Fenomenu tapusios dj nevykeles premjera: pristato hito „Aerobika“ vaizdo klipą

dj nevykėlės dainos „Aerobika“ vaizdo klipas / Stopkadro nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

2022-ųjų scenos fenomenu vadinama dj nevykele (tikrasis vardas – Ugnė Dominaitė) pristato hitu tapusios dainos „Aerobika“ vaizdo klipą.

Jaunutė mergina Ugnė Dominaitė, pristačiusi dj nevykele užšoko ant keteros sukūrusi hitą „Aerobika“. Šiandien apie ją žino tūkstančiai.

Tiesa, atlikėjos vardas šiemet pažymės ir M.A.M.A apdovanojimus – ji nominuota net dvejuose kategorijoje: Metų proveržio ir Metų progresyvios pop muzikos grupės/atlikėjos.

Populiarumo skonį jau spėjusi patirti dj nevykele penktadienį, prieš pat M.A.M.A apdovanojimus, nustebino savo gerbėjus ir pristatė hitu tapusios dainos vaizdo klipą.

Žiūrėkite:

Primename, kad penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks 12-ieji M.A.M.A muzikos apdovanojimai. Įspūdingas šou suburs ryškiausius šalies atlikėjus, kūrėjus ir pramogų pasaulio atstovus, o netrukus bus atskleista ir didžiausia intriga – M.A.M.A 2022 nugalėtojai. Kas pelnys prestižines statulėles?

Lietuviškuosius „Grammy“ papuoš išskirtiniai duetai, seksualūs šou ir ryškiausios, įdomiausios ir mylimiausios scenos žvaigždės: Beatrich, FSG, „Kamanių šilelis“, Algirdo Kaušpėdo ir Viktoro Diawaros projektas „KAnDIs“, Monika Liu, Vaidas Baumila, Jessica Shy, Justinas Jarutis, Monique ir kiti.

Įspūdingam renginiui ypatingai ruošiasi scenos diva Natalija Bunkė: per jos pasirodymą prie jau suburtos lietuvių šokėjų komandos prisijungs šokio meistrai iš Ispanijos.

Didžiausiam šalies muzikos šou diriguos vyriškas humoristo Manto Stonkaus ir didžėjaus Jono Nainio-DJ Jovani duetas. M.A.M.A vedėjų patirties turintys pramogų pasaulio vilkai žada – bus ne tik linksma, bet ir karšta.

Renginio pabaigoje bus įteikti ypatingi apdovanojimai: asociacijos LATGA įsteigtas prizas geriausiam metų autoriui ir garbingiausias M.A.M.A apdovanojimas už viso gyvenimo nuopelnus lietuviškai muzikai.

Skaitykite daugiau