Savaitgalio horoskopas – birželio 28–29 d.

Krepšys braškių. / Fotolia nuotr.
Krepšys braškių. / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2014-06-27 23:00
AA

Štai ir baigiasi pirmasis vasaros mėnuo. Ką žvaigždės žada paskutinį birželio savaitgalį? Gal jis bus dosnus ir viltingas?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Norėsite to ar ne, kažkas jums duos svarbią užduotį – visas savo jėgas savaitgalį skirti šeimai, namams ir vaikams. Palaikymo bus nemažai, bet ir prieštaraujančiųjų užtektinai. Viena, ką verta turėti galvoje, - visos jūsų įžvalgos, susijusios su namais ir juose gyvenančiais asmenimis, yra prasmingos. Neleiskite sau abejoti informacija, kurią jums siunčia, pavyzdžiui, sapnai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Darnių santykių su artimaisiais jums bus nepagailėta, tačiau nepersistenkite, bandydami visur suspėti ir su visais susitarti. Neverta išsunkti save tam, kad gyvenimas nesustotų vietoje. Kaip ir atmesti to, ką jums pasiūlys draugai, turėdami pačių geriausių ketinimų. Jų idėjos atrodo nerealios, bet kas žino, gal įmanoma jas realizuoti?

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį jums bus leista pasirūpinti savimi ir tais, kurie šalia: pabūti tiesiog tėčiu arba mama, draugu arba drauge, broliu ar seserimi, sūnumi arba dukra. Tiesa, kartais tai gali būti nelengva, bet jūsų pastangos neliks nepastebėtos. O be pastangų, gali įvykti dar štai kas: atrasite keistų būdų savo kūrinius pristatyti pasauliui ir gal net iš jų uždirbti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šį savaitgalį turėsite viską, ko reikia, kad visi jus pamatytų. Būsite vertiname už tai, kokie esate, todėl pamirškite bandymus kam nors įtikti ar prie ko nors prisitaikyti. Tiesa, šeštadienį būsite linkę susiversti sau pernelyg daug atsakomybės ar aiškintis tai, ką verčiau būtų vertinga nutylėti. Kas gali praskaidrinti sekmadienį? Planai apie keliones ar bent svajonės apie jas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgaliui prasidėjus nežinosite, ar viską darote teisingai. Patvirtinimo iš aplinkos tikėtis bus sunku, nes viskas - ir gera, ir bloga, - bus paslėpta nuo smalsių aplinkinių žvilgsnių. Norėdami įgauti jėgos nevenkite kuo giliau pasikapstyti po neakivaizdžius dalykus, o įkvėpimo semtis bendraudami su tais, su kuriais dalijatės bendrais resursais ar guoliu. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Geriausias laikas savaitgalį – praleistas su draugais. Ši jums tobula poilsio forma leis  atsiskleisti visoms gerosioms ir stipriosioms jūsų savybėms. Tiesa, šeštadienį būsite linkę persistengti, rodydami savo rūpestingumą ir dosnumą. Klystkeliais neves ir idealizmas, kuriuo bus persmelkti jūsų santykiai su artimu žmogumi. Svarbiausia, kad vasaroti būtų smagu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį eikvosite daugiau jėgų tam, kam to nereikia, bet kitaip elgtis negalėsite. Tokiu būdu nuolat prasilenksite su dalykais, kurie jums svarbūs. Tokią taktiką rinksitės tik iš baimės, kad plaukdami pasroviui galite užplaukti ant seklumos. Kas gali jus išlaisvinti? Įkvėpimas įžvelgti prasmę mažuose buities darbeliuose. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį visi jūsų veiksmai įgaus tikrumo, jei imsitės už juos atsakomybės ir tuo pačiu nevengsite į viską žvelgti plačiai atmerktomis akimis. Tiesa, kartkartėmis nesunkiai peržengsite ribą, už kurios – skirtingų nuomonių susidūrimai ir kiti keisti santykių posūkiai. O kuriantiems ir atostogaujantiems įkvėpimo šaltinių toli ieškoti nereikės.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalį būsite stiprūs tiek, kiek laiko ir jėgų skirsite bendradarbiavimui. Eidami vienu savo pasirinktu keliu ar kitų parodytu takeliu, pamanysite, kad kažko netenkate, ar net tai, jog nebeliko ankstesnės jums skirtos vietos. Prisiminimų nublokšti į praeitį joje rasite visus atsakymus ir gaires ateičiai. Jos nėra visiškai aiškios, bet teisingos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Norėdami geriau suprasti savo klaidas ir jų priežastis, pasiklauskite savo gyvenimo draugo ar draugės nuomonės. Išklausyti bus nelengva, bet svarbu. Už šių durų gali slėptis bet kas, ką jums žinoti svarbu. Tiesa, nuo rimtų dalykų savaitgalį jus nuolat atitrauks gausybė išvykų, pokalbių, pasakojimų ir kitų vasariškų nuotykių.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nesiseks plaukti tik pasroviui – norėsite to, ko negalėsite gauti. Todėl pažeminkite savo norų kartelę ir džiaukitės tuo, ką turite ir kuo galite čia ir dabar pasidžiaugti. Tiesa, netruks iliuzijų apie tai, kaip galima pagerinti savo finansinę padėtį. Dalis jų iš tiesų nerealios, o daliai reikia jūsų nuoseklumo ir įdirbio.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Patys nuspręskite, kokio savaitgalio norite, ir jis bus būtent toks: žaismingas, kūrybiškas, intuityvus, ilgesingas, jautrus, rūpestingas. Žinoma, dovanų niekas jums veltui neteiks, bet ir negalės, jei jūs noriai naudositės jums suteiktomis privilegijomis. O visus, kurie bandys jums įrodyti priešingas tiesas, meskite per bortą.