Seksualumo anatomija: koks elgesys vyrus traukia, o koks atstumia

Pora / Fotolia nuotr.
Pora / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-04-26 21:17
AA

Nors žmonės skirtingi, ir kas vienam yra patrauklu, kitam gali atrodyti priešingai, tačiau egzistuoja ir universalūs dalykai. Kodėl vienos moterys patinka kone visiems vyrams, o kitos taip ir nesulaukia savojo princo?

Klaidinga būtų manyti, kad tik tobulos kūno formos ar dailus veidas garantuoja priešingos lyties dėmesį. Seksualumas neišmatuojamas nei centimetrais, nei kilogamais. Tačiau stebint moterų elgesį, galima nuspėti, kas potencialų kandidatą į širdį atstumia, o kas pritraukia.

Seksualumas neišmatuojamas nei centimetrais, nei kilogamais.

Juokas. Nuoširdus juokas išduoda, kad moteris yra laisva, nesusivaržiusi ir nekompleksuota. Tikėtina, kad ir intymiame gyvenime ji nebus ledo karalienė. Tramdomos emocijos arba, priešingai, dirbtinis juokas, koketiškas kikenimas yra labai atgrasūs, nes išduoda nenuoširdumą ir apsimetinėjimą. Ar kas gali geisti vaidybos lovoje?

Pyktis. Nors daugelis porų išgyvena pačias aistringiausias akimirkas būtent tada, kai susitaiko po konflikto, tačiau nereikia manyti, kad barniai jį sujaudins. Ypač atgrasios vyrams yra tos moterys, kurios šaukia ant vaikų, keikiasi ar puola į isteriją. Tikėtina, kad matydamas pykčiu perkreiptą moters veidą jis norės kuo greičiau sprukti. O kaip aistringas susitaikymo seksas? Juo mėgaujamasi, kai pyktis buvo spontaniškas ir nenukreiptas į kitą.

Kalbėjimas. Žemas, sodrus balso tembras yra patrauklesnis už čaižų, spygaujantį. Tačiau labai svarbu ne tik kaip, bet ir ką sakome. Vyrai yra alergiški tokiems klausimams: „Ar gražiai atrodau, ar aš nesu stora, ar mane myli?“. Paskalos ir smulkmeniškas buitinių reikalų aptarinėjimas irgi verčia užsikimšti ausis. Užtat pokalbiai apie jus abu dominančius dalykus, kai moteris ne tik kalba, bet ir klauso, yra kelias į vyro širdį.

Kūno kalba. Net jei mūvite džinsus ir avite sportbačius, neturėtumėte pradėti elgtis taip, tarsi būtumėte vyras, o ne moteris. Plačiai išžergtos kojos, ant abiejų fotelio atkalčių uždėtos rankos, nekultūringas valgymas čepsint ar nesinaudojant stalo įrankiais tikrai nepraslys nei pro vieno akį.

Perdėtas atvirumas. Nesvarbu, ar esate ką tik susipažinę, ar gyvenate nemažai metų kartu, atvirauti vienas su kitu turėtumėte iki tam tikros ribos. Išsakydami vienas kitam savo džiaugsmus ir rūpesčius kuriate harmoningus santykius, tačiau jei nesivaržote vienas kito net tuomet, kai vonioje atliekate įvairias kūno priežiūros procedūras, – nieko gera. Kaip ir tada, jei tikrinate vienas kito telefonus ar banko sąskaitas. Tam, kad žmonės norėtų suartėti, tarp jų turi būti bent šiokia tokia erdvė.