Seksualiausio nusikaltėlio išduota žmona – apie prarastą kūdikį ir didžiausią vyro paslaptį

Melissa Meeks prabilo apie savo vyro Jeremy Meekso ir Chloe Green romaną / ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas
Melissa Meeks prabilo apie savo vyro Jeremy Meekso ir Chloe Green romaną / ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-03-31 12:56
AA

Seksualiausiu nusikaltėliu vadinamas, dabar jau modelio duonos ragaujantis Jeremy Meeksas šokiravo pasaulį žmoną išdavęs su turtingų tėvų dukra Chloe Green. Jeremy skyrybos su Melissa Meeks – vienos bjauriausių ir skandalingiausių pastaraisiais metais.

Gyvenimo meilės išduota Melissa tylėti neketina, todėl pamažu atskleidžia visas buvusio sutuoktinio paslaptis žiniasklaidai. Viena jų – Jeremy su Chloe laukia šeimos pagausėjimo. Nors jau visą savaitę pramogų žiniasklaida kalba apie Chloe nėštumą, būsimi tėveliai neskuba patvirtinti gandų. Užtat juos patvirtino M.Meeks.

Melissa teigia, kad pribloškiančią žinią išgirdo, kai su aštuonmečiu sūnumi Jeremy jaunesniuoju žaidė krepšinį. „Mes kvailiojome su krepšinio kamuoliu, kai Jeremy užsikišo kamuolį už marškinėlių ir pasakė: Žiūrėk, aš nėščias! Aš jo paklausiau, kodėl jis taip elgiasi? Galbūt žino kažką, kas šiuo metu laukiasi? Jis atsakė: Taip, Chloe.

Ši žinia palaužė Melissą. Moteris patikino, kad tą akimirką jai sustojo širdis. „Mane ištiko šokas, nors nujaučiau, kad tai tik laiko klausimas. Šeimos pradėjimas su milijardieriaus dukra prilygsta aukso puodui“, – sakė M.Meeks.

Aštuonerius metus trukusi Melissos ir Jeremy santuoka subyrėjo praėjusiais metais, kai viso pasaulio žiniasklaidą apskriejo paparacų darytos nuotraukos, kuriose Jeremy buvo įamžintas besibučiuojantis su Chloe. Iki tol Melissa tikėjo, kad jųdviejų santuoka – stipri ir neišardoma. Moteris patikėjo, kad į Turkiją vyras skrenda dirbti. Juolab, kad prieš išvykdamas prisiekė Melissai amžiną meilę.

„Pastebėjau, kad jis pradėjo sekti Chloe Green instagrame. Pasiteiravau, kas ji, o Jeremy atsakė, kad Chloe – jo vadybininko verslo partnerė. Paklausiau, ar jiedu susitikinėja, o jis iškart atsakė neigiamai. Po trijų ar keturių dienų pasirodė nuotraukos iš jachtos.

Chloe Green ir Jeremy Meeksas / Vida Press nuotr.

Kai liepos 4-ąją jis grįžo namo pasiimti berniukų, aš vos pajėgiau funkcionuoti. Negalėjau valgyti. Buvau visai palūžusi. Jeremy pasakė, kad gailisi dėl to, jog viskas paaiškėjo tokiu būdu, patikino, kad nenorėjo manęs įskaudinti.

Jis pareiškė, kad nori skirtis, bet po kelių dienų jis grįžo namo. Mes plaukiojome su vaikais, o vėliau nuėjau į dušą. Jeremy atsekė į dušą. Buvome labai emocionalūs ir galiausiai mes permiegojome.

Jeremy man prisiekė, kad niekada nesimylėjo su Chloe. Jis man pažadėjo ateiti kitą dieną pasikalbėti. Jis atėjo kitą dieną – susirinkti daiktų. Po to išvyko į Los Andželą. Liepos 11 dieną gavau skyrybų dokumentus.

Po kelių savaičių sužinojau, kad laukiuosi. Tačiau dėl streso aš praradau kūdikį. Bandžiau kalbėtis su Jeremy, bet jis ignoravo mane. Kai jis atvyksta paimti vaikų, mes nesikalbame.

Maniau, kad mūsų santykiai truks amžinai. Mes juos grindėme tiesa ir meile. Tai, ką mes turėjome, buvo tikra. Dabartinis jo gyvenimas – tik iliuzija“, – pasakojo Melissa.

Pamiršti skaudulius Melissai neleidžia ir tebesitęsianti kova dėl vaiko išlaikymo. Jeremy siūlosi kas mėnesį mokėti 1 tūkst. JAV dolerių, nes esą uždirba tik 6 tūkst. JAV dolerių per mėnesį – net mažiau nei slauge dirbanti Melissa. O iš tiesų Jeremy leidžia dienas 100 mln. JAV dolerių vertės jachtoje, dabinasi prabangiais dizainerių drabužiais.

Melissa ir Jeremy buvo susituokę aštuonerius metus ir oficialiai nutraukė santuoką spalį.

Jeremy Meekso debiutas Niujorko mados savaitėje (16 nuotr.)
+10