Scenos mohikanas Eltonas Johnas baigė karjerą: paskutinis šou – Stokholme ir triumfo rekordas

Eltono Johno atsisveikinimo koncertas Stokholme / Scanpix ir Instagram nuotr.
Eltono Johno atsisveikinimo koncertas Stokholme / Scanpix ir Instagram nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-07-09 13:16
AA

Šeštadienio vakarą Eltonas Johnas (76) pabaigė atsisveikinimo gastrolių maratoną ir Stokholme surengė paskutinį savo koncertą. Atsisveikindamas su 50 metų trukusia muzikine karjera, milijonams savo gerbėjų atlikėjas atvėrė širdį, dėkojo už palaikymą ir savo pasirodymą užbaigė vienu garsiausiu savo hitu „Goodbye Yellow Brick Road“.

Eltonas Johnas per savo įspūdingą 50 metų trunkančią karjerą surengė beveik 4600 pasirodymų visame pasaulyje ir pelnė penkis „Grammy“ apdovanojimus.

„Groti jums, buvo mano gyvenimo dalis, o jūs buvote absoliučiai nuostabūs“, – sakė jis Švedijos publikai, Stokholmo „Tele2“ arenoje.

Eltono Johno atsisveikinimo koncertas Stokholme / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Eltonas Johnas pagerbė dabartinę savo grupę ir jos narius, kurie su juo koncertuoja jau daugelį metų. „Jie tikrai neįtikėtini. Jie yra geriausi, sakau jums, geriausi!“ – tikino jis.

Savo pasirodymą jis pradėjo daina „Bennie and the Jets“ ir toliau atliko daug kitų hitų, tarp jų „Philadelphia Freedom“, „Tiny Dancer“, „Rocket Man“, „Candle in the Wind“ ir kt.

Šio grandiozinio finalo pabaigoje Eltonas apmąstė savo gyvenimą, pasakodamas publikai apie savo „52 metus gryno džiaugsmo grojant muziką“. Jis patvirtino, kad „daugiau niekada nebekoncertuos“, tačiau ateityje galbūt surengs „vienkartines gastroles“.

„Noriu viską įvertinti ir pabūti su savo šeima, vyru, sūnumis. Aš to nusipelniau“, – sakė jis.

Savo dainą „Don't Let The Sun Go Down On Me“ jis skyrė savo grupei, komandai ir šeimai. Koncertas truko daugiau nei dvi valandas.

Eltono Johno atsisveikinimo koncertas Stokholme / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Eltono Johno atsisveikinimo turas apėmė beveik visą pasaulį – jis grojo daugiau nei šešiems milijonams gerbėjų, o vienas svarbiausių buvo jo pagrindinis pasirodymas praėjusį mėnesį vykusiame Glastonberio festivalyje.

Tai vienas iš daugiausiai pajamų kada nors surinkusių koncertinių turų: žurnalas „Billboard“ praneša, kad tai pirmasis turas, kurio bilietų pardavimai pasiekė 900 mln. dolerių.

Fotogalerija:

Eltono Johno atsisveikinimo koncertas Stokholme (7 nuotr.)
+1