Šeimos dramos – dainininkė Rihanna padavė savo tėvą į teismą

Dainininkė Rihanna / „Scanpix“ nuotr.
Dainininkė Rihanna / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-01-16 09:45
AA

Santykiai šeimoje – sudėtingas dalykas. Neretai neatlaikiusios piniginių išbandymų, išsiskiria ne tik gražiausios poros, bet ir tėvai su vaikais. Taip atsitiko ir dainininkės Rihannos šeimoje. Mergina padavė savo tėvą, Ronaldą Fenty, į teismą.

Pasak EOnlines naujienų portalo, Rihanna teismui pateikė ieškinį, kuriame kaltina savo tėvą ir jo įsteigtą kompaniją „Fenty Entertainment“ neteisėtai naudojant jos prekinio ženklo vardą.

Pasak teismui pateiktų dokumentų, Rihanna kaltina tėvą „vykdant itin apgaulingą veiklą ir pateikiant klaidingą informaciją, kad „Fenty Entertainment“ yra susijusi su Rihanna ir turi visus įgaliojimus veikti jos vardu“. 

Rihanna pristatė „Savage X Fenty“ kolekciją / „Scanpix“ nuotr.

To pasekoje, Rihanna tikina, kad jos tėvas „gauna milijonus dolerių vien dėl to, kad apgaudinėja esantis susijęs su Rihannos vardu“.

Šis Rihannos ieškinys, pasak jos advokatų, iškeltas norint apsaugoti dainininkės reputaciją bei privatumą. Be to, garsi moteris nenori, kad jos gerbėjus pasiektų klaidinanti reklama, kuri niekaip nesusijusi su ja pačia.

Rihanna / Scanpix/ Vida Press nuotr.

Ginčo problema paprasta – Rihanna jau ne vienerius metus turi savo kosmetikos liniją, pavadinimu „Fenty“ (Fenty – jos tikroji pavardė, kurią ši nepaprasta moteris įamžino, taip pavadindama savo verslo imperiją).

2017 metų Niujorko mados savaitėje dainininkė pristatė ir kartu su „Puma“ sukurtą drabužių kolekciją, pavadinimu „Fenty X Puma“.