Savaitgalį nukritusi nuo sūpynių Gerda Žemaitė patyrė traumą: teko skubėti į ligoninę

Gerda Žemaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Gerda Žemaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-07-11 21:38
AA

Su šeima pailsėti į nuosavą namelį prie Vištyčio ežero savaitgalį nuvykusi laidų vedėja Gerda Žemaitė nė juodžiausiame košmare nesapnavo, kuo viskas baigsis. Besisupant ant netoliese esančių sūpynių, trūko jas laikantis karabinas ir Gerda smarkiai susižeidė nugarą. Savo istorija ji sutiko pasidalyti su portalu Žmonės.lt.

„Aš visada atvažiavus mėgstu pasisupti. Tik šįkart tai baigėsi nesėkmingai“, – pasakojo Gerda. Moteris prisipažino, jog iš pažiūros tvirta sūpynės konstrukcija nebuvo patikima. Gerda nepastebėjo, jog vienas iš žiedų, prie kurių tvirtinasi sėdimą sūpynių dalį prie stovo laikančios grandinės, atlaisvėjo. 

„Besisukiodamas žiedas atkabino karabiną ir kai buvau įsisupusi, aukščiausiame taške, viena iš grandinių pasileido ir aš kritau žemyn“, – pasakojo Gerda. 

Gerda Žemaitė

„Dėl veriančio skausmo nugaroje, galvojau, kad lūžo stuburas. Beveik valandą laiko gulėjau nejudėdama. Net panikos priepuolis apėmė. Nuolat judinau galūnes, bandžiau įsitikinti, kad dar valdau savo kūną. Tuomet Andrius paėmė ant rankų ir atsargiai paguldė ant ištiestos sėdynės. Vykome į Marijampolės priėmimo skyrių. Ten buvo atlikti rentgeno tyrimai. Tuomet paaiškejo, kad lūžių nėra“, – pasakojo Gerda.

Sekmadienį, jau parvykus namo, Gerdai buvo atlikti papildomi tyrimai, nes nugaros skausmas nedavė ramybės. 

„Man buvo atlikta echoskopija, ačiū dievui, ji parodė, kad vidiniai organai nepažeisti, viskas gerai, jokio vidinio kraujavimo nėra“, – Žmonės.lt komentavo Gerda.