Andrius Žiurauskas ir Emilija Gutauskaitė – Savo vestuvių režisierius

Andrius Žiurauskas ir Emilija Gutauskaitė / Gretos Kuliušaitės nuotrauka
Andrius Žiurauskas ir Emilija Gutauskaitė / Gretos Kuliušaitės nuotrauka
GABRIELĖ VALAITYTĖ
Šaltinis: Žmonės
2020-02-26 17:21
AA

„Mūsų ceremonija buvo pati paprasčiausia – susiėmėme už rankų ir vienas kitam sušnabždėjome: TAIP. Tai mums buvo svarbiausia akimirka“, – sako aktorius ir režisierius Andrius ŽIURAUSKAS (43), vasario 20-ąją vedęs mylimąją įvaizdžio dizainerę, studijos „Vaizdas“ bendraturtę Emiliją GUTAUSKAITĘ (26).

Simbolinę dieną – 2020 02 20 – susituokusi pora prisipažino, kad ją šventei rinkosi neatsitiktinai. „Emilijai pasipiršau likus 222 dienoms iki šios stebuklingos mums datos. Pasipiršau Lietuvoje, bet ypatingoje vietoje – miško vidury tarp dviejų Lietuvos kaimų: Londono ir Paryžiaus. Specialiai skaičiavau, žemėlapyje ieškojau vidurio taško tarp jų. O jis, pasirodo, buvo miške“, – pasakojo režisierius.

Londonas ir Paryžius porai – artimi miestai, todėl vestuvių ceremonija ir šventė pasidalijo tarp šių dviejų sostinių: žiedus pora sumainė Londone, Viktorijos ir Alberto muziejuje, iškart po to sėdo į traukinį, vežantį į Paryžių, ir jau po keturių valandų žengė į savo mėgstamą Gare de Lyon geležinkelio stoties restoraną „Le Train Bleu“. Išskirtinio interjero restorane filmų scenas filmavo Lucas Bessonas, Jeanas-Pierre’as Jeunet ir daugelis kitų garsių kino kūrėjų.