Sėkmės sulaukusio rusų filmo „Ekipažas“ premjeroje raudonu kilimu žengė būrys kino mylėtojų

Mindaugas Papinigis, Agnė Grudytė, Marius ir Renata Jampolskiai, Algis Ramanauskas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Mindaugas Papinigis, Agnė Grudytė, Marius ir Renata Jampolskiai, Algis Ramanauskas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-04-21 19:46
AA

Prikaustantis dėmesį specialiųjų efektų ir katastrofų filmas „Ekipažas“ – vienas ambicingiausių pastarojo meto Rusijos kino projektų. Ketvirtadienio vakarą sostinėje įsikūrusiame kino teatre į filmo „Ekipažas“ premjerą raudonu kilimu žengė būrys garsių kino mylėtojų.

Filmo premjeroje buvo galima išvysti filme vaidinusią lietuvių aktorę Agnę Grudytę. Būtent ją atvyko pasveikinti draugai bei garsūs kino ir pramogų pasaulio žmonės.

Į premjerą atvyko Marius ir Renata Jampolskiai, Ingrida Martinkėnaitė su mylimuoju Mindaugu Urbonu, Edvardas Žičkus, Algis Ramanauskas, Algirdas Dainavičius, Džiugas Siaurusaitis, Andrius Paulavičius, Mindaugas Papinigis ir daugelis kitų.

Agnė Grudytė ir Džiugas Siaurusaitis / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Prikaustantis dėmesį specialiųjų efektų ir katastrofų filmas „Ekipažas“ – vienas ambicingiausių pastarojo meto Rusijos kino projektų.

Filme „Ekipažas“ vaidina Danila Kazlovskis, Vladimiras Maškovas ir lietuvaitė Agnė Grudytė. Filmo kūrėjai žada, kad įtampa, stiprios žmogiškos emocijos ir ugnis privers žemę slysti iš po kojų tiesiogine prasme.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ingrida Martinkėnaitė pirmą kartą viešumoje pasirodė su mylimuoju Mindaugu Urbonu

„Ekipažas“ pasakoja jauno ir talentingo lakūno Aleksejaus (akt. Danila Kozlovskis) istoriją. Autoritetų nepripažįstantis jaunuolis mieliau renkasi asmeninį garbės kodeksą, o ne prisitaikymą. Neįvykdęs absurdiško įsakymo jis pašalinamas iš karo aviacijos ir tik per stebuklą gauna šansą tapti antruoju keleivinio lėktuvo pilotu.

Agnė Grudytė ir Džiugas Siaurusaitis / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Aleksejus patenka į ypač griežto ir principingo kapitono Leonido (Vladimir Maškov) komandą, kurioje antroji pilotė – neprieinama gražuolė Aleksandra (Agnė Grudytė). Skrydžio į Aziją metu lėktuvo įgula sulaukia pagalbos šauksmo iš nedidelės vulkaninės salos ir nusprendžia leistis į sudėtingą gelbėjimo misiją. Santykiai komandos viduje įtempti, tačiau gyvybei pakibus ant plauko komanda turi susivienyti. Tik bendromis jėgomis įgula sugebės įvykdyti žygdarbį ir išgelbėti šimtus gyvybių.

Režisieriaus Nikolajaus Lebedevo („Legenda numeris 17“) „Ekipažu“ susidomėjo daugybė tarptautinių platintojų, todėl kūrėjai nusprendė pateikti kelias juostos versijas.

Kino teatruose filmą bus galima pasižiūrėti ir rusų, ir anglų kalbomis, kaip ir privaloma tokio lygio efektų kinui – 2D ir 3D formatais.

Filmo „Ekipažas“ premjeros sostinėje akimirkos (32 nuotr.)
+26
Filmas „Ekipažas“ su Agne Grudyte (6 nuotr.)