Savaitgalio horoskopas – spalio 8–9 d.

Ruduo / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

„Šeštadienis – netikėtumų diena, todėl visiems vienaip ar kitaip teks patirti kažką, kas privers pakoreguoti arba visiškai atsisakyti ateities planų. Sekmadienį nuo 15 val. vyraus daug iliuzijų, apgaulių, nesusipratimų ir baimių. Netgi jeigu situacija atrodys viliojanti ir daug žadanti, pasistenkite nedaryti jokių sprendimų, o į naujas pažintis žvelgti atsargiai“, – pataria astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį net nebandysite apsimesti, kad jums visai nerūpi tai, ką apie jus galvoja kiti. Priešingai, uoliai dėsite pastangas ir viską aukosite dėl gero jūsų pastangų įvertinimo. Sekmadienį kažkas neprašomas vykdys jūsų norus, tačiau jūs to galite nepastebėti per savo išties keistus užmanymus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį nusimatysite nemažas savo įtakų teritorijas ir dėl to prakaitą liesite, tačiau bet kokia agitacija nebus veiksminga. Gęstančias viltis įžiebs draugai. Sekmadienį pradėsite patirdami partnerystės ar socialinio gyvenimo džiaugsmus, tačiau užbaigsite įrodinėdami kitiems tai, ką jums seniai derėjo pamiršti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį mažomis pergalėmis nepasitenkinsite ir paviršutiniškų sprendimų nedarysite, net jei tai, ką spręsite, bus vien pramogos ir malonumai. Sekmadienį smagios veiklos surasite buityje, kur sumąstysite šį tą pakoreguoti. O vakare atstumsite net bičiulius, nes taip norėsite nuo visko pailsėti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį nebūkite vieniši, nes nereikės ilgai laukti, kad įsitikintumėte, jog partnerystėje jūsų galia ir jūsų savaitgalio galimybės. Savanaudiškumas greitai išlįs į dienos šviesą, todėl privalu ne tik imti, bet ir duoti. Sekmadienį išbandysite malonių patyrimų galią dviese, o vakare viskas, ko griebsitės, kris iš rankų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mokslininkai paaiškino, kada lašiniai geriau už alyvuogių aliejų. J.Šulgos komentaras

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį turėsite veiklos, išvykų, susitikimų. Taip daug norėsite nuveikti ir tiek daug suspėti, kad greit pamesite siūlo galą. Tačiau rankų nenuleisite. Sekmadienį prisimąstysite šio bei to smagaus šeimoje ar ką nors gražaus dėl savo namų atlikti. Tęskite tai kiek ilgiau, kad neliktų laiko ieškoti teisių.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį norėsite visko to, kas malonu, kuo daugiau ir tikėsite, kad galite su tai leisti. Aktyvios pramogos būtų geriausia, kam skirtumėte dieną. Sekmadienį nebus kada nuobodžiauti – vis kas nors akiratyje pasitaikys intriguojančio. Galiausiai nepavyks suderinti savo užgaidų su kito žmogaus planais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Abi savaitgalio dienos galėtų būti šimtu procentų naminės, bet tai ne priežastis dvi dienas neišlipti iš šlepečių ar nenusivilkti pižamos. Šeštadienį asmeninėje erdvėje jūsų asmenybė bus pastebėta, kaip ir jūsų pastangos dėl šeimos. Sekmadienis permainingas: tai gera apdovanoti namiškius, tai nesmagu, bet norisi prieštarauti antrajai pusei.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį jums žūtbūt reikės pasižmonėti, ką nors sužinoti ir apie tai kitiems pranešti. Ar jūsų klausysis, jau kita kalba. Ir visos jūsų aukos bus nieko vertos. Sekmadienį neieškosite lengvų kelių, tačiau jie patys jus susiras. Kaip ir žmonės, kurie norės su jumis susitikti. Tik ar buities rūpesčiai nesurys viso jūsų laiko?

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį turėsite visokiausių norų, kuriuos reikės žūtbūt išpildyti. Vilsitės, kad tame jums padės draugai, bet jų pagalbą matysite kaip savo ausis. Sekmadienį žinokite, ko siekiate, ir gausite. O jei vakare koks nesklandumas ar gedimas priverstų laikinai sustoti, viską išspręsite laikydamiesi plano.

TAIP PAT SKAITYKITE: Fitoterapeutas J.Ruolia: Norite, kad vėžys nesugrįžtų? 5 metus teks laikytis mitybos rekomendacijų

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį pasistengsite, kad neliktų abejingų viskam, ką jūs siūlote. Neatsitrauksite, kol nepasieksite savo, net jei tam reikėtų lipti per galvas. Sekmadienį turėsite gerų draugų ir gero laiko su jais. Gal to ir užtektų tobulai savaitės pabaigai, tačiau ar pavyks nereaguoti į keistus įvykius namuose, nežinia.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį raskite kokį ramų kampą ir jame pasilikite. Tiesa, ten netinginiaukite, o užsiimkite kuo širdis geidžia. Svarbu nemanyti, kad tai visiems įdomu. Sekmadienį pasaulis bus ne mažiau atšiaurus ir nenorintis jūsų suprasti, tačiau kažkokiai jūsų ambicijai užsidegs žalia šviesa. Atsipalaiduoti neleis vakaro naujienos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį draugų grupėje pasijusite lyg savo vandenyse. Tačiau ar nepersistengsite ir ar jie su jumis jausis lygiai taip pat gerai – kitas klausimas. Sekmadienį su bičiuliais ar bendražygiais rasite jus vienijančių temų. Tačiau stebėkite, kaip vakare jūsų bičiulystei sekasi išlaikyti materialių vertybių pasidalijimo egzaminą.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Skaitykite daugiau