Savaitės horoskopas – vasario 6–12 d.

Mėnulis / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Šią savaitę mintys ir pokalbiai bus orientuoti į ateitį. Tačiau aplinkybės pristabdys, pasiūlydamos rasti būdų susitvarkyti visokių santykių daržą, išravint piktžoles, patręšiant ar kitaip gerinant augimo ir žydėjimo sąlygas. Savaitgaliui prasidėjus, įvyks Mėnulio užtemimas Liūto ženkle. Jis pasiūlys magiškų būdų išpildyti savo svajones.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Puiki draugija. Jūs šią savaitę patirsite tikruosius komandinio darbo ar draugiško bendravimo privalumus. Regis, ne tik mėgausitės draugija, bet ir turėsite jai ką pasiūlyti, kaip įkvėpti ir sudominti. Tiesa, papildomų priemonių teks imtis norint išlaikyti artimus santykius, žinoma, jei norite, kad jie suklestėtų.

Mėnulio užtemimo įtakos neturėtų jūsų neraminti – prieš akis saviraiškos, kūrybos, vaikų juoko, pramogų ir romantikos pažadas. Tiesa, dėl tikrosios savo ir mylimų žmogučių laimės reikės mažumėlę pasimokyti ar kitaip praplėsti savo akiratį. Tačiau greitai pajusite, kad gautos žinios leidžia spustelėti mygtukus, reikalingus tam, kad jaustumėtės pakylėti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nesibaigiantys darbai. Nors visą savaitę darbas seks darbą, atsiras ne tik noro griebtis naujos veiklos, bet ir būtinybė tobulinti esamą ar sugrįžti prie to, kas buvo atlikta ne iki galo. Be to, turėsite priežasčių savo iškalba pagerinti profesines galimybes, nes Merkurijus yra jūsų karjeros srityje. Tiesa, savo pasiūlymus vadovybei ar klientams ruoškite tyliai, remdamiesi sukaupta patirtimi ir vidinėmis įžvalgomis.

Mėnulio užtemimo įtakos galimos jūsų namams, kuriuose svarbiausia visiems kartu pasimėgauti asmeninio gyvenimo malonumais. Regis, tam nebus jokių kliūčių, o vien dovanos, rekomendacijos, lėšos ir visokiausi pasiūlymai, kuriais derės tinkamai pasinaudoti, kad pagerintumėte savo asmeninio gyvenimo kokybę.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Sustiprėjusi įtaiga. Noriai gilinsite žinias ir plėsite ryšius su toliau gyvenančiaisiais, mokysite kitus ir įtaigiai įtikinėsite. Regis, daugiausia klausytojų ar pašnekovų turėsite tarp bičiulių, dėkingų už tai, kad atsižvelgsite į jų idėjas ar pasiūlymus.

Bendravimo pamokas jums praves Mėnulio užtemimas, ypač su tais, kurie šalia jūsų diena iš dienos, namuose, kieme ar socialiniame tinkle. Po daugybės pokalbių, naujienų, susitikimų, pažinčių suprasite, kad jūsų nuomonė vertinama bus tik tuomet, kai išklausysite ir atsižvelgsite į turinčiuosius ką jums papasakoti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Trokštamas tikslas. Savaitės įvykiai jus kvies giliau pažvelgti į įprastus dalykus ir daugiau mąstyti apie tai, kas jus sieja su kitais. Diskusijos ves iš komforto zonos, o gautą ar suprastą informaciją turėsite galimybių panaudoti savo karjeroje. Net ir tiems, kurie visiškai įsitraukę į malonias patirtis darbe, bus verta peržiūrėti neišnaudotą savo šeimos potencialą.

Penktadieniui pasibaigus vyksiantis Mėnulio užtemimas stiprins jūsų norą didžiuotis tuo, ką turite ir sugebate. Jei priimsite jums siūlomą pagalbą iš namų ir kolektyvo, o savo gabumus pasitikėdami savimi su džiaugsmu taikysite kasdienėje veikloje, suprasite, kad jūsų trokštamas tikslas ne už kalnų, o jūsų rankose.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Svarbu žinoti. Merkurijus šiuo metu svečiuojasi jūsų santykių srityje, todėl savaitę pradėsite šnekučiuodamiesi su partneriais. Noras pasiūlyti, įtikinti ir sužavėti savo erudicija bus svarbus, tačiau jei norite patirti tikrą džiaugsmą, bendraudami nepamirškite klausytis kitų, juos girdėti ir atsižvelgti. Tokiu būdu išmoksite tai, ko nemokėjote, be to, plėsite savo suvokimą.

Mėnulio užtemimas jūsų ženkle savaitgaliui prasidėjus ves ten, kur ir turite būti. Svarbiau už viską jums bus žinoti, ko norite iš gyvenimo. O jau tada jums atsivers visokiausi galimybių langai: pažintys, informacija, žinios, kūrybiniai sprendimai ir visa kita, ko reikia jūsų siekiams įgyvendinti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nesavanaudiški darbai. Kai šios savaitės pradžioje jūsų ženklo valdovas Merkurijus įžengs į jūsų kasdienybės valdas, sveikata, buitis, kasdienis darbas ir darbo aplinka taps pagrindine jūsų apmąstymų ir pokalbių tema. Ieškodami originalių sprendimų, neatmeskite ir kitų asmenų pasiūlymų ar pagalbos.

