Šeimų festivalyje „Naisių vasara 2013“ Agnė Jagelavičiūtė mokė vaikus gaminti valgį

Agnė Jagelavičiūtė / Žilvino Pekarsko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Liepos 6-7 dienomis Naisiuose jau ketvirtą kartą vyko šeimų festivalis „Naisių vasara 2013“. Jame apsilankė ne tik nuo miesto pailsėti ištroškusios šeimos, bet ir būrys pramogų pasaulio atstovų, kurie buvo atsakingi už edukacinę veiklą.

Kaip teigia organizatoriai, kurių vienas – Sigitas Karbauskis, šiais metais ypatingas dėmesys skiriamas vaikams. Festivalyje įkurta vaikų kūrybos stovykla, kur vaikai gali susipažinti, kurti, žaisti, pramogauti ir sportuoti.

Čia vaikų laukė ir muzikantai Erica ir Jurgis Didžiuliai, šokėjai Katerina Voropaj ir Vadimas Šuško, sportininkė ir žurnalistė Vlada Musvydaitė, tapytoja, kostiumo dailininkė ir kulinarė Agnė Jagelavičiūtė, aktorė Aušra Štukytė ir kiti. Jie vaikams vedė įvairias pamokas.

Tiesa, V.Musvydaitė treniruotes vedė tylėdama, mat, kaip rašė Žmonės.lt, jai buvo atlikta balso stygų operacija, dėl kurios sporto žinių vedėja mėnesį negalės dirbti TV eteryje.

Šeimų festivalis „Naisių vasara 2013“ (13 nuotr.)
+7

Programoje taip pat numatyti klounų pasirodymai, kuriuose jie mokys vaikus klounų meno ir kiekvienas vaikas, atvykęs į festivalį, gavo dovanėlę – šių metų festivalio simbolį – raudoną klouno nosį.

Vaikams taip pat buvo dovanojamas ir Vytauto V. Landsbergio jaunesniojo dainų kompaktinis diskas „Kaip gera, kai man gera” bei autoriaus knyga vaikams „Milžinas Antanas“. Šeimoms buvo dovanojamas Andriaus Mamontovo muzikinis albumas „Pusė penkių. Šiaurės naktis“.

Visų festivalio lankytojų taip pat laukia garsių Lietuvos muzikantų – Andriaus Kulikausko ir Gintaro Šulinsko, Virgio Stakėno, Ericos ir Jurgio Didžiulių su grupe, Lino Adomaičio, „Thundertale-Perkūno sakmės“ – koncertai.

Vadimas Šuško ir Katerina Voropaj / Žilvino Pekarsko nuotr.

 

Skaitykite daugiau