžioje permainos darbe nekaip paveiks jūsų dienotvarkę, o bandymai neįprastai susidoroti su įprastomis užduotimis nebus apiberti aplodismentais.

Savaitės viduryje įvyksianti pilnatis bus aiškumo metas, kai galite pamatyti, kas padeda ir kas trukdo jums prasmingai ir optimistiškai žygiuoti per gyvenimą. Dabar stiprindami savo tikėjimą ir gilindami žinias daugiau nusipelnysite pasauliui, nei rūpindamiesi naujienų upeliais, tekančiais jums po kojomis.

Tiesa, noriai maudysitės malonumų vandenynuose, pasirinkę jums labiausiai mielą aplinką ar būdą. Puiku, jei tokiu būdu ką nors prasmingo sukursite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitės pradžioje savitumu ir tuo, kuo tikite, daugiau pasieksite, nei kiekviename savo žingsnyje ieškodami naudos. Tačiau kaip tai suderinti, jums niekas nepasakys.

Savaitės viduryje nerodysite entuziazmo sprendžiant bendras jūsų ir kitų žmonių problemas (kaip antai, intymumo ar finansines). Tačiau nustebsite, kaip parodę pasitikėjimą kitais, patys pasijusite praturtėję. Draugai ar bendražygiai padės kažko atsikratyti, patiks jums tai ar ne.

Meilės savo šeimai ir atsidavimo jiems turėsite iki ausų, o jie tuo visai sėkmingai ir turbūt savanaudiškai naudosis. Nusprendę juos apdovanoti, pasitikėkite protu, o ne jausmais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitės pradžioje įvykiai namuose ar jūsų šeimos narių sprendimai gali tapti ir jūsų pagodos arba nerimo šaltiniu, nelygu kaip į juos reaguosite.

Savaitės viduryje įvyks pilnatis jūsų partnerystės srityje, dėl ko jūsų santykiai bus apšviesti ryškesne šviesa ir ties jais, o ne ties savimi derėtų ilgėliau stabtelėti. Gali kilti pavojus pernelyg aukštai iškelti savo poreikių kartelę, o virusu „visko man ir mums mažai“ užsikrės ir jūsų partneriai.

Beje, pokalbiai, susitikimai ar pažintys jus taip įtrauks ir taip sužavės, kad bus nė motais, jog kažkas jums seka pasakas. Regis, niekas už jus geriau nežinos tiesos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitės pradžioje bus netikėtų naujienų, susitikimų ar pašnekesių, kurie trikdys jūsų ramybę. Mieliau nuo visko atsiribosite nei dalyvausite.

Savaitės viduryje pilnatis jums atneš visą glėbį užduočių. Įsitraukę į kasdienių darbų srautą ir pasirūpinę rutina (nuo dienos režimo tobulinimo iki tinkamai atlikto darbo), įgysite reikalingo aiškumo ir vidinės ramybės. Tokiu būdu atstatysite savo energijos resursus ir atrasite savo klaidų priežastis.

Tiesa, jūsų dosnumas gali būti tai, kuo save paguosite ar įprasminsite, tačiau kai kurios jūsų aukos gali būti jums mažumėlę per didelės.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitės pradžioje nieko gero nepešite puoselėdami viltis, kad kuris nors iš bendražygių ar bičiulių jus pagirs už keistus pasiūlymus komandai.

Savaitės viduryje pilnatis vandens ženkle sustiprins jūsų kūrybiškumą, romantinius polėkius ir duos keletą paaiškinimų, kaip atrasti kelią į savo atžalų širdis. Gerokai kilstelsite vilčių kartelę, tikėdamiesi paramos ar palaikymo, tačiau žinosite, kaip džiaugtis, kad pradžiugintumėte ir kitus.

Tiesa, jausdami kurį mygtuką paspausti, kad jūsų žavesys lietųsi per kraštus, vis dėlto kiek persistengsite jį maigydami.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Skaitykite daugiau