Seksualiausiu metų vyru išrinktas Johnas Legendas: „Kuklumas – viena iš sėkmės dalių“

Chrissy Teigen, Johnas Legendas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Johnas Legendas (43) prie visų apdovanojimų prisidėjo dar vieną – žurnalas „People“ muzikos žvaigždę paskelbė seksualiausiu 2019-ųjų pasaulio vyru. Ir tradiciškai papuošė jo atvaizdu viršelį.

Titulas išskyrė jį ir iš taip išskirtinės grupės – tėra penkiolika garsenybių, pelniusių keturias svarbiausias Amerikos pramogų pasaulio premijas – „Emmy“, „Grammy“, „Oskarą“ ir „Tony“.

„Grammy“ Legendas turi bent dešimt – pirmąją gavo dar 2006-aisiais už debiutinį albumą „Get Lifted“. „Oskarą“ – prieš ketverius metus už dainą „Glory“, parašytą filmui „Selma“. Dar turi gražuolę žmoną Chrissy Teigen (33): ši juokavo įgyvendinusi svajonę miegoti su seksualiausiu pasaulio vyru – nebloga dovana artėjančio gimtadienio proga. Be to, yra pavyzdingas dukters Lunos (3) ir sūnaus Mileso (1) tėtis. Holivude garsėja paprastumu ir draugiškumu. Ir išties apdovanotas talentu – be kita ko, į Pensilvanijos universitetą įstojo būdamas vos šešiolikos. O į mokyklą atėjo tik dvylikos – mama Phyllis, siuvėja, iki tol mokė namuose, ir berniukas iškart peršoko dvi klases.   

Iki šiol dainininkas mamą vadina pirmąja ir didžiausia savo gerbėja. „Progai pasitaikius mokykloje ar bažnyčioje ji visada skatino mane dainuoti, – sakė jis interviu „People“ ir pridūrė, kad tėtis Ronaldas, fabriko darbininkas, keturis vaikus ugdė savo pavyzdžiu: – Tėtis visada buvo labai orus ir malonus. Abu mokė, kad kuklumas – viena iš sėkmės dalių. Ir gerai gyvensi tik elgdamasis su kitais žmonėmis taip, kaip nori, kad būtų elgiamasi su tavimi.“

Sužinojęs apie naująją pergalę dainininkas sakosi ne tik nudžiugęs, bet ir sunerimęs. „Dabar kiekvienas žiūrės ir galvos: ar tikrai jis pakankamai seksualus, kad būtų vertas šio titulo?“ – pusiau juokais sako Legendas. Tiesa, žmogui, turinčiam 11,3 milijono instagramo sekėjų (žmona jų turi daugiau nei dvigubai), nevertėtų skųstis dėl per didelio pašalinių dėmesio.

Iš esmės Johnas Legendas – tobulas mūsų laikų herojus. Beje, įdomu tai, kad per trisdešimt ketverius metus „People“ seksualiausių vyrų sąrašas gerokai subrendo: šiemetiniame pirmajame dešimtuke – vos vienas tik dvidešimtmetį peržengęs romantiškas berniukas, visi kiti – gerokai vyresni, įsipareigoję, kai kurie – turintys vieną ar kelis vaikus. 1985-aisiais paskelbto pirmojo sąrašo lyderiui Melui Gibsonui buvo dvidešimt devyneri, tiesa, atžalų daugiavaikis tėtis jau turėjo bent trejetą.

Skaitykite daugiau