Savaitės renginiai: nuo eglučių įžiebimų iki „G&G sindikato“ koncerto

Kitos savaitės renginiai / 15min klijuotė
Kitos savaitės renginiai / 15min klijuotė
2022-11-22 10:19
AA

Praėjusi savaitė daugelį lietuvių pradžiugino ne tik dėl renginių gausos, koncertų, premjerų, bet ir dėl iškritusio sniego – balta gražuolė papuošė beveik visą Lietuvą. Todėl nenuostabu, kodėl su ja ateina ir gražiausios metų šventės. Jei po truputį ruošiatės Kalėdiniam laikotarpiui, siūlome pažvelgti į 15min parengtą renginių sąrašą, kuriame ir didžiųjų miestų Kalėdų eglių įžiebimai. Tiesa, sąrašas siūlo ir kitaip praleisti vakarus.

Kas vyks lapkričio 23 d.?

Trečiadienio vakarą visi „Humoro klubo“ gerbėjai kviečiami į klubą „Legendos“. Šioje vietoje jau tradiciškai vyks grupės narių programa, tik šįkart su kitu pavadinimu – „Kelyje 3“.

Savo naują programą pristatys trys grupės nariai – Paulius Ambrazevičius, Mantas Bartuševičius, Vaidotas Šiožinis. Anot jų, ši programa susidūrė su magistraliniais keliais, šunkeliais, greičio viršijimais, nemaloniais pokalbiais su policija, pakelių plėšikais, grobiančiais krovinį ir puolančiais vairuotojus beisbolo lazdomis. Galiausiai praėjus nuotykį buvo pasiekta kulminacija - atvykimas pas gerbėjus į Vilnių.

„Humoro klubas“ / Deimantas Čeplinskas nuotr.

Kaip dėl 25 d.?

Kauno Kalėdų eglės įžiebimas

Vienas pirmųjų Kalėdų eglutę įžiebs Kauno miestas. Tad jei šį penktadienį buvote ką nors suplanavę, pergalvokite savo sprendimą, mat šį reginį būtina pamatyti!

Žaliaskarės įžiebimas vyks tradiciškai prie Kauno rotušės, kur lauks šventė tiek mažiems, tiek dideliems. Beje, šių metų eglutei prireikė net trečdalio milijono eurų, tad turėtume sulaukti tikrai įspūdingo renginio. Nepraleiskite!

Drugeliais „plazdanti“ Kauno Kalėdų eglė / Teodoro Biliūno nuotr.

Kimmo Pohjonen akordeono garsų ir šviesų šou

Po įžiebimo galėsite pasinerti į visiškai kitokias nuotaikas – akordeono garsus ir šviesų šou. Juos pristatys į Vilnių atvykstantis Kimmo Pohjonen. Garsus suomių akordeonistas Lietuvoje buvo prieš 14 metų, 2008 m. jo muzika ir pasirodymas svečius privertė net aikčioti iš netikėtumo.

Ir šįkart jis klausytojus apstulbins unikaliais muzikos skambesiais, šviesų šou. Savo pasirodymuose jis gretina liaudiškas akordeono ištakas su roku, improvizaciniu avangardu, klasikine muzika ir teatriniais šou. Akordeono magas pramogų klubą „Vakaris“ pavers rūke skendinčia, apžavais kerinčia mistine erdve.

Kimmo Pohjonen / Vida Press nuotr.

Elektroninės muzikos vakarėlis „10 Years Of Darkroom“

Lapkričio 25 d. ištikimiausi elektroninės muzikos gerbėjai kviečiami į kultūros barą „Kablys“, kuriame seniausias klubas „Darkroom“ švęs savo dešimtąjį jubiliejų. Čia lankėsi tokie žymūs vardai kaip Matias Aguayo, Cardopusher, Helena Hauff, The Hacker, Broken English Club ir būrys kitų elektronikos muzikos legendų. Todėl nepraleiskite ir sudalyvaukite išskirtiniame vakarėlyje.

Kas laukia 26 d.?

Baltarusių atviro mikrofono vakaras

Šeštadienį „Paviljone“ vyks tikra juoko fiesta – atvyksta baltarusių komikai. Išgyvenantys nelengvą laikotarpį, jie stengsis publiką pralinksminti su įvairiais anekdotais.

Atviro mikrofono vakaras / 123RF.com nuotr.

„G&G sindikato“ koncertas

Šeštadienį vyks ir „G&G sindikato“ koncertas. Gerbėjai kviečiami susitikti kultūros bare „Kablys“. Po ketverių metų pertraukos grupė grįžta su naujausiu albumu „Duona kasdieninė / Skeletai spintoje“.

Tai jau devintas įrašas grupės diskografijoje, todėl nariai džiaugiasi ir nori pakviesti visus norinčius būti pirmaisiais, išgirdusiais naujojo albumo dainas.

Be to, grupė koncertą surengs simbolinėje vietoje – čia prieš dvidešimt metų pirmą kartą suskambėjo „Tavo sielos vagiz“.

„G&G Sindikato“ koncertas / Eriko Ovčarenko nuotr.

Vilniaus Kalėdų eglės įžiebimo šventė

Sostinė taip pat ruošiasi Kalėdoms – jos eglutė bus įžiebta lapkričio 26-ąją Katedros aikštėje. Čia susirinkusiųjų lauks šventinės nuotaikos, o miesto svečius pasitiks išskirtinės staigmenos, jaukią atmosferą ir bendrą šilumą. Jie taip pat pirmieji džiaugsis atidarytu Kalėdų miesteliu bei mažuosius džiuginančiu traukiniu.

Pirmąją Kalėdų dieną – šventiškai nusiteikęs Vilnius / Pauliaus Peleckio nuotr.

„Colours of Bubbles“ koncertas

Smagieji „Colours of Bubbles“ kviečia į gyvos muzikos namus „Tamsta“, kuriuose ketina surengti nepamirštamą koncertą.

Subtiliai aštrios gitaros, kinematografiško roko odės gyvenimui, meilei ir saviems – lapkričio 26 d. lauks visas grupės istorijų ir garsų spektras.

„Colours of Bubbles“ / Eugenijaus Barzdžiaus nuotr.

„Biplan“ kviečia į koncertą

„Kauno oazę“ sudrebins kultiniai, lyriški ir polėkio niekada nestokojantys „Biplan“. Koncerte grupės nariai gyvai atliks visus garsiausius hitus – „Kapitonai“, „Kino filmai“, „Labas rytas“, „Amore“, „O mes prie jūros“, „Ketvirtadienis“ ir dar daug kitų gerai pažįstamų ir klausytojų mylimų dainų! Vakaro programoje – ir pačios naujausios grupės dainos, kurios neabejotinai nukels į vasarą, bei dar niekur negirdėto naujo „biplaniško“ kūrinio premjerą!

„Biplan“ / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.