Savaitgalį brolio vestuves atšventęs Joe Jonas prakalbo apie būsimą santuoką su Sophie Turner

Sophie Turner ir Joe Jonas / Vida Press nuotr.
Sophie Turner ir Joe Jonas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-12-03 16:41
AA

Nors šį savaitgalį Joe Jonas brolis Nickas kartu su širdies drauge aktore Priyanka Chopra atšoko vestuves – apie dar vieną šeimos šventę netruko paskelbti ir Joe su sužadėtine Sophie Turner.


Anot „People“, J. Jonas ir S. Turner vestuves planuoja iškelti jau šią vasarą. Pora išsirinko ir ceremonijos vietą – puotą jie norėtų iškelti Prancūzijoje. Anot artimų poros draugų, Sophie ir Joe jau išsiuntinėjo vestuvių kvietimus su prašymais „išsisaugoti datą“. 

Joe Jonas ir Sophie Turner / Vida press nuotr.

Joe brolis Nickas ir jo sužadėtinė Priyanka oficialiai susituokė šeštadienį, pagal katalikiškuosius papročius juos sutuokė Nicko tėvas, Paulas Kevinas Jonas Vyresnysis. Šios ceremonijos metu Nickas ir Priyanka dėvėjo vakarietiškoms tradicijoms pritaikytus Ralpho Laureno drabužius. Jaunųjų žiedais rūpinosi Chopard juvelyrikos namai.

Vestuvių akimirka/Scanpix nuotr.

Šventės metu neapsieita ir be fejerverkų, kuriuos buvo galima matyti iš toli.

Vestuvių akimirka/Scanpix nuotr.

Priyanka Chopra į Indiją atvyko švęsti Padėkos dienos – ir nuo tada šventės nesibaigia, nes vis atskrenda įvairiausi svečiai ir giminaičiai.

„Priyankai itin svarbu, kad vestuvių ceremonijos metu nebūtų pamirštos jos kultūrinės ištakos, lygiai taip pat, kaip ir Nickui – katalikiškosios. Viską suderinti pavyko puikiai.“ – teigė vienas iš vestuvių dalyvių.

Chopra ir Jonas susitikinėjo kelis mėnesius, prieš Nickui pariperšant – liepos mėnesį jis padovanojo savo mylimajai „Tiffany“ žiedą.

Nicko Jono ir Priyankos Chopros vestuvės (11 nuotr.)
+5