Seksualia provokacija tapęs grupės „Pompa“ vaizdo klipas „Kuti kuti“ šokiravo žiūrovus 90-aisiais

„Pompa“ – Mišionis, Aurora MC, Thermo J., Pinokis, 1994 m. / R.Urbakavičiaus nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Prieš 30 metų Lietuvoje repo muziką išpopuliarinusi grupė „Pompa“ paskelbė dar vieną restauruotą savo vaizdo klipą „Kuti kuti“, kurio seksualūs vaizdai 1995-iais gerokai šokiravo drovesnius šalies televizijų žiūrovus, bet ypač pradžiugino visus gerbėjus. Iki pusės išsirengę grupės vyrukai ir prie Thermo J. nugaros prigludusi nuogutėlė Aurora MC tokiu būdu surengė daug dėmesio sulaukusią provokaciją, pristatydami antrąjį studijinį albumą „Kriminalinė romantika“, kurio viršelį irgi puošė panaši nuotrauka.

„Pompa“ šį vaizdo klipą nufilmavo ne mažiau skandalingos scenos garsenybės – Nėriaus Pečiūros – namuose.

„Idėją nusirengti pasiūlė arba jis, arba mūsų prodiuseris Justas Mamontovas, – teigė tuometinis „Pompos“ narys Pinokis. – Niekas tam ir neprieštaravo. Rūkėm, kažką gėrėm, filmavimo metu vyko tarsi kažkoks vakarėlis. Thermo J. visą laiką buvo labai linksmas, o Nėrius ir Justas jam vis kartojo, kad turi nutaisyti piktą veidą.“

Vaizdo klipe „Kuti kuti“ matomus spalvingus moterų personažus suvaidino Aurora MC, jos pusseserė Marija bei šios draugė Ieva, kuri dažnai pasirodydavo scenoje ir „Pompos“ koncertų metu.

„Labiausiai kvatojome, kai prieš kamerą visos trys vartėmės ant Nėriaus Pečiūros miegamojo lovos. Justas mus tada kaip reikiant prijuokino, tad krizenome nenustodamos“, – prisiminė grupės klavišininkė.

„Pompa“ – Mišionis, Aurora MC, Thermo J., Pinokis, 1995 m. / R.Urbakavičiaus nuotr.

Šiame vaizdo klipe ir antrojo grupės albumo „Kriminalinė romantika“ viršelyje gerbėjai pamatė pasikeitusią „Pompos“ sudėtį – Thermo J., Aurorą MC ir naujuosius narius Pinokį ir Mišionį, kurie pakeitė P.J.’s Coke ir Amigo MC. Atsinaujinusi grupė tuomet surengė ir didžiausią savo koncertinį turą po Lietuvos miestus.

Šiemet savo 30-metį mininti „Pompa“ gruodžio mėnesį išleis vinilinę plokštelę „Labai mallonu“, kurioje skambės daugelis garsiausių ir skaitmeniniu būdu atnaujintų jos įrašų – „Viskas tavo bosui“, „Mama“, „Turtuoliai irgi verkia“ ir, žinoma, „2mblas“. Šiuo metu oficialiame grupės kanale socialiniame tinkle „YouTube“ galima pamatyti ne vien tik „Kuti kuti“, bet ir restauruotus kitus du vaizdo klipus „Viskas tavo bosui“ ir „Mes jau nebe vaikai“.

Grupės „Pompa“ vaizdo klipas „Kuti kuti“:

Skaitykite daugiau