Mėnulio užtemimo įtakos savaitgaliui prasidėjus jums gali būti neakivaizdžios, tačiau nemažiau reikšmingos. Suteiktų galimybių neišnaudosite, jei užsivertę darbais ignoruosite poreikį atsiriboti nuo kasdienybės. Šeima jus gali paraginti kai ką svarbaus ir nesavanaudiško atlikti ne darbo vietoje, panaudojant savo lėšas ar gabumus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Susižavėjimas ir pagarba. Oro ženklu judantis Merkurijus užpildys jūsų dienas bendravimu su atžalomis, mėgstamais darbais ar kūrybine veikla. Romantiškų pažinčių ar patirčių perspektyvos taip pat didžiulės, kaip ir netikėtų sprendimų dėl savo vaikų, laisvalaikio ar kūrybinių projektų.

Prasidės ir jūsų asmenybės stiprėjimo etapas, kai jūsų autoritetas padės ištaisyti anksčiau padarytas klaidas ar atlikti vis atidedamą darbą.

Savaitgalį įvyksiantis Mėnulio užtemimas paprašys jūsų dėmesio draugų kompanijoje ar tarp kolegų. Gavę rimtų paskatų iš aplinkos, svarbios informacijos ir naudodamiesi savo įvaizdžiu, atrasite galimybių užsitarnauti susižavėjimą ar pagarbą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Neišnaudotos progos. Pokalbių ir diskusijų namuose bangą atneš Merkurijus, besilankantis jūsų namų ir šeimos srityje. Visi šeimos nariai noriai dalinsis gražesnės aplinkos, sveikesnio gyvenimo ir patogesnės buities pasiūlymais. Beje, atsiras ir priežasčių giliau pažvelgti į savo vidų ir gerais darbais, atleidimu, dvasinėmis praktikomis ar kitais būdais sustiprinti save.

Esant tokioms prieštaringoms užduotims, dar ir Mėnulio užtemimas jums pasiūlys pasinaudoti galbūt iki šiol nepasinaudota proga sustiprinti savo autoritetą darbe. Nesnauskite, nes gabumų bei visokios akivaizdžios ir mažiau akivaizdžios pagalbos sulauksite į valias.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Egzaminas. Išradingai bendraujantys, smalsiai gaudantys naujienas, ieškantys naujovių, uoliai besimokantys ir skubantys visur sudalyvauti – tokie būsite dėl Merkurijaus Vandenyje. Jus tiesiog įsuks ši bendravimo karuselė. Jums bus vienas malonumas susitikti, susipažinti, pristatyti sumanymus ir dalintis viskuo, kas šaus į galvą. Keisis ir jūsų elgesys komandoje, ir požiūris bei reakcija į savo grupės narių elgesį.

Mėnulio užtemimas skirs jums egzaminą – patikrins jūsų, daug išmanančių ir daug mačiusių, autoritetą. Laimė, jis bus visiškai nesudėtingas, juo labiau kad daugumą atsakymų pakuždės komanda. Jūsų ryžtas prisiimti atsakomybę ne tik už įvykių eigą, bet ir už tobulus rezultatus, nepaliks abejingų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tai, ko ieškojote. Dažniau skaičiuosite turimus pinigus, o apie tuos, kuriuos galite turėti, nepaliaujamai galvosite. Regis, jūsų komunikaciniai gebėjimai pagerins situaciją piniginėje – nemažai paskatų tam rasite namuose, kaip ir priežasčių kuo nors apdovanoti artimuosius. Karjeros traukinį kiek pristabdę, vėliau sau padėkosite, nes pavyks atrasti ankstesnių nesėkmių priežastis.

Mėnulio užtemimas kvies pasitikrinti, ar pakankamai pasitikite kitais, ir pasiūlys priemonių, padėsiančių sustiprinti kokią nors jūsų bendrų vertybių, bendro turto ar intymių patirčių sritį. Pasikapstę praeityje, gavę palaiminimą iš aukštesnių instancijų ir išžengę iš komforto zonos, atrasite tai, ko ieškojote.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Laikas pakalbėti apie save. Minčių ir kalbų bus visokių, ir ne tik apie save, o norinčių pasiklausyti netgi daugiau, nei galėjote įsivaizduoti. Visi pajaus, kad turite papasakoti ką įdomaus. Tuo visa širdimi mėgausitės. Regis, tam tikros žinios artimiausiu metu turės būti pakartotos, todėl jei jau gausite tokią užduotį, padėkoję leiskitės į nuotaikingą kelionę.

Savaitės pabaigoje Mėnulio užtemimas jūsų santykių srityje leis jums iš naujo įvertinti savo partnerius ir savo vaidmenį santykiuose. Į ką atkreipti dėmesį ir kur sudėti akcentus parodys draugai, tačiau svarbiausias matas – kito asmens nuomonė, kurią būtinai pridėkite prie tikėjimu, kad viskas įmanoma.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pamesti tikslai. Vis dažniau pasilikdami vienumoje ir tyrinėdami džiugius ir liūdnus praeities prisiminimus, regis, sugalvosite ir šį tą stebinančio, originalaus ir naudingo, kas padės ateityje įgyti daugiau. Be to, dar teks suprasti, ką reikia padaryti, kad lengvai ir džiugiai imtumėte dovanas iš visų, kurie jums jas įteikia.

Užtemimas Liūto ženkle jums sukurs aplinkybes, palankias pataisyti santykius su kolegomis ir pasirinkti tokią kasdienio gyvenimo kryptį, kuri leistų efektyviau dirbti ir geriau jaustis. Tame kelyje, į kurį, labai tikėtina, jog pasuksite, bus žmonių, kurie geranoriškai padės ir parodys tuos tikslus, kuriuos galbūt esate pametę iš akių.

Horoskopą sudarė Vaida Budginaitė.

Skaitykite daugiau