Savaitės tonas: mėlyna, raudona, balta

„Michael Kors“ modelis / LuCCCkas nuotr. / Vida Press nuotr.
„Michael Kors“ modelis / LuCCCkas nuotr. / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio remiamas turinys
2017-03-20 09:06
AA

Mada – labai liberali, bet ir joje yra susitarimų. Pavyzdžiui, kad ir kokios būtų sezono tendencijos, jame visada atsiras vietos prancūzų vėliavai, nes mėlyna, raudona ir balta pagal nerašytą taisyklę yra kurortinės spalvos.

„Pantone“ spalvų institutas irgi skelbia, kad vyraujanti 2017 m. spalva yra mėlyna: komfortabili ir patikima, rodanti mūsų norą atsipalaiduoti, nekomplikuoti gyvenimo. Menkai nuo jos atsilieka ir raudona – sociali, puošni, kelianti nuotaiką. O ir šiaip, juk sunkiai įsivaizduojame vasarą be džinsinių kelnių, dryžuotų palaidinių ar raudonų basučių.

Trijų spalvų deriniu gražiai naudojasi „Marella“. Viena vertus, čia atsižvelgiama į tai, kad spalvos (dar vadinamos Prancūzijos Rivjeros palete) asocijuojasi su pajūriu, todėl kolekcijoje yra ir plačių jūreiviško stiliaus kelnių su sagutėmis, ir rūbų su inkarais ar bretoniškais dyželiais. Kita vertus, šio italų prekės ženklo drabužiai ir aksesuarai visada atspindi sezono naujoves ir nemėgsta moters „statyti į rėmus”, tad spalvos naudojamos labai įvairiai.

Priklausomai nuo to, kokius derinius sugalvosime pasirinkti, kis ir mūsų įvaizdis: galima tapti romantiška ledi, sportinio stiliaus mėgėja ar bohemiškos dvasios dama, mėgstančia rytietiškai sumetamas palaidines. Taip pat galima pasidžiaugti galimybe kurti eklektiškus ansamblius, rinktis įdomius daiktus: juk, tarkim, tas raudonas trumpas švarkelis tiktų ir 6-tojo dešimtmečio žvaigždei Grace Kelly, ir neobaikerei.

„Marella“ / Jurgos Radzevičiūtės nuotr.

MARELLA kelnės, palaidinė, rankinė, bateliai.

„Marella“ / Jurgos Radzevičiūtės nuotr.

MARELLA švarkas, palaidinė, sijonkelnės, rankinė, batai.

Derinių autorė stilistė Giedrė Anužytė